Любители на кучета - 93

  • 23 649
  • 744
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 2 958
Пипчи, нашата днес беше ла*нояд! Намери си три места в училищния двор и се спука да яде котешки деликатеси. Спука се, но за съжаление вкъщи. И като започна едно повръщане... Гадна работа ви казвам. Сега е наказана в коридора. Та липовия цвят си е съвсем културно хранене Joy

# 661
  • Мнения: 1 804
Културно и полезно Grinning
Ох, не знам, добре че Роузи няма афинитет поне към ла*на, но пак намира от какво да повръща. Още преди да я вземем ви четях и ми ставаше зле от вашите разкази за ядене на изпражнения - собствени и чужди. Запомнила съм Харли с подобни изяви.
Иначе Роузи обожава всяка храна, различна от нейната. Като ме види да беля някакъв зеленчук идва и почва да скимти. Черпя я с резенчета, но само ако си е изяла гранулите. По 24-ти май брахме череши. Наяде се доволно. После акото беше пълно с костилки. Satisfied
Ето едни спящи лапки

# 662
  • Мнения: 2 915
Не знам дали съм ви споделяла, че и Вивата си ядеше собствените изпражнения. В един момент спря, но после започна да иска да яде на Макс. Та картинката на вън беше следната - Макс заема поза за голяма нужда, а Виви се навряла под опашката и чака да падне нещото в устата й направо 😂😂😂 Страшно викане падаше, ама поне успя да се отучи без да ги е пробвала Максовите “торти”. 😂😂 Някои са големи скици, а Вивата продължава да не я слуша главата, колкото другите двама са кротки, толкова тя все нещо трябва да чопли. Не знам дали ви споделих, че решихме братчето и сестричето - Главчо и Точи да си останат при нас. Тази седмица ги карам за ваксина и уговарям кастрацията на Точка. Ще бъде поне десетина дни градски чедо и тя докато се възстанови след операцията.

# 663
  • София
  • Мнения: 460
Оооо, говорете ми за л*йна, миналата седмица на полето го гледам, че се търкаля, ама яко на една поляна, става, ляга, търка врата. Леле, като го наближих, майкооо, воня, не знам от какво беше, не бяха кучешки или котешки, не бяха човешки, ама как миришеше... Обаче явно на тях им харесва.

Скоро не съм писала, не смея да се похваля, ама да чукна на дърво, след кастрацията направо ми се смени кучето - играе, смее се, няма агресия, няма ръмжене, слуша.

# 664
  • Bарна, морето, сините вълни
  • Мнения: 6 021
Пу, пу, дано такъв кротушко да остане. Heart
Деликатеси са за тях г**ната. Joy Особено от коне и крави, за чудо и приказ.
И аз се замислих за Денис и Бизу, че отдавна не са подавали нослета.
Днес реших да пооправя малко жилищата на селските кученца, изметах, мих купите за вода, бяха зеленясали...ама с тати на глава не се излиза. Не искал да ги изнежва. Joy
Пък наш'то диване в 4:45 почна да скимти, викам си има зор, станах да го вадя по пижама и мама дойде с мен, реши тя да го води и на полето като видя Еро коня, мама го изтърва. И аз като обезумяла врякам, тоя не идва, подгоних го към вкъщи поне. Набързо се разсъних.

# 665
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
И Зу не сме виждали скоро... Радвам се за Оскар! Sivi, ти си кучешката майка Тереза   Hug

# 666
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Тук съм, Пипчи, чета и ви се радвам. Бизу е в добро здраве, правих му тест за дилофилария, отрицателен, на следващия ден му дадох нексгард, че същия ден получи ваксина, да не са на един ден.

Слава богу, моя келеш не вкусва от тея деликатеси, но днес сутринта ми препишкал домашните чехли. Разхождам го по три пъти на ден, по час и половина и пак има в резервоара. Наказва ли ме, що ли?

# 667
  • София
  • Мнения: 829
Esstela,по скоро не е издържал,бил е на зор.Но все пак го следи де,ако продължава да препиква да не би да има здравословен проблем.Не помня той кастриран ли е,да не би да маркира ако не е ?

# 668
  • под тепетата
  • Мнения: 9 320
От последната снимка - видно не. Освен ако няма импланти  WinkДъщеря ми ми разказваше, че веднъж се чудили на митницата как да ги опишат при внос  Shocked

# 669
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 514
Ние голям зор с тия бълхи пак, пред блока е ужас, по краката ни скачат🤯
Тео с каишка и капки и снощи накацали го 6 броя ..... И естествено алергията му пак избива и сега ще му опада пак козината🤦🏻♀
Писна ми от тая напаст, днес ще ходя да търся фипронил на спрей от някоя агроаптека бил много ефикасен .
Ма уж пръскали вчера тревите, ма те се сетили като се напълнихме с бълхи 😡
На него му дреме на ушака иначе 🙃

# 670
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Слънчо, както Биляна констатира 🤣🤣 не е кастриран, нещо ми се сърди келеша. Иска нон стоп да го чеша и галя, много е обсебващ. 😂

# 671
  • Мнения: 2 433
С бълхи и при нас е ужас, носи ги след всяко излизане по 2-3.
А снощи гадината спа при нас и сутринта намерих до възглавницата ми кърлеж, нексгарда го е натровил и е паднал явно, ама ми беше до главата, много кофти тръпка..

# 672
  • София
  • Мнения: 829
Слънчо, както Биляна констатира 🤣🤣 не е кастриран, нещо ми се сърди келеша. Иска нон стоп да го чеша и галя, много е обсебващ. 😂
Ми то е хубаво да се гледа,но аз не обърнах внимание хич на снимката Grin
В такива моменти го игнорирай  и като мине известно време го викай да го чешеш и галиш,не когато той си реши,възможно е да го тресе пубертета и да се опитва да се налага да става по неговата.Големи са маймуни,бретонката ни и тя на 11 години стана напоследъке  невъзможна,шегувам се че старчески пубертет я гони,като отвързана е,ушите за украса само са й.

# 673
  • Мнения: X
Ох и аз се посмях, и на Дждужи за Бека се смях Simple Smile
Сиви, второто куче е много красиво.

# 674
  • София
  • Мнения: 2 958
Дух, смей се, то това ни остава. Цяла нощ съм прала оповръщани постелки. Вечерта седя гладна, да видим днес дали ще замезва на разходка или ще вечеря като хората Joy

Къде се губи Швепса? След баклавата ни вопъл, ни стон! Искам снимки, моля!

Общи условия

Активация на акаунт