Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 535
  • 754
  •   1
Отговори
# 165
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
На мен честно казано розовата на Биодерма не ми допадна, ако не си измия след нея лицето оставяше някакъв филм по кожата, който ми горчеше. Иначе не ми е лютяла и не е изсушавала кожата.
Скрит текст:
Радвам се, че и не съм давала пари за нея, участвах в кампания на Биодерма с излседване на кожата с един уред и мицеларната вода беше един от продуктите, които подаряваха.

# 166
  • София
  • Мнения: 386
Аз първо махам грима с нея, а след това измива лицето с лосион за премахване на грим. Казват, че мицеларната вода не трябва да се оставя на лицето, защото привлича още повече мръсотия. Не знам това дали е вярно, бях го чела някъде.

# 167
  • Стара Загора
  • Мнения: 3 020
Аз гледам да си измивам лицето след почистването с мицеларната вода, най-малкото с вода. И аз съм чувала, че е добре да се отмива, но за привличане на мръсотия не съм чувала.

# 168
  • Мнения: 7 577
Харесвам зелената мицеларна вода на Гарниер и тази с лилава капачка на Нивеа.

# 169
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Извинявам се за въпроса, който очевидно е тъп, но за първи път ползвам антицелулитен крем: как го нанасяте? Купих загряващия на Биотен, освен че ми подпали задника, което явно е търсен ефект, ми зачерви трайно и ръцете, с които разнасях. Длани, китки - ужас. Има ли някакви специални ръкавици и въобще, пропускам ли нещо?

# 170
  • Мнения: X
Ама как можа да си вземеш загряващ??! :Д
Вземи си нещо читаво,аз нанасям с кръгови движения по бедрата и на д-то,на корема по посока на часовниковата стрелка+малко щипане,това след като поемеш дълбоко въздух и издишаш колкото можеш докрай и задържиш така.На талията,кръста също с кръгови движения и пощипвания :Д

# 171
  • Варна
  • Мнения: 5 886
𝖕𝖊𝖑𝖑𝖎, не знам кое е читаво, както казах - за първи път ми е. От този купих три опаковки, защото видях, че продължително трябва да се ползва, обаче....
Какви има, освен загряващи?

# 172
  • Мнения: 20 181
Извинявам се за въпроса, който очевидно е тъп, но за първи път ползвам антицелулитен крем: как го нанасяте? Купих загряващия на Биотен, освен че ми подпали задника, което явно е търсен ефект, ми зачерви трайно и ръцете, с които разнасях. Длани, китки - ужас. Има ли някакви специални ръкавици и въобще, пропускам ли нещо?
За разни такива мазила ползвам нитрилни ръкавици, има ги в кутии 100 бройки за 10 лв.

# 173
  • Мнения: X
𝖕𝖊𝖑𝖑𝖎, не знам кое е читаво, както казах - за първи път ми е. От този купих три опаковки, защото видях, че продължително трябва да се ползва, обаче....
Какви има, освен загряващи?
Вземи си охлаждащи или неутрални,например на Леокрема или Балеа...

# 174
  • Мнения: 1 130
𝖕𝖊𝖑𝖑𝖎, не знам кое е читаво, както казах - за първи път ми е. От този купих три опаковки, защото видях, че продължително трябва да се ползва, обаче....
Какви има, освен загряващи?
Вземи си охлаждащи или неутрални,например на Леокрема или Балеа...

На Леокрема ползвам и е с охлаждащ ефект. Много съм доволна от него.

# 175
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Благодаря, ше го търся!

# 176
# 177
  • София
  • Мнения: 1 408
Коректор за под очите за нормална кожа- Катрис, Аура.....?Бюджетно.
Към коя марка ще ме насочите?
Благодаря.

# 178
# 179

Общи условия

Активация на акаунт