Внимавайте с антицелулитните кремове!

  • 2 949
  • 35
  •   1
Отговори
# 15
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Според мен е и от прекалената СМЯНА на антицелулитни кремове... Кожата реагира понякога така, когато я ататукаваме с различни по вид активни съставки.

# 16
  • Мнения: 1 120
Luluto , благодаря ти , че сподели   bouquet
След като толкова много си се мазала, кажи имаше ли ефект от тези кремове? Или поне от кой си най-доволна?

# 17
  • Мнения: 1 546
Мерси за инфото!Аз да споделя,че от месец може би се мажа с антицелулитния на Нивеа и най-интересно е 4е ефект ИМА!Не че целулита ми е изчезнал,но значително намаля!Малко врьткам велото ама слаба работа!Ще се поклепотя още малко и ще направя почивка:)

# 18
  • Мнения: 88
Благодаря за информацията!Мисля , че е много полезна на всички.

# 19
  • Мнения: 212
Това има отношение преди всичко към декоративната козметика,но не пречи да получите малко предупредителна информация.
http://www.sofiaplus.bg/statii.php?id=1893
А че ни заливат с всякакви боклуци е повече от ясно.
И аз имам подобна алергия-сгъвките зад коленете и под дупето.Като спра да се мацотя-след 4-5 дни,нищо.

# 20
  • Мнения: 7 263
Знаех си аз - че няма да е без причина #2gunfire #2gunfire #2gunfire
То ако ставаше само с мазане всички да сме се стопили и да сме изчезнали вече.
Шегата настрана,  но от около седмица забелязах, че бедрата ми са покрити с дребни пъпчици - реших че е от ексфолирането с кафе, но дори не се сетих че може да е от антицелулитните мазила.
Ползвам АБДОШОК - на Биотерм за корема и за бедрата Леокрема.
това ми е втората опаковка на Леокремата - явно наистина трябва почивка #Crazy #Crazy #Crazy

# 21
  • Мнения: 5 475
Знаех си аз - че няма да е без причина #2gunfire #2gunfire #2gunfire
То ако ставаше само с мазане всички да сме се стопили и да сме изчезнали вече.

 Peace аз отдавна спрях да вярвам на чудеса...

# 22
  • Мнения: 3 835
Всъщност, проблемът е по-скоро в епилацията, отколкото от антицелулитните продукти, нали?

# 23
  • Мнения: 306
Аз не намирам връзка м/у антиC-лулитните мазила и епилацията,защото определено нямам косми по дупето!След епилация получавам подуване и обриви,но не използвам мазила против C-лулит!От време на време си правя масаж с МАСАЖЕН крем,проблеми -Нихт!А относно обривите е възможно да са от химикал,който се използва в различни кремове.Но едва ли проблема е в антицелулитните.Аз съм се обривала от бебешкия крем на Nivea,а когато бях бременна,мажех корема си с бебешкото олио на Penaten/имам доста чувствителна кожа/и получих невероятен обрив и сърбеж! Rolling EyesЗа това трябва да се намазва първо малък участък,ако няма проблем-да се продължи.Или при алерголог,но и там няма гаранция-трябва да се направят доста тестове,а това е  дълъг процес, и скъп при това.Толкова много съставки,а комбинациите м/у тях... ooooh!

# 24
  • Мнения: 666
 А полвам какви ли не мазила за целулит почти всички видове на пазара съм ги ползвала иобщо не правя почивки - просто нон стоп до сега да чукам на дърво от тях не съм се обривала

# 25
  • Мнения: 6 472
Всъщност, проблемът е по-скоро в епилацията, отколкото от антицелулитните продукти, нали?


Не, не е в епилацията. Просто тогава се проявява алергията, защото алергена навлиза в порите. Въпрос на време е да избие не само при епилация.

# 26
излишно си давате парите......казвам ви го 100 % , аз продължавам да мисля , че българските кремове са си най-хубави......., в момента се мажа с един , който за съжаление май не се намира навсякъде ...... значи 500 мл е  и съдържа - кафеин и витамин Е:) , за  7 лв и мога да ви кажа , че досега аз такъв ефект не съм виждала.......ползвала съм няколко крема ......, но това кремче наистина действа ....... жалко, че не е много разпространено ........ намалих обиколката на краката си, на дупето, също така свалих и в корема ........ и продължавам да свалям .......ако щете вярвайте.......за мен това е най-добрия антицелулитен крем Simple Smile обаче много се масажирам , синки ми излязоха Simple Smile

# 27
  • Мнения: 579
Сега ще трябва да си търся други помощни средства в борбата с целулита:(

Най- доброто средство е антицелулитния масаж, към него поне алергия няма да развиеш. Wink


Бих добавила и мнооого,мнооого вода. Grinning

# 28
  • Мнения: 294
Хубава информация, мерси, че я сподели !  Peace
мерси и от мен  bouquet

# 29
  • Мнения: 131
Аз ползвам вече трета туба на Нивеа - антицелулитния.И наистина целулита ми намаля. Аз и затова продължавам с него, обикновено пробвам един, след това друг и т.н. А и мисля, че за да има ефект, трябва да се мажеш поне 2 месеца. Естествено, ако кожата ти го понася.
А относно това че само с масаж не може да стане алергична реакция - не е вярно. Една моя позната ходи най-редовно на масажи и един прекрасен ден стана цялата на петна и рани. След лудо обикаляне по доктори се оказа, че масажистката и е предала някакви бактерии изпод ноктите си  Sick А не съм виждала масажистка с ръкавици да работи...

Общи условия

Активация на акаунт