На море в Турция - тема 60

  • 60 304
  • 771
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 5 922
Здравейте! Предполагам, че ви е писнало от подобен род въпроси, но въпреки това ще го задам все пак Simple Smile Иска ни се да пробваме турско море тази година, но понеже нямаме никакъв опит досега, бихте ли препоръчали къде да търся за относително най-изгодни оферти - изпуснали сме момента за ранно резервиране очевидно. Ще бъда много благодарна за евентулни препоръки за агенция, от която имате добри впечатления откъм цени. Две семейства сме, с деца, търсим нещо за началото на септември, но като отворя сайтовете и се обърквам много, информацията и офертите са ужасно много и от много избиране накрая нищо не се случва...

Благодаря предварително и още веднъж се извинявам, че по всяка вероятност повтарям нечие питане.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 412
Здравейте! Предполагам, че ви е писнало от подобен род въпроси, но въпреки това ще го задам все пак Simple Smile Иска ни се да пробваме турско море тази година, но понеже нямаме никакъв опит досега, бихте ли препоръчали къде да търся за относително най-изгодни оферти - изпуснали сме момента за ранно резервиране очевидно. Ще бъда много благодарна за евентулни препоръки за агенция, от която имате добри впечатления откъм цени. Две семейства сме, с деца, търсим нещо за началото на септември, но като отворя сайтовете и се обърквам много, информацията и офертите са ужасно много и от много избиране накрая нищо не се случва...

Благодаря предварително и още веднъж се извинявам, че по всяка вероятност повтарям нечие питане.

Аз да си кажа за Атлантик холидей клуб в Кушадасъ. За първо море е повече от перфектно. И за второ и трето също. Щом сте с деца ще умрат от кеф на аквапарка,  плажа също е много добър. Относно агенциите цените са горе-долу еднакви +-20-30-40 лв разлика една от друга. Емералд, Ориент, Албена Холидейс, Турс клуб, Версо...аз пътувам няколко години с Албена, те държат едни от най-ниските цени, а може и най-ниските да са.

# 227
  • Мнения: 8
Златни сте!
Благодаря много за отговорити! Сядам да ровя отново!
Ще ми е обеца, пропускането на ранните резервации. Club Letoonia, вдигна летвата много високо и без да искаме правим сравнение с тамошните условия.
Относно ферибота-и ние сме от Варна и ползваме Гериболу-Лапсеки.

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 1 860
Ами аз пак да си подбутна въпроса .
Началото на септември 2 възрастни с не много голям бюджет  за двамата  2200 лв.
Обичаме да си пътуваме с рейс .
Кушадасъ ,Бодрум .
Били сме в Блу Скай ,бившо Онура ,Батихан ,Palm Wings Ephesus Beach Resort и SEALIGHT RESORT HOTEL- Кушадасъ.
И в Бодрум -Вече не е с това ими Бодрум Холидей Ресорт СПА .

# 229
  • Мнения: 22
Здравейте!

Пиша с молба за съвет за хотел. Ето и какво търся:
7 нощувки - период на пътуване 26 юни до 14 юли (гъвкави сме откъм конкретни дати на тръгване, но периодът е фиксиран). Млада двойка, не държим на атракции и анимация. Не държим на пясъчен плаж, но чистата вода ни е важна (ако е възможно да се виждат рибките Grinning ). Държим много на храната и в количествено, и в качествено измерение. Бюджет около 3700лв за двама със самолет.
Нямаме претенции за курорт, а по-скоро самият хотел/комплекс да е просторен и сравнително нов. За предпочитане с агенция, но ако има идеи, бихме се справили и сами с организацията.

Не ни е първи път в Турция и съм наясно, че е малко късно вече, но се надявам да успея да организирам почивката този месец Simple Smile

Загледала съм La Blanche Island Bodrum, но се чудя дали за тези пари няма да получим нещо по-добро в Анталия или друг курорт.

Благодаря предварително!

Последна редакция: чт, 16 май 2019, 18:23 от Jinn.

# 230
  • София
  • Мнения: 1 412
Ами аз пак да си подбутна въпроса .
Началото на септември 2 възрастни с не много голям бюджет  за двамата  2200 лв.
Обичаме да си пътуваме с рейс .
Кушадасъ ,Бодрум .
Били сме в Блу Скай ,бившо Онура ,Батихан ,Palm Wings Ephesus Beach Resort и SEALIGHT RESORT HOTEL- Кушадасъ.
И в Бодрум -Вече не е с това ими Бодрум Холидей Ресорт СПА .
Дали споменах скоро за Атлантик в Кушадасъ, вчера му гледах цените, че и аз точа зъби за него, около средата на септември е някъде около 1600 и нещо кинта за 2 човечета.

# 231
  • Мнения: 368
Здравейте!

Пиша с молба за съвет за хотел. Ето и какво търся:
7 нощувки - период на пътуване 26 юни до 14 юли (гъвкави сме откъм конкретни дати на тръгване, но периодът е фиксиран). Млада двойка, не държим на атракции и анимация. Не държим на пясъчен плаж, но чистата вода ни е важна (ако е възможно да се виждат рибките Grinning ). Държим много на храната и в количествено, и в качествено измерение. Бюджет около 3700лв за двама със самолет.
Нямаме претенции за курорт, а по-скоро самият хотел/комплекс да е просторен и сравнително нов. За предпочитане с агенция, но ако има идеи, бихме се справили и сами с организацията.

Не ни е първи път в Турция и съм наясно, че е малко късно вече, но се надявам да успея да организирам почивката този месец Simple Smile

Загледала съм La Blanche Island Bodrum, но се чудя дали за тези пари няма да получим нещо по-добро в Анталия или друг курорт.

Благодаря предварително!

Щом сте без деца,може да погледнете Адам и Ева в Белек. Погледнах цената през Емералд и е 3500лв. за юни.
https://www.adamevehotel.com/EN/#mobileMenu
Също така бих ви препоръчала Anara Dolche Vita в Кемер. Храната и обслужването са много добри. Той малко надхвърля бюджета ви с около 100лв.,но пък е много хубав хотел.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 4 904
Здравейте!
Къде мога на проверя курортите на какви разстояния са от обслужваните летища с полети от България, за да преценя, за къде ще имаме най-малко път между летището и хотела?

# 233
  • София
  • Мнения: 1 829
Здравейте!
Къде мога на проверя курортите на какви разстояния са от обслужваните летища с полети от България, за да преценя, за къде ще имаме най-малко път между летището и хотела?

В Гугъл мапс

# 234
  • Варна
  • Мнения: 10 435
Чудя се, аджеба, Валерко получава ли % от Атлантик или не вижда по-далеч от нослето? Другото което ме шокира е цената на Камелия, трябва да ви хлопа дъската, че да платите такива пари за този посредствен хотел.

# 235
  • Мнения: 775
Здравейте, търся мнения за хотели в турските курорти, от рода на all inclusive, и по-точно каква храна се предлага? Ориентирана съм към растителното хранене и не зная дали ще имам опции, тъй като със сигурност в България такива почти няма или са силно ограничени. Чувала съм от различни хора, че услугите там са по-качествени и вероятно ще има удачни варианти за мен. Благодаря!
В Турски all inclusive да останете гладни е нещо ... е нещо като края на света Simple Smile
Това да ви е най-големия дерт - Храната ..
Не ги сравнете с Бг all inclusive разликата е огромна!

# 236
  • Мнения: 1 710
Здравейте!
Пиша с молба за съвет за хотел. Ето и какво търся:
7 нощувки - период на пътуване 26 юни до 14 юли
Скрит текст:
(гъвкави сме откъм конкретни дати на тръгване, но периодът е фиксиран). Млада двойка, не държим на атракции и анимация. Не държим на пясъчен плаж, но чистата вода ни е важна (ако е възможно да се виждат рибките Grinning ). Държим много на храната и в количествено, и в качествено измерение. Бюджет около 3700лв за двама със самолет.
Нямаме претенции за курорт, а по-скоро самият хотел/комплекс да е просторен и сравнително нов. За предпочитане с агенция, но ако има идеи, бихме се справили и сами с организацията.

Не ни е първи път в Турция и съм наясно, че е малко късно вече, но се надявам да успея да организирам почивката този месец Simple Smile

Загледала съм La Blanche Island Bodrum, но се чудя дали за тези пари няма да получим нещо по-добро в Анталия или друг курорт.

Благодаря предварително!

Подкрепям мнението на ledi.
Щом чистата вода ви е приоритет, хотелите в Кемер биха изпълнили изискването напълно, защото каменистото дъно там, прави водата много бистра. И другите райони в Анталия се радват на чиста вода, много хотели имат Син флаг, но не е толкова бистра заради пясъка и вълнението.
Другото място, на което съм виждала кристална вода е Мармарис. Там няма никакво вълнение и водата е равна, чиста и безкрайно бистра. Можете да погледнета класиката в района - Grand Yazici Club Turban или един от любимите ми хотели - Turunc Resort Hotel. Turunc е в залив и има и пясъчен плаж и скалиста част, и платформа, много е яко. Това не са единствените хотели, разбира се. Който и в Мармарис да хванете, все е с хубава вода, а и като бюджет ви пасват.


Ами аз пак да си подбутна въпроса .
Началото на септември 2 възрастни с не много голям бюджет  за двамата  2200 лв.
Скрит текст:
Обичаме да си пътуваме с рейс .
Кушадасъ ,Бодрум .
Били сме в Блу Скай ,бившо Онура ,Батихан ,Palm Wings Ephesus Beach Resort и SEALIGHT RESORT HOTEL- Кушадасъ.
И в Бодрум -Вече не е с това ими Бодрум Холидей Ресорт СПА .

Като заговорих за Мармарис, защо не погледнете хотелите там. Като гледам изброените хотели, не сте били в Мармарис, а предполагам, че ще ви хареса. Club Turban е по джоба ви. Хотел Elegance или Turunc също. Разгледайте, там има страхотни хотели.

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 06:54 от Мaрги

# 237
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Здравейте! Предполагам, че ви е писнало от подобен род въпроси, но въпреки това ще го задам все пак Simple Smile
Благодаря предварително и още веднъж се извинявам, че по всяка вероятност повтарям нечие питане.

Няколкостотин ТА предлагат около 8 000 хотела в Турция. Почнете от най - големите - Емералд примерно - ще ви предложат десетки хубави неща Simple Smile . Само руските сайтове които  коментират почивки са десетки.

# 238
  • Мнения: 419
 Тази година за първи път искаме да отидем с децато на море в Турция, за да е по евтино си мислех със кола ли или автобус, децата са на 6 и 3.Ако сте пътували с автобус как го преживяват децата, дайте ми и препоръка за период, аз искам юни , мм настоява септември - октомври начало ,

# 239
  • Варна
  • Мнения: 3 925
Тази година за първи път искаме да отидем с децато на море в Турция, за да е по евтино си мислех със кола ли или автобус, децата са на 6 и 3.Ако сте пътували с автобус как го преживяват децата, дайте ми и препоръка за период, аз искам юни , мм настоява септември - октомври начало ,

Ами ние затова ходим и май и септември Simple SmileSimple SmileSimple Smile
Винаги в автобусите има и деца - от бебета до тийненджъри

Общи условия

Активация на акаунт