ХАНА - знаете ли нещо и какво ви е мнението за това име?

  • 11 818
  • 103
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 353
Сега прочетох за това име, харесва ми значението му, но не ми харесва като звучене. Аз лично не бих кръстила дъщеря си Хана.
и аз съм на това мнение

# 16
# 17
  • София-там нейде в западната част
  • Мнения: 2 050
хубаво име с хубаво значение  Peace

# 18
  • In the jungle out there..
  • Мнения: 1 252
Много ми харесва и звученето и значението Peace

# 19
  • Мнения: 1 701
Знам само, че ми харесва, но не знам как би звучало с българска фамилия... newsm78

# 20
  • Мнения: 1 425
И на мен много ми харесва името, а и значението е хубаво.

# 21
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Става  Peace

Чела съм книга с главна героиня ХАНА и тя беше такава борбена личност...като феникс възкръсваше и се справяше с всичко.

# 22
  • Мнения: 5 475
Хубаво име!  Peace

# 23
  • Мнения: 7 914
Аз бих и щях да кръстя дъщеря си така, но баща й не се съгласи, много чуждо му звучи и като "хан", кръчма. За някои хора еврейският нюанс също е смущаващ (понеже събирах и аз мнения, и споделям и негативните).

Но иначе името е страхотно, красиво, звучно, леко, а буквата Х в нумерологията е особена, както ми обясниха - осъществява връзка между небесното и земното (то и Х на Христос имало същият смисъл - символът на кръста). Бях се влюбила в това име и даже първите дни в родилния си казвах така на детенцето, докато с баща й спорехме как да я кръстим.

Би било сполучлив избор!

# 24
  • Мнения: 5 391
Харесва ми Peace

# 25
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
Звучи ми добре, харесва ми, но не бих си кръстила детето така

# 26
  • София
  • Мнения: 679
На мой познати детенцето се казва така, но таткото е еврейн, не че има значение, но те са я кръстили на тяхна роднина ако не се лъжа.
На мен самата името много ми харесва като звучене и като значение, но не бих си кръстила така детето.

# 27
  • Мнения: 3 423
Името много ми харесва, дъщерята на моя колежка се казва така.
НО! Ако детето ти прави кариера във Франция, нали знаеш,
франсетата не могат да казват "x", та ще има зор.

# 28
  • Мнения: 8 769
НО! Ако детето ти прави кариера във Франция, нали знаеш,
франсетата не могат да казват "x", та ще има зор.

Ами ще бъде Ана, просто Grinning

# 29
  • Мнения: 145
Много ми харесва името - чудесно звучи, не е претрупано и наистина има много хубаво значение. Срещала съм го и във варианта Ханна. Точно както има Ана и Анна.

Общи условия

Активация на акаунт