Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 46 014
  • 825
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 92
Някой знае ли дали възстановяват частта от пакета за следене при аборт в 13та седмица или поне ще важат ли останалите неща при следваща бременност?

# 316
  • Мнения: 299
Някой знае ли дали възстановяват частта от пакета за следене при аборт в 13та седмица или поне ще важат ли останалите неща при следваща бременност?


Съжалявам много за загубата!:(

Когато аз заплащах пакет ми обясниха, че
могат да ми възстановят сумата при такива обстоятелства.

# 317
  • София
  • Мнения: 92
Благодаря за отговора! Искам и да предупредя останалите да внимават с д-р Милчева и нейната незаинтересованост и твърденията и че всичко е нормално. Не подценявайте и нито една капчица кръв, която видите.

# 318
  • Мнения: 135
Здравейте,
не успях да изчета всичките 5 теми до сега и реших просто да се включа с коментар. Наскоро разбрах радостната новина, че съм бременна. Ходих на един преглед за потвърждаване на бременността в Света София - потвърдиха я и съм в 6та седмица. Лекарката, при която ходих, ми каза да се върна след две седмици (сега на видеозон видя само плодно сакче), за да видим емрион и пулс и  чак след 10тата седмица мога да започна ЖК.
Доста неща изчетох в интернет и за сега най-много ми харесват  "Д-р Щерев" и "Токуда" (можете ли да дадете мнение за тях). Какво бихте ме посъветвали? Кои лекари ви водеха на Вас ЖК? Четох доста добри отзиви за д-р Татяна Арабаджи и за д-р Мариян Александров. Кога реално мога да почна ЖК, трябва ли да чакам до 10та седмица? Понеже съм абсолютен лаик, ако се запиша в Щерев, който е частен комплекс, трябва ли да използвам направление от личен лекар?
Използвали ли сте пакетите, които предлагат в медицински комплекс "д-р Щерев" и достатъчни ли бяха, или се налага да доплащаш допълнителни изследвания?
Аз не съм плащала пакет, общата сума за всичко платено поотделно не надвишава цената на пакетът, още в началото моята лекарка ми каза че няма да ми е по-изгодно с пакетът ,защото някой път не се използват всички включени неща или се предписват допълнителни  ,просто зависи от теб ,дали имаш възможност да платиш накуп или всеки път и има го и това ,че ако в даден момент по някаква причина решил да смениш болницата не си ангажирана заради пакета.
Аз отидох на прегледа за първи път в 6 г.с. и след това общо взето всеки месец, някой път повече от веднъж, зависи от изследвания и т.н. . Следяла съм се изцяло при д-р Кръшкова, накратко бих я описала като сериозен специалист, човек на правилата, винаги всичко е по същество ,без излишни приказки, особена като характер, без да панира и без да назначава излишни неща. Предстои ми тези дни да раждам при нея , изключителен фен на естественото раждане, изчаква и прави всичко възможно до последно за да се случат нещата, дава си номерът след първите 3 прегледа, след раждането ,живот и здраве ,мога да споделя впечатления и за него. Иначе от познати и аз съм чувала добри мнения за д-р Арабаджи.

# 319
  • Мнения: 1 554
Попаднах при Кръшкова уикенда - ми не съм впечатлена. Не ме прегледа дори с видеозона, въпреки че имах болки. Понатисна ме тук там и вила нищо ти няма. Не е сериозно това

# 320
  • Мнения: 135

Попаднах при Кръшкова уикенда - ми не съм впечатлена. Не ме прегледа дори с видеозона, въпреки че имах болки. Понатисна ме тук там и вила нищо ти няма. Не е сериозно това
Вероятно е преценила ,че няма смисъл от преглед с ехограф, аз след 9 месеца бих казала ,че не прави нищо излишно, но и никога не подценява ситуацията и преценките са и били верни, поне в мен е будела доверие. Аз също бях събота при нея, заради пренасяне и ме прегледа доста подробно с ехограф ,след това за разкритие и след това на тонове. Разбира се всеки сам преценя на кого да се довери и да приеме мнението за компетентно.

# 321
  • Мнения: 1 554
Разбира се. Не знам обаче как се прави тая преценка, че някаква ситуация не е нужно да бъде проверена при наличие на оплаквания. Съжалявам, сигурно аз нещо съм счупена в представите си, ама нещо дължимата грижа ми се изгуби.

# 322
  • София
  • Мнения: 11 767
Попаднах при Кръшкова уикенда - ми не съм впечатлена. Не ме прегледа дори с видеозона, въпреки че имах болки. Понатисна ме тук там и вила нищо ти няма. Не е сериозно това

бременна с оплаквания за болки в корема и без видеозон? еми не е сериозно, много ясно!

# 323
  • Мнения: 44
 [/quote]
„Ваксини могат да бъдат отказани!
[/quote]

Могат, но няма да приемат детето в яслата.

# 324
  • Мнения: 1 554
Попаднах при Кръшкова уикенда - ми не съм впечатлена. Не ме прегледа дори с видеозона, въпреки че имах болки. Понатисна ме тук там и вила нищо ти няма. Не е сериозно това

бременна с оплаквания за болки в корема и без видеозон? еми не е сериозно, много ясно!
.

В интерес на истината болката беше по-скоро в областта на клитора. Може би от костите. Изчезна на следващия ден. Но все пак можеше да провери с един видеозон и евентуално шийката. При бременност е трудно да се определи от къде точно е болката, така че смятам за дължима грижа да се проследят възможностите

# 325
  • Мнения: 137
Здравейте,
Искам да питам какво са впечатленията ви от д-р Гогова?
Благодаря предварително!🙂

# 326
  • Мнения: 148
Здравейте,
Искам да питам какво са впечатленията ви от д-р Гогова?
Благодаря предварително!🙂

След раждането ми миналия месец, тя два пъти ме преглежда докато бях в родилното и много добро впечатление ми направи. Мила и доста обстойна с обясненията, въпреки че е доста млада според мен има шанс и да е добра лекарка.

# 327
  • Мнения: 135
Има ли някоя мама, която раждала чрез индуциране?
Или, която са я индуцирали моля да сподели за окситоцина и как се случват нещата.

Аз преносвам и днес имах консултация с д-р Григорова и тя препоръча раждане с индуциране .

# 328
  • Мнения: 299
Има ли някоя мама, която раждала чрез индуциране?
Или, която са я индуцирали моля да сподели за окситоцина и как се случват нещата.

Аз преносвам и днес имах консултация с д-р Григорова и тя препоръча раждане с индуциране .


Аз родих чрез индукция. Ами отидох сутринта в 7, послушаха тонове, направиха ми клизма и  някъде към 8 пуснаха системата.. бавничко си ми течеше според мен понеже поне 6 часа не беше изтекла банката.
Аз имах и преди това болезнени контракции, та просто зачестиха заради окситоцина. Слагаха ми и бускулизин, но шпа и още някакво, което уж помагало за отпускане на шийката (трудно получавах разкритие), защото за болката поне на мен дори епидуралната не ми помогна.
Можеш да си се разхождаш ако искаш, да си влизаш в банята за душ дори. Не ми даваха да седя, или легнала да слушат тонове, или се разхождаш със системата😁
Общо взето пускат ти системта сутринта и чакаш.... разбира се идват периодично да те проверяват и да помагат за разкритието.
Аз от 8 приета първа в родилното, родих в 15.35- последна😁
Успех! Дано всичко мине леко♥

# 329
  • Мнения: 500
Др Кръшкова в 6месец реши че контакциите не са достатъчно сериознио за да получа болничен, а аз едва ходех...

Общи условия

Активация на акаунт