Медицински комплекс „Д-р Щерев” - тема 6

  • 46 001
  • 825
  •   1
Отговори
# 795
  • Мнения: 955
Girlwithbaloon, оххх благодаря ти Heart Eyes! Сцепих refresh-a на сайта направо Joy

# 796
  • Мнения: 892
Крайните резултати са базирани на БХС и феталната. Резултатите от кръвните се вкарват в програма заедно с резултатите от измерванията на бебенце + анкета (пушиш ли, пиеш ли, имала ли си спонтанни аборти и т.н.).

# 797
  • Мнения: 89
Лекаря ми каза да отида за пръв път на тонове началото на януари, станадартния ми преглед при него се пада към края на януари. Като отида на тонове, после да се обадя на регистратурата за да ги погледне без час (ама дори не знам коя смяна е тогава) или да си ги нося направо на прегледа.

# 798
  • София
  • Мнения: 2 327
Момичета, впечатление от йогата за бременни имате ли? Всякаква информация би ми била полезна.

# 799
  • Мнения: 892
Лекаря ми каза да отида за пръв път на тонове началото на януари, станадартния ми преглед при него се пада към края на януари. Като отида на тонове, после да се обадя на регистратурата за да ги погледне без час (ама дори не знам коя смяна е тогава) или да си ги нося направо на прегледа.
Аз преглеждах графика на моя лекар и спрямо него си записвах час за тонове. Трябва в деня, в който си на запис, да ги погледне лекар - може и да не е твоя. Идеята е ако има нещо съмнително да се реагира на момента.

# 800
  • Мнения: 127
Здравейте, някоя дама да е била на БХС при д-р Василев? За първи път го чувам и явно нямаше при друг и следящата ме лекарка ме записа при него.

# 801
  • Мнения: 189
Дами, предстои да раждам февруари, но
Не мога да се доредя до Деня на отворени врати, та междувременно да питам и тук раждалите наскоро за документацията- за нормално раждане:
Има ли още опцията за придружител-дула?
Има ли опцията да впише родилката изискване за отложено клампиране на пъпната връв?
Има ли опция за поставяне на бебето на гърдите след раждане
Защото преди 7 г. Когато раждах нормално, не вписах нищо изрично и никой не го предложи...
включително през нощта бебето не беше при мен, въпреки че беше сред основните рекламирани акценти

# 802
  • Мнения: 1 226
Момичета, впечатление от йогата за бременни имате ли? Всякаква информация би ми била полезна.
Ако е при Бети няма да съжаляваш!

# 803
  • Мнения: 480
Момичета, впечатление от йогата за бременни имате ли? Всякаква информация би ми била полезна.
Ако е при Бети няма да съжаляваш!
Ходя при Бети и е уникална, много ми помага, чувствам се страхотно! Препоръчвам я! Simple Smile

Последна редакция: чт, 19 дек 2019, 09:19 от girlwithballon

# 804
  • Мнения: 955
Пак съм аз Flushed имах час днес при Чавеева, всичко супер, НО не ме прегледа тя... Д-р Константинова ме гледа, а Чавеева дойде накрая за точно 3 мин., което изобщо не ми хареса. Бях чела, че се правят тези номера, но мислех, че е било нещо инцидентно. Та някаква идея евентуално за следващата фм как да ме гледа тя, с кой да говоря, най-ранния час ли да си запиша... Другата лекарка си беше Ок, обаче аз ако исках при друга щях да си запазя при друга...

# 805
  • Мнения: 13
Здравейте, някоя дама да е била на БХС при д-р Василев? За първи път го чувам и явно нямаше при друг и следящата ме лекарка ме записа при него.

Здравей, аз бях записана за БХС при д-р Чавеева, но в деня на прегледа ми беше някаква лудница и след 2 часа чакане ме пое д-р Василев. Бях доста скептично настроена към него и даже подходих с недоволство, когато ми казаха, че той щял да помогне на д-р Чавеева, защото много изоставала с часовете. Знаех от форума, че това се случва често и се бях настроила много негативно към ситуацията. Даже показах и на него, че не съм очарована, че той ще ме преглежда. След прегледа обаче ми беше много гузно, че бях толкова предубедена, защото прегледа беше супер детайлен (продължи около час), с много подробни обяснения и снимки на бебето от всеки ъгъл и като цяло прекрасно отношение. В края на прегледа дойде и д-р Чавеева, която потвърди всичко казано от него и се извини, че не е успяла да ме прегледа тя. Но като цяло, не бъдете предубедени към специализантите. Аз дори за втората фетална си запазих час направо при него. Simple Smile

# 806
  • София
  • Мнения: 3 845
Аз 2 пъти бях записана за Стратиеваа, но ме гледа д-р Константиниду. Първият път Стратиева изобщо не се появи, а втория беше там и нещо си гледаше на компютъра. Нямам забележки към д-р Константиниду, напротив, много съм доволна, но този подход е изключително дразнещ. Сега, за третата фетална исках да се запиша направо за Константиниду, но нямаше часове и пак записах за Стратиева. Ще видим как ще е и дали най-сетне тя ще благоволи да ме прегледа.
Виждам обаче, че това става практика и хората са масово недоволни, защото не са малко парите за тази процедура. Щом имаш записан час за съответния лекар, редно е той да извърши процедурата. Щом не може, това е в ущърб на пациента и е редно да му платят неустойки, т. е. да плати по-малка сума.
Може би е крайно време да се уведоми ръководството на болницата какво се случва...

# 807
  • Мнения: 89
Лекаря ми каза да отида за пръв път на тонове началото на януари, станадартния ми преглед при него се пада към края на януари. Като отида на тонове, после да се обадя на регистратурата за да ги погледне без час (ама дори не знам коя смяна е тогава) или да си ги нося направо на прегледа.
Аз преглеждах графика на моя лекар и спрямо него си записвах час за тонове. Трябва в деня, в който си на запис, да ги погледне лекар - може и да не е твоя. Идеята е ако има нещо съмнително да се реагира на момента.
Ясно, точно за тези дати нямаше график он лайн и за това не успях са видя.

# 808
  • Мнения: 135
Аз 2 пъти бях записана за Стратиеваа, но ме гледа д-р Константиниду. Първият път Стратиева изобщо не се появи, а втория беше там и нещо си гледаше на компютъра. Нямам забележки към д-р Константиниду, напротив, много съм доволна, но този подход е изключително дразнещ. Сега, за третата фетална исках да се запиша направо за Константиниду, но нямаше часове и пак записах за Стратиева. Ще видим как ще е и дали най-сетне тя ще благоволи да ме прегледа.
Виждам обаче, че това става практика и хората са масово недоволни, защото не са малко парите за тази процедура. Щом имаш записан час за съответния лекар, редно е той да извърши процедурата. Щом не може, това е в ущърб на пациента и е редно да му платят неустойки, т. е. да плати по-малка сума.
Може би е крайно време да се уведоми ръководството на болницата какво се случва...
При мен се случи на първата фетална да ме прегледа Константиниду вместо Чавеева и направо избеснях. Подадох оплакване и ми дадоха безплатен преглед при Чавеева. Всеки така " прецакан" трябва да подава оплакване , за да се спре с тази практика иначе не мисля че ще има промяна , докато се приема това от бъдещите мами. Може да им пишете на мейла или на информация ще Ви кажат как да подадете писмено оплакването. Бъдете активни и не си затваряйте очите. Специализантите може да са мили и добри лекари, но трябва да е регламентирано и да има разлика в цената, защото прегледът при Чавеева спрямо другите лекари е по-скъп, но защо ако не преглежда тя.

# 809
  • Мнения: 120
Аз 2 пъти бях записана за Стратиеваа, но ме гледа д-р Константиниду. Първият път Стратиева изобщо не се появи, а втория беше там и нещо си гледаше на компютъра. Нямам забележки към д-р Константиниду, напротив, много съм доволна, но този подход е изключително дразнещ. Сега, за третата фетална исках да се запиша направо за Константиниду, но нямаше часове и пак записах за Стратиева. Ще видим как ще е и дали най-сетне тя ще благоволи да ме прегледа.
Виждам обаче, че това става практика и хората са масово недоволни, защото не са малко парите за тази процедура. Щом имаш записан час за съответния лекар, редно е той да извърши процедурата. Щом не може, това е в ущърб на пациента и е редно да му платят неустойки, т. е. да плати по-малка сума.
Може би е крайно време да се уведоми ръководството на болницата какво се случва...
При мен се случи на първата фетална да ме прегледа Константиниду вместо Чавеева и направо избеснях. Подадох оплакване и ми дадоха безплатен преглед при Чавеева. Всеки така " прецакан" трябва да подава оплакване , за да се спре с тази практика иначе не мисля че ще има промяна , докато се приема това от бъдещите мами. Може да им пишете на мейла или на информация ще Ви кажат как да подадете писмено оплакването. Бъдете активни и не си затваряйте очите. Специализантите може да са мили и добри лекари, но трябва да е регламентирано и да има разлика в цената, защото прегледът при Чавеева спрямо другите лекари е по-скъп, но защо ако не преглежда тя.
Бях с час за преглед при Чавеева, имаше много жени но спокойно чаках вече час и половина. излиза специализантката и ме извика по име. казах че имам час при др.Чавеева и тя "аз ще започна прегледа след което Др.ще погледне пак" казах че чакам вече 2 часа и ще изчакам още колкото е нужно. когато влезнах при Чавеева тя видимо не беше доволна че съм отказала преглед при Константинополу тъй като тя щяла да провери също резултатите.отговорих и че след препоръка за нея и болницата съм записала час точно при нея с причина. лоша практика имат с тези прегледи, ако Чавеева не може да постигне с прегледите,да не пускат свободни часове

Общи условия

Активация на акаунт