През какви периоди от време се прибирате в бг?

  • 2 455
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 579
..........Тази година оба4е интервалът се слу4и половин година. Wink

Колко хубаво,дай Боже всеки да може да си позволи така като теб. Sunglasses А не като нас на 2 год веднъж в България Cry

# 16
  • Мнения: 4 629
Аз си ходя рядко до България. Последния път не си бях ходила от 11 месеца.  А следяващият май ще са повече  месеците, в които няма да си ходя Cry. Приятели и роднини от България за сега не са ни идвали на гости - освен, че сме много далече, отпуски и др. се прибавя и препятствието с визите   Sad Ако можех да си ходя 3-4 пъти в годината за по2-3 седмици за мен това ще е перфектен вариант  Praynig

# 17
  • Мнения: 7 091
Аз и малкия си бяхме в БГ миналата година за 4 месеца и май за близките 2-3 години това ще ни е ходенето в БГ.  Rolling Eyes Сега като станем 4-рима и съвсем не знам как ще стане да се приберем. Гости не ни идват ( с изключение на един семеен приятел, ама той пък си беше по работа в САЩ). Честно казано ако можеше майка ми да дойде нямаше да съжалявам, че не мога да се прибирам, ама няма как. Сега свекър ми спомена нещо, че можел да дойде за Коледа, нещо такова, да видим.

# 18
  • Мнения: 3 098
И аз вече не знам какво ще я накара. Може би, си права, че ако веднъж дойде ще стане по-лесно.
При мен пък е обратното.Кандърдисвахме ние с мъжа ми ми моето родителско тяло да ни дойде на гости за поне един месец.Хеле,тръгнаха с колата,аз се прибрах със самолета.На първата седмица ве4е искаха да се прибират към България заради климата.То тогава се слу4и гореЩо и влажно в пъти пове4е лято.Долу_горе устискаха 20_тина дни и казаха,4е пове4е за Испания не Щат и да 4уват,баЩа ми откакто дойде нон стоп вдигаше кръвно,а майка ми се спукаха да я болят костите тук. Confused
Та така са ни казали,прибирайте си се вие,ние ве4е не сме за този път и такива промени. Mr. Green

# 19
  • Мнения: 7 837
Тук сме от 15 мес. и все още не изпитвам желание да си ходя до БГ. Може би догодина за 2-3 седмици, но определено не е сред приоритетите ни  Simple Smile

# 20
  • Italia
  • Мнения: 4 492
Едно време като бях без дете и трябваШе да си довърШа последните изпити и да се дипломирам си ходех два пъти в годината и седях по месец и половина,два. Еееееех безгрижни години бяха,купонясвах с приятели и зареждах батериите до дупка.
После като по4нах да работя и сведохме ходенето само веднъж годиШно за по една,две седмици и то не всяка година. Confused НаШите са идвали тук ,но за кратки периоди седмица,две,не пове4е.
Откакто се роди детето гледаме да си ходим поне веднъж годиШно за седмица, максимум 3. Какво да се прави,отпуската не е безкрайна. Пък и ходим най_ве4е заради наШите и за да могат да виждат детето. Ина4е аз бих си карала отпуските всяка година на разли4но място,света е толкова голям и красив.
Майка ми идва миналата година и стоя 3 месеца ( Боже колко ми беШе хубавооооо  Blush ),сестра ми съЩо дойде,но само за две седмици.
Ами това е в обЩи линии.... Лиспват ми най_ве4е близките ми,за другото даже не се и сеЩам...

# 21
  • Мнения: 398
През 3 години за по 1 седмица.Никога не сме ходили цялото семейство (4 човека) защото нямаме собствено жилище,а престоя при близките ни може да ни докара до нервна криза.
Нямат желание да идват поради факта,че не са съгласни да живеем в чужбина.
Тази година трябва да отида заради здравните осигуровки и шофьорската ми книжка която изтича.От сега ми е проблем къде да отседна и как да се съхраня докато съм там.
Надявам се по скоро да си купим жилище (в Бг) и тогава ще оставаме за по дълго.

# 22
  • Мнения: 649
аз си ходя веднъж в годината, обикновено лятото, но стоя само 2, най-много 3 седмици. и то хич не е почивка, защото трябва да обиколя всичките роднини, а те живеят в различни градове и се сърдят ако  не отидеш да ги видиш  Whistling тази година бях за 1 седмица при мойта баба и мама и татко, и си позволихме да останем 9 дни на морето в Бургас с мъжът ми и малкият и пак се сърдят хората  Twisted Evil майка само ми дава примери на хора, които си стояли по 2-3 месеца в БГ.... на мен ми е мило като съм при тях, обаче и ние имаме нужда от малко истинска почивка...
на гости само сестричката дойде тази година и то защото беше служебно в Германия и си удължи престоят... обаче със нея почти всеки ден се чуваме  Laughing да живее Скайпа!

# 23
  • Мнения: 3 394
средно през 4 месеца, но като си помисля, че съм само на 3 часа от София, щях да си ходя всеки уикенд Crazy

# 24
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 967
През 3 години за по 1 седмица.Никога не сме ходили цялото семейство (4 човека) защото нямаме собствено жилище,а престоя при близките ни може да ни докара до нервна криза.
Нямат желание да идват поради факта,че не са съгласни да живеем в чужбина.
Тази година трябва да отида заради здравните осигуровки и шофьорската ми книжка която изтича.От сега ми е проблем къде да отседна и как да се съхраня докато съм там.
Надявам се по скоро да си купим жилище (в Бг) и тогава ще оставаме за по дълго.

Ох, мислех, че само аз съм с този " късмет" и ми стана  Sad Напълно те разбирам и съм в абсолютно същата ситуация Hug

# 25
  • по пътеката
  • Мнения: 3 149
досега всяка година за мин. 1м , даже имам 3 м с бебката. но тази няма да се връщам, искам да видя пове4е от страната и да можем другата година да се върнем вси4ки за 1-2м.така ни 4акат в бг, просто ми късат сърцето! и съм аха -аха да размисля! ooooh! Thinking

# 26
  • Мнения: 3 478
Ами първият път ми отне 4 години докато си ида. От тогава си ходим на 1.5-2 години, оставаме по месец. За по-малко ако е хич и не тръгвам.

# 27
  • Мнения: 1 269
На годината по 2 пъти.Първият път за 3 месеца,а втория обикновено зимата за месец и половина.Не бих издържала без да си видя семеиството.Тази година ще се опитаме да докараме баща ми,но тои македонски инат ни се води ни се кара

# 28
  • Мнения: 6 167
аз досега през 2-3  месеца по 14ина дни.
мисля да продължа така стига живота да ми позволи

# 29
  • Мнения: 2 959
...Аз ...до скоро си ходех на всеки 3/4 месеца са седмица, две, през лятото и за пове4е...
Дени, щастливки сте всички, които сте избрали близко място. Използвайте шанса си да сте близко до сем-вата си. Аз не съм си ходила от 4год. И вече с възрастта, огромното разстояние и космическите цени си казват думата. Дано скоро да стигнем и ние до БГ! Peace Денисче, леко бременеене! Hug

Калинка, нали беше запланувала 2седмици до БГ, след круиза до Гърция, отказа ли се? newsm78

Любопитче, желая Ти от все сърце да се сбъдне мечтата Ти за свой дом в БГ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт