НОЕМВРИйското дете скоро ще яде кюфте

  • 9 903
  • 283
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 44 120
simka - значи - къпя с линала фет олио за баня. Не го плакна след това, така и не разбрах от опътването трябва ли. слагам във ваната. После го мажа с линола фет крем или линола уреа. Като цяло е козметика за суха и атопична кожа. На нас ни изчезнаха и коричките от нея, но според педи и те са се дължали на атопичната му кожа по принцип. Та аз съм доволна от тази козметика, кожата му се оправи напълно ...дано няма проблеми за напред. Praynig
 Линола Фет продават само в аптеките, защото както и мустела се води медицинска козметика. Иначе мустела май имат специален крем за коричките...ако ти трябва само за това.прав под душа - имам предвид , че стъпва на крачета, но все пак доста стабилно го държа Wink
за столче, Филип доста стабилно седи като иска и бих могла и така да го къпя, естествено подпирайки го с една ръка да не реши да ме изненада хукквайки на някъде и пребивайки се достойно Mr. Green
(Масаж не правя - не може да му се кротне дупЕто на детето та да се занимаваме с масажи и гимнастики - но и той мира няма та все едно по цял ден само гимнастика прави Laughing та не ми пука мн, че не правим специални упражнения....

Бубе
- честит ви мини ден, ден.


Жмо - голяма сладурана е бебаната - особено на аватара мн ме радва


Някой има ли др с толкова мн зъби като нас?

# 16
  • Мнения: 3 089
симка - 1. за линолата - кожен лекар каза х 15 мл., ако детето се къпе във вана. после не се изплаква и не се маже с нищо. сутринта се маже с каквото искаш. другият вариант е, ако детето е под душа - изкъпваш го и после мажеш с ръка линолата. но тогава изплакваш, че е много концентрирано. после пак не мажеш с нищол; 2. линола се продава в апреката - струва ок. 12 лв. мустела също е добро, но е по-скъпо - май ок. 20. аз от мустела съм по-доволна; 3. дупето го мия лесно - тя и без това се надига, та имам мегдан. основната ми функция е не да я придържам седнала, а да я натискам да седне - иначе се опита да захапе горната част на облегалката като се набира с ръца. най-ми е трудно да я вдигна след банята, защото яко се вкопчва в стола и не ще да пуска. и съответно не се кандилка. но аз така или иначе я придържам. обикновено е лигава от линолата и ми се изплъзва. абе смешна работа сме... а, освен това, фгилков винаги е на линия за банята Simple Smile
в магазина на веро мода на витошка има намаления. там има и детско - има суперски неща и най-скъпото е 25 лв. това е инфо за тия, дето се интересуват - магазинът е на витошка и почти гладстон. от страната на дика.

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 19:18 от majceto

# 17
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
бубу, кви пет зъба? кви пет лева? ние ни един нямаме....
днес нещо не съм на кеф, изморено ми е....не знам от какво, дребосъка е раздразнителен, спи неестествено дълго с много пробуждания и приплаквания....дали пък не ви гони със зъбите  Mr. Green
симка, масажи и аз вече не успявам да правя. за млечните корички ползвахме Mustela - Stelaker. Купува се от аптека (в нашата е 12,75лв.)

Последна редакция: ср, 05 юли 2006, 17:35 от diddi

# 18
  • Мнения: 959
Ето ви малко снимки и от мен http://www.snimka.bg/album.php?album_id=47436
аз изчезвам защото ще ходя на банкет от офиса - 5 години от създаватено на нашият вестник. Hug

# 19
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Симка, права под душа - или тати помага, или аз държа здраво. Ами като не ще да седи SickТо едно къпане е, ама поне се опитвам. Масаж отдавна не мога да правя. Освен, ако не се специализирам да го върша в право положение.
Честит мини ден ден на Катерина на Буба-катинка![/size][/color]

# 20
  • Мнения: 811
Здравейте  Simple Smile
Много ни е хубава новата темичка  Hug Заглавието е страшно оригинално!
Много са хубави и двете беборанки  Simple Smile
А Жмото има страшен аватар - наистина е като цветенце Викито  Heart Eyes
И Викито на ice как хубаво си държи сама млякото  Laughing
Ама вие направо ме шашкате - как хубаво ви седят и стоят бебоците  ooooh! Ми Ади тез неща не ги може! Тя още не умее да пълзи - само от 2 дни се мъчи да подскача като жабче и се попремества мъничко напред. Иначе се врътка по коремче в кръг, но аз на това не му викам пълзене  Rolling Eyes И зъбки още нямаме, а гледам Филип на бубу_то вече има 5 зъбчета  #Crazy #Crazy Моята Адрианка май много назад с материала  Confused Но какво да се прави - всяко дете си е уникално, браво на по-напредналите   bouquet

Ами това е от нас  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 1 465
Аааа Доминика, и ние сме така като вас. Поло пък заема стартова позиция за лазене "на 4 крака", но нещо не може да потегли напред Laughing Зъби нещо не се виждат newsm78
Аз съм скапана - бяхме на басейн и понеже днес играе Франция, басейнът беше само за нас Grinning Голям кеф, голямо плицикане падна. Поло само си гледаше от страни. Е, не че сега не гледаме мача, то няма жива душа навън.
А биричката добре върви. Къде сте бе хора? newsm78

# 22
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
ще ми се да каже "Гледаме мача и пийваме бира.", но всъщност простирах дрехи, сега отивам да се къпя и се мушкам под чаршафа, щото Ванката между 4 и 5 пак ще ме вика ... между другото пълзенето е напълно непознато за него, но пък днес проходи цялата детска площадка, държейки се за палците ми, за да гони една топка...
хайде лека ви нощ и приятни сънища

# 23
  • София
  • Мнения: 4 966
Оф Франция победи Confused
Поля Честито Laughing
айде лека и от мен

# 24
  • Мнения: 1 465
Мерси Исайкова, но португалците признавам играха много силно.  Хихи поизпотихме се, докато гледахме мача и биричката затова върви. Наздраве сега  beer beer2 cheers cheers cheers

# 25
  • Мнения: 2 723
Мдааа сега много ме затруднихте с тези седалки - и двата варианта ми се струват много добри. Даже тази на Вивита мога да я намеря тук, но май на доста по-висока цена. А предложената от Никси май я видях в колата на приятелите ни и дъщеря им се чувстваше доста удобно в нея.
Никси, не видях колко струват. Можеш ли да кажеш вашата за колко сте я купили?

Нашето го взехме за 420, ама в БГ са по-скъпи, по неизвестна за мен причина Shocked В Германско са 2 пъти по-евтини Thinking, въпреки, че има малка разлика от модел до модел, гледам, че във Франция са по-скъпи. В Германия са около 120 евро
http://fr.shopping.com/xDN-sieges_voiture--fourchette_de_prix_140_150~V-rows

# 26
  • Мнения: 3 089
ду
петра пълзи назад.
зъби няма.
отивам да бачкам.

# 27
  • Мнения: 811
ДУ
Ади подскача в проходилката.
Набарала е пердето и го дъвче с умиление.
Аз си пия кафето.
 Joy

Хайде слънчев ден на всички  Hug

# 28
  • Gabrowo->Sofia
  • Мнения: 1 444
в духа на предните два поста:
ДУ
Иван играе в басейна
изяде 1 сухар на попара
отивам да пия мляко с  нес  Grinning

# 29
  • Мнения: 911
и аз искам така.
ДУ!
Малик вчера ме побърка.
Спи лошо.
Научи се да седи.
Отивам да пия кафе.

Общи условия

Активация на акаунт