Пролетно слънце напича, ОКТОМВРИйче вече тича! - Тема 16

  • 51 187
  • 750
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 1 872
Тогава е, да. Този месец беше на 3ти.

# 91
  • Мнения: 1 716
Аз нямам онлайн банкиране - имам, но не помня паролата, а пък в банката ми обясняват от сто години как това мога да го оправя вкъщи и също така от сто години искам да си сменя банката.......Та - просто нямам идея кога точно ги получавам тези пари. Благодаря!

# 92
  • София
  • Мнения: 18 699
А да заявиш смс при постъпване на сума?
Юни ще е на четвърта дата превода

# 93
  • София
  • Мнения: 685
Винаги е първият вторник или четвъртък от месеца, така ще знаеш кога имаш превод, а паролата можеш в някой клон да си я смениш май беше 2 лв.

# 94
  • Мнения: 462
Аз си проверявам за точната дата на изплащане в сайта на Ной. За този месец не бях проверила и си разчита на първи вторник или четвъртък, ама понеже бяха празници и имаше промяна

# 95
  • Мнения: 1 716
Винаги е първият вторник или четвъртък от месеца, така ще знаеш кога имаш превод, а паролата можеш в някой клон да си я смениш май беше 2 лв.
В ПИБ не щат. Ходих, висях два пъти, няма да ти казвам какви обяснния бяха. Можела съм сама вкъщи, да им се не знае :Д

# 96
  • Варна
  • Мнения: 917
Момичета, смених млякото на малкия и  в инструкциите на новото пише да се налеят 2/3 от водата, да се сложи млякото, да се разбърка и после да се долее останалото количество вода. Та, въпросът е за какво е нужно това, има ли някакво обяснение? Може ли директно в цялата вода да се сложи?

# 97
  • София
  • Мнения: 5 617
Това и на Хипа май го пишеше, но никога не съм го правила.

# 98
  • Мнения: 18 442
Аз така правя, че ми е по-удобно за постигане на t. Сипвам студена преварена вода от ел.каната, пускам да загрява, през това време слагам лъжичките и раджурква и доливам малко гореща вода. Но едва ли има особено значение. 

# 99
  • Мнения: 1 872
Едни приятели даваха Хип на дъщеря си. Нещо се бях загледала в кутията и пишеше същото. Не е нещо особено. Сигурно се разтваря по-добре така.

Принципно на тази възраст, освен ако детето не реагира на прясно/кисело мляко, няма нужда от сухо, ама всеки си преценява. Предполагам, че е по-удобно за съхранение.

# 100
  • Мнения: 18 442
Дребната си го търси. Прясно отскоро давам в печиво, защото нали около годинката реагира, а кисело яде доста. Особено под формата на “Снежанка”.

# 101
  • Мнения: 462
Ние май ще приключваме с АМ. Все по-рядко го иска. Само го правя и хвърлям. Преди не можеше да заспи ако не е цокнала, а сега изобщо не го иска вечер. Сутрин пийва малко, ама я виждам, че не го иска толкова, колкото преди

# 102
  • Варна
  • Мнения: 917
Вечеря в 20 часа супа и в 22:30 изпива 210 мл със 7 лъжици

# 103
  • Мнения: 462
Ангела и ние бяхме така, обаче сега и се промени режима и вечеря към 20:30 и в 21:30 най късно е заспала

# 104
  • Мнения: 1 716
Ради яде много по-добре след като спряхме АМ. Не знам има ли връзка или просто е израстнала периода на злоядство.

Общи условия

Активация на акаунт