КГБ = Клуб на Готините Баби - 196.

  • 41 676
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 5 340
newwoman, аз също ти прочетох членския внос.  Чета всички постове, но не наведнъж, а когато остане време и затова не коментирам поименно.
Аз не се оплаквам от безсъние. Вечер към 11.30  като легна и заспивам моментално. Към 5 ходя на тоалетна и пак заспивам до 7, когато ставам, че  почва смяната ми.
Другата седмица съм в отпуск, че заминават на море. Аз ще работя по другите задачи.
Хубава вечер!

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 21:13 от K.A.G.

# 736
  • София
  • Мнения: 8 314
РУМИНА, така е в началото. Има известна доза притеснение, но после...даже много хубави приятелства се раждат в нашата тема. Ти само не се отказвай. Виждаш, че се радваме на новодошлите. Hug Пишем, споделяме си и хубаво и лошо,най-обикновени неща. Аз се шегувам като казвам, че не ми се случват кой знае какви случки - не мога да се похваля, че съм изкачила Еверест, че съм пила кафе с извънземно или съм участвала в Лебедово езеро. Joy Хвалим се от внучетата, шегуваме се помежду си. Аз например много нося на майтап. БОРЯНА и ЯЖКА като рекат и запретнат ръкави, големи смехории се получават. Доказано е, че хората които имат качествени социални контакти са по-щастливи от саможивляците. Няма да съжаляваш. Ако случайно имаш път към София, само дай знак и веднага ще се съберем на бърза среща. Ако покрив нямаш и покрив ще се намери. И на котлова храна ще те зачислим. Simple Smile Оставям те на мира, че световъртеж ще получиш от толкова приказки #Crazy
Ей, стра'отно е да знаеш, че няма за четене и писане. Давам си една седмица почивка и после започвам пак - ще подготвям дипломната работа.
Хайде, лека нощ и приятни сънища  newsm46

# 737
  • София
  • Мнения: 1 728
  Фло,честита ти шестица! Не се чуди как е било в Брезник!Аз ще ти кажа -беше малко!
  Дами,ето ви нещо полезно за четене: https://mamaninja.bg/%D0%BC%D0%B0%D0%BC%D0%B0/%D0%B4%D0%BE%D0%B1 … 36VDkBdmPPEQgjtXA

# 738
  • София
  • Мнения: 15 913
Фло, честита поредна шестица! Почини си сега и наесен - с песен и с нови сили до завършване! Много натоварен график с внуци - а къде е почивката? И да напомня, че Ани ще е тук от 14.08 - ще трябва повторно коронясване, ако може да влезе  графика.
Ромина, прочетох и на Пл. вица, но какво да коментирам.
А и аз не одобрявам подобен членски внос от хора, току що писали в темата. МИ те не знаят какво ще ни се хареса. И от там следва някаква автоцензура, а пък и при нас - един е по-изтънчен, друг/като мене/ е по-каруцарски.
КАГ, с еднакъв нощен график сме  bowuu  засега. Уж планирам промяна, да не ставам рано зимата. Но дали ще се получи ....
Благодаря за приложенията за кръвно.  Ще потърся предложените от вас. Дидиа, не се ядосвай - имам онова от Брезник, знам го кое е. Но сега са обновени картинките и трябва нещо много елементарно за ПЛ.
Борянка, тази вечер с нищо не ме зарадваха в пощата. Утре пак съм там. А междувременно шефката на клона излезе да ме зарибява да започна работа при тях, нямали кадри, осигурявали на реална и др. Аз никъде не ща - те пак ме канят  Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 7 362
                         Гледам едно чудно сериалче /Тайланд/ ама ме натовариха интригите та се поспрях малко да сваля напрежението.Хем ми е любопитно,хем очаквам "хепи енд" /едвам се въздържам да не погледна последната серия/ хем артистите като картинки хубави,но ...... и интрижките ...ужас...та се приземих при вас.
                         Фло,питам за поредната ,защото нямам съмнение и то ни най-малко,че пак ще си на 6! Голям график са ти спретнали за лятото,но като са броени дните бързо излитат.И аз съм доста натоварена,но съм сигурна,че докато сколасам и....пак на тръстиката.
                         Румина,като се мяркаш всеки ден постепенно ще ни опознаеш и то доста бързо.Е,аз не съм от най-пишещите,но като се загледам по филмите и моите в къщи ме забравят. Yum
                        Яжка,какво да четем то си е от ясно по-ясно.Аз отдавна не се вълнувам нито от кг,нито от бръчки и си мисля,че в живота ми има много по-значителни неща от кг и бръчки.Каквото и да правиш ЕГН-то си казва думата.На 20 г  50 кг са нещо много различно от 50 кг на 60+. Smiling Imp Няма база за сравнение!
                        Изоставям ви с пожелание за лека и спокойна нощ и....се връщам към сериалчето.Имам още 2 серии освен тази,която гледам в момента,ама са по 2 часа и май утре ще разбера финала.

# 740
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Пускам нова тема , момичета!
Да не стане като в мин. тема. Ако ми даде ще пусна линк ,
ако не - търсете я.


П.П. НОВА ТЕМА! -
https://www.bg-mamma.com/?topic=1126845.new#new

Последна редакция: чт, 04 юли 2019, 23:26 от ♥ ЖаБкА ♥

Общи условия

Активация на акаунт