През какви периоди от време се прибирате в бг?

  • 2 460
  • 53
  •   1
Отговори
# 30
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 714
де тоз късмет - за по 2-3 месеца, щастливки сте вие  Grinning
аз гледам да е около веднъж годишно, но покрай Камбанка малко ги поразредихме пътуванията. Тази година няма да успеем да отидем до България, но ще гледам поне за Коледа да дойдат нашите при мен. Иначе следващият път към София ще е едва другото лято. Така че средно си ходя на година и половина - две за две-три седмици

# 31
  • Мнения: 368
Не сме си ходили до Б-я от 26 месеца. Живот и здраве си отиваме след месец и нещо и престоят ни ще е около месец.  Sunglasses

# 32
  • Мнения: 1 100
Дени, щастливки сте всички, които сте избрали близко място. Използвайте шанса си да сте близко до сем-вата си. Аз не съм си ходила от 4год. И вече с възрастта, огромното разстояние и космическите цени си казват думата. Дано скоро да стигнем и ние до БГ! Peace Денисче, леко бременеене! Hug

Напълно си права Кали, аз съм доволна, 4е сме наблизо и можем да се виждаме сравнително 4есто. Все си мисля за мами в Австралия и разни други много отдале4ени кът4ета..... Sad Все пак и цената на билета си казва думата( тези за кратки отсе4ки са поносими).
Абе важно е да успяваме да поддържаме контак с близките си, пък България там си стои, няма да избяга Hug
А и мерси за хубавато пожелание  bouquet

# 33
  • Мнения: 154
denise здравей  Simple Smile
Аз си ходя 2 пъти в годината,за Коледа и лятото.
Много ми е хубаво,като се завърна в БГ-едно такова сладечко на душичката и мило  Grinning Laughing Sunglasses

# 34
  • Мнения: 1 363
И аз съм от не често ходещите си до България. Както се очертава досега през година , три години отскачам до там.
Да живеят евтините телефони.  Peace

# 35
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Kalida, още не съм се настроила психически какво да правя. Ух, не искам да е така....Радвам се на всички ви, които сте облагодетелствани с хубави семейства.

# 36
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Първоначално беше през две години, после зачестих - всяко лято, но тази година поради липса на отпуска няма да стане. Май ще покажем Дани чак догодина. Почти винаги по три седмици стоя, за по-малко няма смисъл.

На мъжа ми родителите са идвали, моите още не, само брат ми. За сметка на това приятели често ни гостуват.

# 37
  • Мнения: 2 959
....Радвам се на всички ви, които сте облагодетелствани с хубави семейства...
Калинчице, няма перфектни и хубави сем-ва. Човек ги прави да са такива с много взаимо-разбиране, търпение и любов, и разбира се прошка и за недотам лесно простими неща. Така че опитвай отново и разбирателството с Майчето ще се получи. Опитай се да погледнеш от нейната височина, приеми разликите! Успех и довери се на максимата в подписа си! Hug

Денисче, а Ти нави ли майчето си да ви посети? newsm78

..аз досега през 2-3  месеца по 14ина дни...мисля да продължа така стига живота да ми позволи...
Лени, дано наистина съдбата да е с Теб и наистина да успееш да поддържаш цикличността във БГ посещенията дори и когато се появи и бебо! Hug

# 38
  • Там,където се събуждам щастлива.
  • Мнения: 8 969
Момичета, питах се / за често ходещите до България/ как успявате, ако работите?

# 39
  • Мнения: 1 526
Оф аз май съм най- зле имаше период от, когато не се бях прибирала 5(!) години! #Crazy( учих, раждах 2 пъти) сега горе долу се получава 1 в год. Преди два дни се върнах, но май ми се очертава да ходя пак съвсем скоро! Praynig

# 40
  • Мнения: 619
От три години сме тук,и сега ще си ходим за първи път.

Да живеят евтините телефони.  Peace
newsm10

# 41
  • usa
  • Мнения: 2 113
различно. първия път си отидох сама с децата, тогава бяха две, шест години след като напуснахме българия. стояхме пет седмици. следващата година отидохме всички, стояхме пак около месец. от тогава минаха три години без да сме си ходили, след десетина дни събираме багажа и поемаме дългия път към дома. ще стоим пак почти месец. честно казано, тръгвам с голямо нежелание, изобщо не ми се ходи Sad, дано не се оправдаят лошите ми очаквания. следващият път кой знае кога ще е, не можем да си позволяваме петима души да пътуваме на такова разстояние по-често от веднъж на 3-4 години. от родителите ни само баща ми не е идвал, не иска. майка ми е рекордьорката - идвала е четири пъти, от които само единия ей така, без неотложна нужда да помага.

# 42
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
И ние си ходим веднъж годишно за около месец.
Завиждам мъни4ко на мамите от Англия, които имат евтини полети до БГ  Embarassed  благородно, разбира се  Wink

# 43
  • Мнения: 1 100
Калида,

Мойто май4е много се дърпаШе, заЩото я притесняват полетите, но свикна. Резултат: за последните 2 години е идвала два пъти при мен и два пъти ходи в Москва, при брат ми Heart Eyes

Сега я 4акам след около месец пак да ме навести Hug

А ина4е за билетите: естествено има разлика, ако 4овек трябва да плати 250/300 евро или хиляда...Пък и бг линиите правят 4есто оферти, та бива. Неколкократно съм ходила с мъжа ми до бг за по 100/150 евро на 4овек Money

# 44
  • Мнения: 1 363

Завиждам мъни4ко на мамите от Англия, които имат евтини полети до БГ  Embarassed  благородно, разбира се  Wink
Ох, хич не ни завиждай Simple Smile Евтините авиокомпании са или супер неудобни -място и час на полет или  нестабилни -  я има полет, я няма . Даже няма и да те уведомят, че полета е отложен.
С малки деца такива рискове не всеки би поел. (поне аз лично не бих).

Калинка , едва ли работещ човек би могъл да си позволи да отскача до БГ толкова често за дълъг период от време .

Общи условия

Активация на акаунт