Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 45 998
  • 825
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 11 766
Др Коновалова е страхотен избор, няма да сгрешиш, даже и за профилактчен преглед

# 676
  • Мнения: 36
Следих бременността си и родих при доктор Коновалова на 8.10.19г. За мен тя е много добър избор. Изключително доволна съм от нея.

# 677
  • Мнения: 189
Радваме се за вас! за съжаление, и тя като моята, доц. Юнакова, вече не следи бременности по новите правила на болницата Sad
Следих бременността си и родих при доктор Коновалова на 8.10.19г. За мен тя е много добър избор. Изключително доволна съм от нея.

# 678
  • Мнения: 36
За съжаление да. Аз бях много притеснена да не се наложи в 6-7 месец да сменям лекар.
 
Радваме се за вас! за съжаление, и тя като моята, доц. Юнакова, вече не следи бременности по новите правила на болницата Sad
Следих бременността си и родих при доктор Коновалова на 8.10.19г. За мен тя е много добър избор. Изключително доволна съм от нея.

# 679
  • Мнения: 189
Не еприятно - предстои тепърва ново нападване, а време няма.... иначе съм пациент на клиниката от 10 г.
За съжаление да. Аз бях много притеснена да не се наложи в 6-7 месец да сменям лекар.
 
Радваме се за вас! за съжаление, и тя като моята, доц. Юнакова, вече не следи бременности по новите правила на болницата Sad
Следих бременността си и родих при доктор Коновалова на 8.10.19г. За мен тя е много добър избор. Изключително доволна съм от нея.

# 680
  • София
  • Мнения: 51
Здравейте, мами.
От днес съм в 10 г.с., миналата седмица бях за първи преглед и платих пакет в "Щерев", ще ме следи д-р Арабаджи. Още от първия път съм много доволна от нея, надявам се така да си остане. Въпросът ми е следният. На 06.11 ме пращат за кръв и урина, а на 07. 11 съм назначена за БХС. Моя е грешката, че не попитах кога ще ми е първата ФМ, но залях с въпроси д-р Арабаджи и съвсем забравих за това. Въпросът ми е- знаете ли дали не са едновременно, или ФМ е по-натам. Благодаря предварително Simple Smile

# 681
  • Мнения: X
Самият БХС е кръвното изследване, а на 07.11 ще ви е ултразвуковият преглед, който по съществото си е първата ФМ.

# 682
  • Мнения: 89
Здравейте, мами.
От днес съм в 10 г.с., миналата седмица бях за първи преглед и платих пакет в "Щерев", ще ме следи д-р Арабаджи. Още от първия път съм много доволна от нея, надявам се така да си остане. Въпросът ми е следният. На 06.11 ме пращат за кръв и урина, а на 07. 11 съм назначена за БХС. Моя е грешката, че не попитах кога ще ми е първата ФМ, но залях с въпроси д-р Арабаджи и съвсем забравих за това. Въпросът ми е- знаете ли дали не са едновременно, или ФМ е по-натам. Благодаря предварително Simple Smile
Самият БХС в първата е ФМ Wink

# 683
  • Мнения: 5
Здравейте,
Искам да попитам пациентите на клиниката може ли да ми препоръчате кой от лекарите премахва миоми с хистероскопия? Благодаря ви предварително

# 684
  • София
  • Мнения: 16
Здравейте, бърз въпрос. Сестра ми роди на 6.10.2019 г. в Щерев. Имаше избор на екип начело с д-р. Александров. Роди сутринта в 8, а реално с мъжът и бяха отишли към 4:30-5 в болницата през нощта. Дежурната сестра я прегледа и извика и дежурният АГ. Казали са, че са се обадили на д-р. Александров и щял да дойде. Но за тези 3 часа не се е появил и тя е изродена от дежурният. Отделно мъжът и не е присъствал на раждането, а е подписал документ, че ще присъства. Никой нищо не му е отговорил, само педиатърката излизайки вече от родилното минавайки покрай него му е казала, че е родила и това е... Пълен ужас, но това ще разкажа в отделна тема.
Въпросът ми е какво се случва с т.нар. избор на екип, при така създалата се ситуация и съответно заплащането на сметката. Всеки избрал тази болница е наясно с финансовите параметри и си е направил сметката, въпросът не е изцяло във финансовата част (която не е за пренебрегване, фамилията им не е Рокфелер все пак), а и принципна, защото до последно доктора убеждаваше, че ще дойде когато и да започне раждането. Някой може ли да внесе малко яснота? И да подчертая, аз съм брат на родилката, не нейна сестра Wink.
Здравейте, нищо не се случва - цената е обща за раждането- тази разбивка дори не знам с каква цел е. Принципно в Щерев за разлика от Надежда наистина се обаждат на следващия и той изражда. Във вашия случай не се е случило, но нз защо Sad относно присъствието на таткото- и при мен щяха да пропуснат, но аз си настоях и той успя да дойде навреме. Аз бих подала оплакване, чисто финансово няма какво да се направи.

Здравейте отново, вече 18 дни след раждането на племенницата ми мога да споделя още информация. Утре ще ходя със сестра ми и мъжът й  до Щерев за да им възстановят заплатените пари за избор на екип (900 лв. по разбивка от касовата бележка). Малко предистория, два дни след като сестра ми роди и докато беше в стаята се срещнала с една дама Биляна Цветкова (много позитивен и приятен човек), координатор и служител в болница "Щерев". След като и е обяснила казуса и че въпросният доктор не се е появил дори и след като е родила да я прегледа, въпросната г-жа Цветкова и е предоставила една бланка тип молба в която да изложи проблема и да поиска възстановяване на средствата, заплатени за избор на екип. Още тогава и бяха казали, че трябва да минат 2 седмици за да може това искане да бъде внесено, разгледано и гласувано от Управителен съвет и евентуално да бъдат възстановени парите. Но по думите на г-жа Цветкова още тогава тя беше сигурна, че молбата ще бъде одобрена и ще й възстановят парите, просто е нужно технологично време. Аз лично не вярвах, защото все пак живеем в България и знаем колко обичаме да връщаме пари, но нали надеждата е последна.. (спирка преди кв. Обеля Grinning ). Държа да отбележа, че все пак сестра ми е медицинско лице (стоматолог) и молбата и беше попълнена доста адекватно и с конкретни членове от Закона за здравето и наредбите на НЗОК. Та с две думи остава със сестра ми или мъжът й да отидем и да си получат парите за избор на екип, като трябва да носят и естествено касовата бележка с разбитите суми.
Вече по мои наблюдения пак биха включили Щерев като болница която да посещават и за в бъдеще, но категорично ще заобикалят въпросният Александров.

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 14:36 от klimfilt

# 685
  • Мнения: 2
Здравейте, аз съм пациентка на МК "Д-р Щерев" и си следя бременността там. Сега съм в 36 г.с и обмислям смяна на проследяващия лекар поради разочарование, което изживях днес по време на преглед. Някой от вас сменял ли е лекар толкова късно от бременността и имало ли е някакви негативи от това? Благодаря предварително.

# 686
  • Мнения: 91
При кой лекар сте, ако не е тайна...?
И аз се следя в “Щерев”, при д-р Александров съм..., но все още събирам мнения...
Благодаря ви
Здравейте, аз съм пациентка на МК "Д-р Щерев" и си следя бременността там. Сега съм в 36 г.с и обмислям смяна на проследяващия лекар поради разочарование, което изживях днес по време на преглед. Някой от вас сменял ли е лекар толкова късно от бременността и имало ли е някакви негативи от това? Благодаря предварително.
[/quote]

# 687
  • Мнения: 2
В момента съм при д-р Кръшкова.
При кой лекар сте, ако не е тайна...?
И аз се следя в “Щерев”, при д-р Александров съм..., но все още събирам мнения...
Благодаря ви
Здравейте, аз съм пациентка на МК "Д-р Щерев" и си следя бременността там. Сега съм в 36 г.с и обмислям смяна на проследяващия лекар поради разочарование, което изживях днес по време на преглед. Някой от вас сменял ли е лекар толкова късно от бременността и имало ли е някакви негативи от това? Благодаря предварително.
[/quote]

# 688
  • Мнения: 56
В момента съм при д-р Кръшкова.
При кой лекар сте, ако не е тайна...?
И аз се следя в “Щерев”, при д-р Александров съм..., но все още събирам мнения...
Благодаря ви
Здравейте, аз съм пациентка на МК "Д-р Щерев" и си следя бременността там. Сега съм в 36 г.с и обмислям смяна на проследяващия лекар поради разочарование, което изживях днес по време на преглед. Някой от вас сменял ли е лекар толкова късно от бременността и имало ли е някакви негативи от това? Благодаря предварително.
На мен също ми се наложи смяна на проследяващия лекар, заради промените в разпределението на лекарите. Бяха ми препоръчани от тогавашния лекар д-р Александров и д-р Милчева.

# 689
  • Мнения: 135
Здравейте, аз съм пациентка на МК "Д-р Щерев" и си следя бременността там. Сега съм в 36 г.с и обмислям смяна на проследяващия лекар поради разочарование, което изживях днес по време на преглед. Някой от вас сменял ли е лекар толкова късно от бременността и имало ли е някакви негативи от това? Благодаря предварително.
Няма проблем да се прехвърлил, щом не се чувстваш добре при дадения лекар. Моя позната го направи , просто ако си избрала друг отиде максимално най-скоро , за да може да се запознае с теб и всичко до момента и евентуално да разбереш дали планува отсъствие около термина. Разбира се малко ще е скунфузно ако сегашният проследяваш се падне дежурен , когато те приемат . Кръшкова много често е втори лекар при ражданията.
Може ли да споделиш с какво те разочарова , че да искаш на този етап да я смениш?

Общи условия

Активация на акаунт