Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 524
  • 754
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 2 591
Днес спешно трябва да си подновя мицеларната вода, защото тази черна Нивея ми щипе и стърже по кожата и не мога повече да я понасям. Вече съм в чуденка- ползвала съм почти всички на Нивея и се бях навила за розовата двуфазна,но казвате,че люти и ще я прескоча. На Микса не ми харесват водите, пробвала съм 2 вида. На Гарниер розовата не е нещо особено. На Лореал ми харесаха. Имам път към ДМ и аптека Субра и се чудя откъде да си купя.
Защо не пробваш на VICHY 3в1  Thinking
Купих си мицеларната вода за чувствителна кожа на Балея, ще я пробвам след малко. Имаше добри отзиви за почистващия гел от тази серия.
От аптеката съм си записала за проба синята вода на Биодерма, но и тази на Виши ще я пробвам, благодаря ти, Пели. Всъщност преди 4-5 месеца си бях купила точно млякото 3 в 1 на Виши, ползвах го 3-4 пъти и го подарих на една приятелка. Имах чувството, че размазва само грима и някак не чисти добре, а по-скоро се пързаля тампона.

# 181
  • Сливен
  • Мнения: 4 056
На Биодерма розовата е хубава и на Юрияж също е много хубава.

# 182
  • Мнения: 2 591
На Биодерма розовата е хубава и на Юрияж също е много хубава.
Розовата не ми харесва, а на Юриаж съм пробвала зелената. И тя не ми се отрази добре, не е подходяща за чувствителна кожа.

# 183
  • Мнения: 15 333
За момента мога да напълня една вана(образно казано) с мицеларна вода от наличностие ми и поне нея не я мисля.
Имам всичките видове на Ревюел(малки и големи разфасовки), техните са ми сред фаворитите. Имам черната и розовата двуфазни на Нивея(големите опаковки). Имам две на Биеленда(и двете са чудесни) и те са по 500мл. Имам розовата на Биотен голямата и една малка с мигновен ефект, те поне са към края си. И май за тези се сещам. Бая време ще ми трябва да им видя дъното на тези които имам. За справка - от всички съм доволна. Само розовата на Нивея ми люти на очите. Иначе почиства страхотно.

# 184
  • Мнения: 2 591
Джаста, тази Биеленда и аз я разглеждам. Но съм минималист на тема козметика- от всичко, но по един брой. Мога да си позволя доста неща, но кожата ми не издържа експерименти и като се наложи да вкарам едновременно 2 нови продукта и става мазало. Скоро ще ми трябва и нов околоочен, иска ми се да опитам и олио/масло за лице или някой по-плътен серум. Аз съм буквално на минимума: мицеларна вода, почистваща пяна или гел, дневен крем зимата или слънцезащитен лятото и околоочен. Маски правя 1-2 пъти седмично, ексфолианти не ми понасят нито абразивни, нито ензимни, нито с киселини.

# 185
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 723
Благодаря, ше го търся!

В момента ползвам Ейвънски и няма никакви следи по кожата. Прозрачен гел е и наистина загрява яко, ако се нанесе на влажна кожа. Имам и охлаждащия им, но си го оставих за лятото че с тия студове последните седмици, направо ми измръзваше дупето. Simple Smile Той обаче е с оранжев цвят. Не съм видяла някакви следи по дрехите, но и не обличам бели след това.

А с приятелка коментирахме наскоро, че и тя си ги взе, каза че на Дева бил със същия ефект загряващия. Имаш чувство, че са ти залепили нагрети реотани. Grinning

# 186
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
На Биодерма розовата е хубава и на Юрияж също е много хубава.
Глас и от мен за тези миц.води.На Юриаж съм ползвала зелената и за мен е страхотна.

# 187
  • Сливен
  • Мнения: 4 056
На Юрияж съм ползвала само синята и за мен е най-добрата.Чисти добре,не ми щипе на очите,не лепне.След нея нареждам на Нивея 3в1 от100мл.

# 188
  • Мнения: 5 626
Скоро ще ми трябва и нов околоочен, иска ми се да опитам и олио/масло за лице или някой по-плътен серум.
За плътен серум мога да похваля еликсира на Виктория бюти. Също много ми харесва серума на Делия с арганово масло - плътен е и мно
го добър за сухата ми кожа.

# 189
  • Мнения: 479
Момичета на Ревюел от кои ексфолианти и маски сте доволни? Кожата ми е суха и много исках да си взема ексфолиращия гел на Юсерин, но започнах да се колебая за нещо по-бюджетно.

Последна редакция: пт, 17 май 2019, 23:26 от Alexa23

# 190
  • Мнения: 2 591
Момичета на Ревюел от кои ексфолианти и маски сте доволни? Кожата ми е суха и много исках да си взема ексфолиращия гел на еуцерин, но започнах да се колебая за нещо по-бюджетно.
Точно от ексфолианта на Юсерин имам прекрасни впечатления. Бих го купила отново.

# 191
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
За мицеларна вода за сега съм най доволна от розовата на Лореал, останалите всякаш ми поизсушават кожата. Иначе и аз задължително си мия лицето с гел след това, бях чела статия, че има 2 вида мицеларни води, едните е задължително да се измият, а другите - не, а тези бюджетните са от първия вид.

# 192
  • Мнения: 479
Аз съм си най-доволна от Биодермата и от черната на Нивеа, но последния път като я използвах ми оставаше странен лепкав слой и се върнах пак на Биодермата. Зелената и розовата на Нивеа изобщо не ми харесаха.

# 193
  • Мнения: 35 998
дами, имате ли отзиви за този крем-олио-душ-гел /как се превежда това?!? Grinning /
съвсем небременна съм, но се чудя дали да не го тествам

alverde Mamaglück Cremeöl-Dusche Bio-Malve

Скрит текст:

от серията има още масло и олио за тяло, но те май за зимата ще са по-добри

# 194
  • Мнения: 2 591
дами, имате ли отзиви за този крем-олио-душ-гел /как се превежда това?!? Grinning /
съвсем небременна съм, но се чудя дали да не го тествам

alverde Mamaglück Cremeöl-Dusche Bio-Malve

Скрит текст:

от серията има още масло и олио за тяло, но те май за зимата ще са по-добри
Бубе, прегледай първо състава. Всичко, което съм пробвала на Алверде, съм купувала на сляпо и никога не съм виждала добър ефект. После като зачета състава и това обяснява всичко.

Общи условия

Активация на акаунт