На море в Турция - тема 60

  • 60 525
  • 771
  •   1
Отговори
# 630
  • Пловдив
  • Мнения: 1 891
Ами аз така като ви чета ,май ще отложа за сега резервацията .
Нещо тази година хич ги няма турците .
Икономисва се от персонал ,от храна абе нз .
В голяма чуденка сме .
Бяхме решили за Ариа Кларос -Кушадасъ ,писах в фб страничка има ,ами имало много голяма денивелация ,стайте били малки ,храната била еднообразна .Други пък казват само хубави неща и сега нз какво да правим ,да търсим ли др.хотел ,или тази година да ходим не в Турция .

# 631
  • Мнения: 369
Stani.1997 ,чаках твоя отзив,защото хотела е нов и ми беше интересно! Радвам се,че сте изкарали добре и те сте разочаровани.
Искам да попитам, като няма плаж и е с платформа,много ли е дълбоко?

Roanda 80, за да не ви е горещо,най-добре изберете края на септември. Въпреки,че ако ще почивате в Кушадасъ или Дидим,тогава времето ще е на късмет и по-добрия вариант е началото на септември.  Кажете колко човека ще бъдете,с какво ще пътувате,колко нощувки и горе-долу бюджет, за да можем да ви предложим нещо.

Последна редакция: вт, 04 юни 2019, 01:00 от AnMary

# 632
  • Мнения: 197
Благодаря за отговорът.Ние сме 2 души без деца .Търся хотел на брега на морето със спокоен плаж с пясък и добър басейн.Пътуването  със самолет.Може да е или 4* или 5*. 

# 633
  • Мнения: 508
Нов, нов колко да е нов, Мисля че е 2009г. Новия Granada е в Белек.
За пирса - сигурно е дълбоко Smile , не мога да плувам, не съм влизала, само в басейните.  Хората си се къпеха, слиза се по стълбички. Дъщеря ми може да плува, но и тя не се престраши за морето.

# 634
  • Мнения: 152
Ние също сме в голяма  чуденка дали изобщо да почиваме в Турция тази година. От това, което чета изобщо не ми харесва положението. Аз също съм на мнение, че храната е еднообразна навсякъде и обслужването не е като предишни години. Много жалко....май искат да ни откажат да почиваме в Турция.

# 635
  • Мнения: 369
Нов, нов колко да е нов, Мисля че е 2009г. Новия Granada е в Белек.
За пирса - сигурно е дълбоко Smile , не мога да плувам, не съм влизала, само в басейните.  Хората си се къпеха, слиза се по стълбички. Дъщеря ми може да плува, но и тя не се престраши за морето.

Да,да,грешката е моя. Аз го обърках с друг хотел.

Magda91 ,не във всички хотели храната е еднообразна! Не се отказвай от почивка в Турция, заради това. А и да не е от пиле мляко,пак ще е по-добре,както и всичко друго от други дестинации за почивка на същите пари!

# 636
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Гранада-та, за която е писано по-горе не е най-новата. Най-новата е до Азура, пусната е от 01.06 и има плаж. Третата Гранада е в Белек, тя е съвсем различно ниво 😉

# 637
  • Мнения: 1 710
Нов, нов колко да е нов, Мисля че е 2009г. Новия Granada е в Белек.

Аз разглеждах Granada luxury Оkurcalar 1-2 години след като го откриха и беше първия хотел в Алания, който претендираше за луксозно изпълнение. Определено беше много различен от другите хотели в района а и не само.  Дори ми беше смешно, защото при търсене на Granada luxury в нета, непрекъснато изкачаха снимки на тоалетната при лобито Simple Smile Сега вече има доста хотели с подобен лъскав интериор, но тогава явно е било уау.

roanda 80, началото на септември е доста скъп период. Ако отложите за края на септември ще имате повече възможности за избор.
Аз ви предлагам Oz Hotels Incekum Beach Resort в Алания. Има голяма територия, реновиран е скоро, с доста зеленина, прилично обслужване и храна. Има два плажа, но не са чист пясък. При всички положения е много нива над MC MAHBERI BEACH HOTEL.
Или пък Seher Sun Palace в Сиде. Той е с малка територия и е на втора линия, но пък плажът му е отличен.
Направете запитване до Емералд и Тез тур, вероятно и те ще дадат добри предложения.

# 638
  • Мнения: 197
Нов, нов колко да е нов, Мисля че е 2009г. Новия Granada е в Белек.

Аз разглеждах Granada luxury Оkurcalar 1-2 години след като го откриха и беше първия хотел в Алания, който претендираше за луксозно изпълнение. Определено беше много различен от другите хотели в района а и не само.  Дори ми беше смешно, защото при търсене на Granada luxury в нета, непрекъснато изкачаха снимки на тоалетната при лобито Simple Smile Сега вече има доста хотели с подобен лъскав интериор, но тогава явно е било уау.

roanda 80, началото на септември е доста скъп период. Ако отложите за края на септември ще имате повече възможности за избор.
Аз ви предлагам Oz Hotels Incekum Beach Resort в Алания. Има голяма територия, реновиран е скоро, с доста зеленина, прилично обслужване и храна. Има два плажа, но не са чист пясък. При всички положения е много нива над MC MAHBERI BEACH HOTEL.
Или пък Seher Sun Palace в Сиде. Той е с малка територия и е на втора линия, но пък плажът му е отличен.
Направете запитване до Емералд и Тез тур, вероятно и те ще дадат добри предложения.

Много благодаря !

# 639
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 3 544
Момичета и момчета,  моля за помощ ,дадоха ни оферта и се спряхме на два хотела ,трябва да реша до утре и да платя . Ще сме с колата и двете деца ,на 7г .и 12 г.


KAMELYA K CLUB 5*
   или
Club Mega Saray

# 640
  • Мнения: 369
Обърках Granada с новата Paloma в Алания.

# 641
  • Мнения: 847
Благодаря Slunceto,

Добре, ще ми казахте за aqua обувките, нямаше да ми мине през ума дори.А водните пързалки работят ли цял ден?. На картинки хотела изглежда добре, но се чудя да не скучаят децата, че моите са от капризните.Вие във основната сграда ли бяхте- къде е по-удачно да се избере настаняване?

Ние бяхме в къщичка или т.нар.клубна стая и според мен за семейства с деца това е по удачния вариант, защото и терасата и стаята ни беше по голяма от тази, в която се пробваха да ни настанят в основната сграда защото там на терасата само 1 човек можеше да излезе и стаята беше доста по малка. И пързалките работеха само в определени часове. Мое лично мнение е, че нямаше достатъчно забавление за децата въпреки, че моето е още малко (скоро ще направи 5г).

# 642
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 391
Момичета и момчета,  моля за помощ ,дадоха ни оферта и се спряхме на два хотела ,трябва да реша до утре и да платя . Ще сме с колата и двете деца ,на 7г .и 12 г.


KAMELYA K CLUB 5*
   или
Club Mega Saray

Който и да изберете няма да съжалявате!
Ние ще сме в Мега Сарай - препоръчан ни е Simple Smile

# 643
  • Мнения: 157
Здравейте, момичета! Някоя от вас била ли е в Рамада Ресорт Сиде? Имате ли някакви впечатления? Благодаря предварително и поздрави!

# 644
  • Някъде в Европа...
  • Мнения: 3 441
Момичета и момчета,  моля за помощ ,дадоха ни оферта и се спряхме на два хотела ,трябва да реша до утре и да платя . Ще сме с колата и двете деца ,на 7г .и 12 г.


KAMELYA K CLUB 5*
   или
Club Mega Saray

Труден избор! 😉

Общи условия

Активация на акаунт