КГБ = Клуб на Готините Баби - 196.

  • 42 358
  • 740
  •   1
Отговори
# 690
  • София
  • Мнения: 1 529
В събота не мога да дойда ,няма да съм в София.
 За срещите-обикновено пътувам от 30м. до час и нещо. Далече ми е,но ще ходя където ми е удобно. В Дружба близо до метрото има два хубави и вкусни ресторанти нови.Може да резервирам някой ден.
 И аз като Янка да кажа ,че нещо стиковането ни куца.
Май септемврийската среща няма да стане,защото
-на някой не харесва мястото
.на друг е далече
-на трети е скъпо
-на четвърти на тази дата има ангажимент
-е затова една друга група ,като кажат и го правят ,а при нас все някой мрънка...
Аз като не мога и не искам просто си мълча. За последната годишнина бях  в Русе с ММ,еми перфектно е.
 Пък има доста хотели.
Крайно време е да се пусне анкета и дано се разберем за дата,място и цена на хотел.

# 691
  • София
  • Мнения: 1 739
      Щом сме толкова критикувани,сега да видя кой ще мрънка.
      Предложение:
               Ресторант"Хуа Синг Син Лоу",бул."Васил Левски"114.Има климатик,кръгла маса,порциите са по 800гр,има добри отзиви.Намира се между ул."Дондуков" и ул."Искър",в посока към Сточна гара-от дясно.Има удобен транспорт за всички.
               Събота-12ч/още не е напекло/ и докато се наприказваме ще се захлади.

# 692
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 910
Привет, момичета Simple Smile
Първо да си кажа, че за срещата съм в наличност и в петък, и в събота. Нямам претенции за време и място.
Яжка, ходила съм в този ресторант, вкусно беше и си спомням, че и навън имаха маси.
Пишеш за Пирот - не беше ли много горещо? Аз никак не издържам на жеги и поради тази причина през лятото гледам да съм повече на хлад. ЕГН-то започна да ми изневерява Simple Smile
Фло се "обзаведе" с внучета, а мен ме пуснаха в "отпуск" - тази седмица са на моренце и аз съм айляк. От следващата сме при мама, там има къде да играе, ходим на басейн, свобода пълна. Към края на юли трябва да ходя на контролен преглед и ще си дойдем за няколко дни.
Борянка, голяма веселба е при теб. Това с басейна на двора си го спомням, най-вече с калните крачета след къпането. Сега събирай сили за следващото идване.
Шпунци, много жалко, че в събота си заета. Не сме се виждали не помня откога.
За есенната среща наистина трябва да се пусне анкета, за да можем да вземем някакво решение, удобно за всички. Малко тегаво става при нас с организацията, не знам защо е така - уж не сме капризни, пък все нещо не одобряваме. Аз съм ЗА където и да решим да се ходи. Само да сме живи и здрави до тогава.
Прохладен ден ви пожелавам!
П.П. Забравих да поздравя Важната клечка с добре дошла при нас. Чакаме те на срещата в събота /ако си наблизо/

# 693
  • Мнения: 7 379
                         Мен ме устройва мястото и времето на срещата.Денят - също.Живи и здрави ще се видим. Beer

# 694
  • София
  • Мнения: 8 369
И мен ме устройват и мястото, и деня. По-централно от това - здраве му кажи. Там някъде не живееше ли КАРИ, когато се прибира в България? newsm78 Знам го горе-долу местото. Ще го намеря. И времето е добре, че да не е напекло още.

Нещо в повече ми идва, когато ми дават други групи за пример. Оставете другите да си живеят по техните правила. Да не би да им светим как се уговарят и имат ли пререкания. Просто не ме интересуват. Да са живи и здрави. Нека да се разберем. Дава се предложение, ако е едно - която може идва. Ако са две - прави се допитване. Отиваме там, за където са повечето желаещи. Които не могат да дойдат не участват в обсъждането. Чакат следващата среща или се заемат те да организират. При нас няма йерархия. Wink Има демокрация! newsm10

# 695
  • Мнения: 1 191
Здравейте КГБ-йки.
Какво си правите в жегите?

Благодаря за поканата да се видим на живо, но не знам дали ще ми е възможно. А и никой не познавам и изведнъж да се появя не знам дали ще е удобно.

Фло, теб вече те запомних - никой не ме е наричал толкова мило -,,клечице" -благодаря ти! А твоя ник какво значи?

И на Яжка благодаря за желанието да ме приобщи с шеговитите коментари за сватосване. Яжка какво значи- че обичаш да ядеш или пък не обичаш?

Благодаря и на другите поздравили ме. Ще се постарая да съм редовна с писането и да навляза в клубния живот.

# 696
  • София
  • Мнения: 1 529
Щом е демокрация всеки има право на мнение нали? От опита ми в КГБ мисля,че все по трудно стават сбирките. А как беше на Балани,на Морени,  двете срещи в Търново! 

# 697
  • София
  • Мнения: 16 016
Добъ вечер!
Иха, да ти е живо и здраво малкото християнче.
Ще препрочитам поста ти и на Фло и ще правя списък - да не пропусна нещо.
За срещата в събота - планирам да дойда. Толкова срещи пропуснах, че все ги правехте в неподходящо за пролетариата време.
На нац. среща няма да присъствам. До средата на септември Ани и Мрънчи са си тук.
За октомври и ноември пък аз имам купени билети за там.

# 698
  • София
  • Мнения: 8 369
Мили дрЪжки,добре че ви има, а то иначе щях сама да си говоря. Лошоооо - това вече си е диагноза Mr. Green
Мила ШПУНЦИ, местата, които изброяваш сте ги посетили преди има няма 10 години. Били сте с толкова по-млади. Съгласна ли си, че с годините ставаме по-мрънкащи и по-капризни. Я си спомни, как на младини някои неща ставаха и на зелена поляна под звездите, а сега и в пухени завивки нищо не става. Така ли е? Ееееех, дружке, едно време захарта беше захар и Луната беше Луна... Winkвярвам, че си ме разбрала Simple Smile
КЛЕЧИЦЕ, никът ми е кратък вариант на цвете. Не си мисли, че съм само цветя и рози. Има и магарешки бодили, ей така, за разкош Mr. Green Не се притеснявай да дойдеш на среща. Всички така сме се запознали, а да видиш после какви приятелства се родиха. Скачай си в обувките, кривни шапката с перо на една страна и заповядай. Да знаеш, че с надежда ще гледам вратата на ресторантчето и ще очаквам да се появи една за сега непозната баба, но затова пък една от нас - от ГОТИНИТЕ и то ВАЖНА КЛЕЧКА!!! Ще те очаквам!
Хайде да яхвам метлата afwitch, но още не ви казвам Лека нощ. Има време.
ЯЖКЕ, благодаря за руската песньовка. Не съм я чувала.
АЙША, за малко да се бутна в теб Joy

# 699
# 700
  • Мнения: 1 082

  ПРИЯТЕН И ПРОХЛАДЕН ДЕН ВИ ЖЕЛАЯ!!!

# 701
  • Мнения: 1 563
Добро утро момичета!
Дидимити,благодаря за кафенцето! Вече го пия! Как е при теб, вярвам, че вече плажувате. Много обичам моренцето.
Снощи се прибрах от село, сега пия кафе и излизам по работа  из града.
Яжка,радвам се ,че си добре и всичко наред при теб!
Виждам ,че си подготвяте и срещичка ,софийските момичета. Как ми се иска и аз да съм при вас ,но имам ангажименти ,а и сина го  няма в момента. Иначе , мястото ми е много удобно. Simple Smile
Фло, радвай се и гушкай твоите гостенчета.
Ставам да се приготвя,че слънцето ще напече яко.
 Спокоен ден ви желая!


# 702
  • Мнения: 7 379
                             Добро утро и от мен!
                             Дидимити,с чашка от твоето кафенце съм!Тенкю,баби,за хубавото кафенце и пожеланието за прекрасен ден! Heartpulse
                             Фло,разсмя ме с пухените завивки,но да вметна ,че не всичко зависи от възрастта. Smiling Imp И сега захарта си е захар,а Луната - Луна , само дето ги гледаме с други очи.Всичко е въпрос на гледна точка.Един ги вижда пак прекрасни и са повод за още по-прекрасни спомени и емоции,а на друг захарта му горчи и Луната е нащърбена! Yum
                             Важна клечка, всички сме били непознати и на всички ни се е налагало първо да се срещнем непознавайки никого.На първата национална среща никой не познаваше никой и се събирахме по пътя една по една.Жабка,като тръгна с колата ни събра софиянки и докато стигнем мястото на срещата бяхме вече приятелки.В Габрово пък гледахме номерата на колите и гадаехме това ли са дружките от другите градове.Е,не се загубихме!Намерихме се и прекарахме няколко дни в бърборене и смях.Така,че знаеш мястото и часа на срещата и смело идвай.Заведението е едно и бабите ще сме поне десетина.Така,че няма да сбъркаш. Hands Thumbsup
                            Аз,чакам да се приберат малките деца живи и здрави и да си приберат кучето,че това животинче ме измъчи.Спи върху мен и дори климатикът не ми помага нощем.
                            Усмихнат ден ви пожелавам! Flowers Hibiscus


# 703
  • Мнения: X
Привет на всички в поредният горещ юлски ден!:blush:
Да се отчета с "членския внос" с малко закъснение:
"...Младо семейство е в кухнята. Мъжът пита:
- Скъпа, какво кафе предпочиташ да ти направя? - започнал той.
- Бих искала да е силно, но меко, нежно, но пък стремглаво да обърне моя вътрешен свят с краката нагоре, да открие за мен изкушенията в този свят и да донесе нови усещания... - отговорила загадъчно съпругата.
Мъжът се почесал по главата:
- Така както ми го описа, се чудя дали да не ти сипя една ракия..."
Ами да пием по едно късно кафе (чак сега успявам да си го изпия),  на когото има и кой да го сервира е хубаво, на която няма, може да си помечтае, че ще има някой ден-:))
Не пиша постоянно , но пък с удоволствие ви чета всеки ден, когато мога , обикновено вечер, свещо и уютно е тук.
И ви завиждам, които сте от СФ и може да се виждате, благородно и не чак толкова, аз няма с кого да изпия едно кафе:smile: тук, нямам никакви познати, писах вече два пъти да попитам в Монтанско има ли "баби" от вас, но явно няма и ще продължавам да си пия кафето сама, четейки ви:)
Желая ви усмихнат, пълен съв светлина и лятно ухание летен ден, да събираме слънце за зимата!
Flowers RoseSimple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 5 074
Аз съм в Монтанско. Ама не съм много словоохотлива и няма да съм добра компания. Пък и в Монтана ходя на две седмици веднъж.
Тук, в селския ми двор, заобиколена от зеленина, цветя, котки и кучО се чувствам отлично. Имам някой друг корен домати, една лехичка пипер и в две гуми съм насадила краставици и тиквички. Задния огромен двор пустее. Отвреме-навреме го косим.
А да - намирам се в Славотин.

Общи условия

Активация на акаунт