Подарък за мама?

  • 568
  • 5
  •   1
Отговори
  • Мнения: X
Здравейте, не знам дали тук е правилното място , искам да ми помогнете като ми дадете идея за подарък за майка ми. Предстои ми бал , който тя сама ще ми направи (баща ми не дава нищо за мен - разделени са) . И искам и аз на самия бал в ресторанта или след бала няма значение да и подаря нещо , за да и се отблагодаря за всичко което е направила за мен ... Самоче си нямам и идея какво да бъде то , много ще се радвам да споделите някоя идея Simple Smile Благодаря

# 1
  • Мнения: 11 999
Зависи от това с какви средства разполагаш за подарък, какво харесва майка ти, от какво има нужда.
Идея - колаж от твои/ ваши снимки в различни периоди от живота ти, които проследяват и израстването ти - бебе, 1г, кръщене, първи клас, гимназия...
- спа уикенд

# 2
  • Мнения: X
Зависи от това с какви средства разполагаш за подарък, какво харесва майка ти, от какво има нужда.
Идея - колаж от твои/ ваши снимки в различни периоди от живота ти, които проследяват и израстването ти - бебе, 1г, кръщене, първи клас, гимназия...
- спа уикенд


Еха! Това е прекрасно...
Майками е малко труден и притенциозен човек. Винаги гледа и избира материя,произход и т.н Когато съм и подарявала нещо за рожден ден,Коледа тя никога не го е харесвала и го е преподарявала на някой друг , затова и поисках мнение от вас , за да мога този път наистина да е зарадвам.
Тя обича да рисува , обича природата , обича музика (латино) , книги обича да чете (лечебни) ...
Тази идея със снимките ще я направя със сигурност много ми хареса , но ще добавя и още нещочко към това ...
Екскурзия определено има нужда от спа , изморена е много напоследък , но като я познавам точно на спа няма да отиде .. по скоро някъде сред природата Simple Smile
Благодаря за идеята!

# 3
  • София
  • Мнения: 13 105
Аз самата бих се зарадвала ако получа уикенд в друг град (да има еко пътеки и маршрути за походи) заедно с дъщеря ми (най-голямата ми дъщеря завършва и предстои да замине за чужбина да учи). Само двете и без да мислим за нищо. Раличка, ако четеш, маме! Wink

# 4
  • Мнения: 624
Направи колаж с ваши снимки и спомени и хубава музика и го пусни пред гостите. И след като го изгледате може да и подариш нещо символично - сребърна верижка, гривничка, нещо от сорта.
Ако пък не си падате по подобни показности излезте заедно на вечеря. Като приятелки. 😃

# 5
  • Мнения: 9 436
Това е единствената бална вечер на момичето, нали тя трябва да е център на внимание?  Защо трябва да издига майка си? Не , че няма заслуги, но моментът не е подходящ сякаш. Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт