Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 479
  • 754
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 1 420
Дами, може ли препоръка за детски спрей за разресване на коса?
На двете ми дъщери поръчвах до скоро от Avon. Последно взех на Джонсън спрей за разресване /без изплакване е/ и съм много доволна Simple Smile

# 151
  • Мнения: 7 569
Това не е автобронзант, а лосион за тяло, който дава лек ефект. Трябва упорито мазане поне няколко дни.

# 152
  • Мнения: 2 025
Благодаря, ще погледна спрея, мисля, че съм виждала също на babylove.
Авробронзантът на Palmers е много по-добър от този на Балеа.

# 153
  • Мнения: 2 182
Този на Палмърс е един от най-хвалените във форума.
Още преди години, когато търсех автобронзант, прочетох много положителни мнения за него тук.

# 154
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Момичета, къде мога да намеря този фдт?

# 155
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Момичета, къде мога да намеря този фдт?

В DM съм виждала продукти на GR.

# 156
  • Мнения: 1 091
Момичета, къде мога да намеря този фдт?
Доволна ли си от този фон дьо тен?
Кажи малко повече за него....
В момента на промоция в Лили е ето този:
https://goldenshop.bg/matirasht-dulgotraen-fon-dyo-ten
На цена от 10.99 лв. до края на месеца.

# 157
  • Мнения: 2 586
Днес спешно трябва да си подновя мицеларната вода, защото тази черна Нивея ми щипе и стърже по кожата и не мога повече да я понасям. Вече съм в чуденка- ползвала съм почти всички на Нивея и се бях навила за розовата двуфазна,но казвате,че люти и ще я прескоча. На Микса не ми харесват водите, пробвала съм 2 вида. На Гарниер розовата не е нещо особено. На Лореал ми харесаха. Имам път към ДМ и аптека Субра и се чудя откъде да си купя.

# 158
  • вкъщи
  • Мнения: 2 458
Колежка го има,много е покривен, с коректор. Но не съм го виждала в Бг. А този матиращият хубав ли е? За лятото ще ми трябва матира.

# 159
  • Мнения: X
Смених черната мицеларнарна Нивеа с мицеларна Биотен Детокс (от ДМ). Не е лоша. Но аз и от Нивеа нямам оплаквания. С мицеларна чистя само очите, лицето с тоалетно мляко.

# 160
  • Мнения: 13 082
Е как пък ще го няма в България?😒 Ето го https://goldenshop.bg/lice/fon-dyo-ten/total-cover-fon-dyo-ten-i-korektor-2v1
Предполагам, че и на щандовете на ГР може да се намери.

# 161
  • Мнения: 478
Аз съм доволна от мицеларната на Лореал, мисля че беше с някаква лилава капачка. Но и аз скоро трябва да подновявам, иска ми се да пробвам нещо ново, но пък ако не ми хареса...

# 162
  • Мнения: 2 586
Смених черната мицеларнарна Нивеа с мицеларна Биотен Детокс (от ДМ). Не е лоша. Но аз и от Нивеа нямам оплаквания. С мицеларна чистя само очите, лицето с тоалетно мляко.
И тази на Биотен съм пробвала, и тя не ми допадна.

# 163
  • Мнения: X
Днес спешно трябва да си подновя мицеларната вода, защото тази черна Нивея ми щипе и стърже по кожата и не мога повече да я понасям. Вече съм в чуденка- ползвала съм почти всички на Нивея и се бях навила за розовата двуфазна,но казвате,че люти и ще я прескоча. На Микса не ми харесват водите, пробвала съм 2 вида. На Гарниер розовата не е нещо особено. На Лореал ми харесаха. Имам път към ДМ и аптека Субра и се чудя откъде да си купя.
Защо не пробваш на VICHY 3в1  Thinking

# 164
  • София
  • Мнения: 386
Аз съм доволна единствено от розовата мицеларна вода на Биодерма.

Общи условия

Активация на акаунт