На море в Турция - тема 60

  • 60 507
  • 771
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 1 710
Славейче, много добре е организирано всичко. Според мен организацията на Тез тур е отлична, но и Емералд, или по-скоро партньорите им Сонар тур, се справят много добре. И с Акватур е ок.
Веднага след изхода Тез тур имат 2-3 гишета, там сканират ваучерите и разпределят хората по автобусите. Много бързо става всичко, в рамките на 5 минути можеш да си автобуса и ако няма сред пътниците заплеси, които се бавят, много бързо се тръгва към хотелите. А автобусите са всякакви - малки, големи, бусчета, в зависимост от броя на пътуващите към дадения район. Обикновено най-много хора има за Сиде и Алания и за там автобусите са големи и пълни. Тез тур винаги имат представител, но той обикновено е рускоговорящ.
Когато съм пътувала с Емералд, съответно ни посреща Сонар, нещата пак стават доста бързо. Е, не сканират ваучерите, а ровят в списъци и чекват с химикал, но пак е в рамките на минути. Два пъти ни посреща българоговорящ представител, но само на летището. В автобуса бяхме без представител.

# 151
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Благодаря, за отговора момичета.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 423
Спам:
Посрещащата агенция разпределя туристите по рейсовете за хотелите и в един от рейсовете водача пита:
- Някой да липсва?
Тишина.
Пристигат в Анталия и един отива при водачката:
- Ми знаете ли, че жена ми я няма.
- Нали питах като тръгвахме дали някой липсва.
- Аз само казвам, че жена ми я няма, а не че ми липсва.

# 153
# 154
  • Варна
  • Мнения: 4 925
Благодаря, Марги!
Надявах се на нещо по-близко.
Пътувала съм на Анталия с кола и не ми пречеше, но с 4-5 годишно дете ще е мъка.

# 155
  • Там където
  • Мнения: 792
Тази година заради ремонти, абитуриент, изпити и разни мои служебни ангажименти, не успях да резервирам там където исках (Фетие) и се наложи да платя за Йоздере, хотел Sunis Efes Royal Palace Resort&Spa. Някой бил ли е в този хотел? Не виждам на първа страница нито отзиви за хотели в Йоздере, нито информация за Йоздере. Знам, че не е популярен за българите курорт. Ще съм благодарна ако някоъ ми даде отзиви. Предварително благодаря.
Страхотен хотел, според мен!
Толкова пъти съм го гледала, но ме е спирала цената.
От по високия ценови клас ми идва.
Чела съм фантастични отзиви за него, в годините след откриването.
Мисля някъде преди 3-4 години.
Не мисля, че е занижил нивото.
На около 30 км. от Кушадасъ е.
Няма да съжалявате!
На каква цена и за кой период го резервирахте?

Благодаря за отговора. Ние сме били 3 пъти в Кушадасъ и сега ще пробваме да разгледаме този Йоздере. Резервирах за двама възрастни за 3620 странична гледка море Simple Smile Плажът е пясъчен и широк, или поне така ми изглежда на снимките. Има много добро класиране със само положителни озиви в Booking и Tripadvisor. ТА също ме успокоиха, че дори и капризни клиенти са доволни, а и Йоздере се водел курорт за по-заможни клиенти. Аз не съм нито капризна, нито заможна, ама дано да прекараме добре Simple Smile

# 156
  • Мнения: 3 271
Qaki само хубави отзиви има за хотела. Много се бях навила за него но тази година цената му е много висока. Затова избрахме хотела от същата верига но в Сиде. Относно плажа, не е много пясъчен.

# 157
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Qaki със самолет ли е тази цена?За колко дни и за кой период?

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Qaki само хубави отзиви има за хотела. Много се бях навила за него но тази година цената му е много висока. Затова избрахме хотела от същата верига но в Сиде. Относно плажа, не е много пясъчен.
Mimi0585, може ли да кажете името на хотела от веригата в Сиде?

# 159
  • София
  • Мнения: 1 842
Qaki само хубави отзиви има за хотела. Много се бях навила за него но тази година цената му е много висока. Затова избрахме хотела от същата верига но в Сиде. Относно плажа, не е много пясъчен.
Mimi0585, може ли да кажете името на хотела от веригата в Сиде?
Iseto6, хотелът се казва Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa.
Ето и най-новия видео отзив от него от 11 май Simple Smile.
https://www.youtube.com/watch?v=o0P_8naHDUc&t=49s

# 160
  • Мнения: 3 271
Да, това е хотела.

# 161
  • Sofia
  • Мнения: 3 787
Qaki само хубави отзиви има за хотела. Много се бях навила за него но тази година цената му е много висока. Затова избрахме хотела от същата верига но в Сиде. Относно плажа, не е много пясъчен.
Mimi0585, може ли да кажете името на хотела от веригата в Сиде?
Iseto6, хотелът се казва Sunis Elita Beach Resort Hotel & Spa.
Ето и най-новия видео отзив от него от 11 май Simple Smile.
https://www.youtube.com/watch?v=o0P_8naHDUc&t=49s
Много Ви благодаря Роже 😀Хладничка е още водата, но такъв ни бил късметът този година Simple Smile
@Mimi0585, благодаря и на Вас 😀Прекрасни емоции и много слънчево време на всички, на които почивките им предстоят 😀

# 162
  • Там където
  • Мнения: 792
Qaki със самолет ли е тази цена?За колко дни и за кой период?

Да, със самолет 7 нощувки, от 5 до 12 юни. Наистина всяка следваща седмица цените за този хотел са все по-високи.

# 163
  • Пловдив
  • Мнения: 2 018
Така и си помислих.Защото ми се стори доста висока.Приятна почивка.Ще очакваме отзиви за хотела не е популярен и ще е интересно да споделите.

# 164
  • Русе
  • Мнения: 7 058
Като стана въпрос за Йоздере, се сетих да попитам - има ли къде да се разходи там човек, магазини, от които да напазарува, сергийки за сувенири...? Много ми е в нищото това Йоздере. При три от пътуванията ни с автобус сме ходили там да оставаме и вземаме почиващи и освен лоши спомени от завоите, други май нямам.Grinning

Общи условия

Активация на акаунт