Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 301
  • 754
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 22 521
Не мисля, че има вода с фактор! На доста продукти са вменени фантасмагорични качества и всичко това е маркетингов трик. Simple Smile
То не е само вода,има някакъв мазен агент вътре.При мен действа, ползвам я от миналата година, включително и на плажа.
Когато съм с грим изчаквам 20-30мин да попие продуктът в кожата и със салфетка или специалните листчета за попиване на лъснато върху грим, минавам да обера лицето ако е омазнено.
По-добре нещо,отколкото нищо.Simple Smile

# 136
  • София
  • Мнения: 231
Здравейте, бихте ли ми препоръчали ефикасен крем за ръце за суха , нацепена кожа.На приятеля ми кожата само между пръстите на ръцете се нацепила така.. Благодаря!

# 137
  • Мнения: X
За много увредена кожа на ръцете този крем
https://apteka.framar.bg/30051431/крем-за-работливи-ръце-за-напукана-и-суха-кожа-интензивна-формула-50-мл

Или този крем
https://apteka.framar.bg/30078096/меа-натура-крем-за-ръце-с-маслина-за-суха-и-напукана-кожа-100-мл

# 138
  • София
  • Мнения: 231
Много благодаря,а вторият крем само в аптеките ли се намира?

# 139
  • София
  • Мнения: 3 444
Преди малко се прибрах  от DM.Купих някакъв нов слънцезащитен  лосион - уж за чувствителна кожа.Скоро ще го видим.Мъжът ми е изгарящия и е ползвал и преди  лосиони на  марката без алергични проблеми.ДАно и с този е така.
Исках да ви питам ако някой е ползвал някакъв много нежен и естествен вариант на спирала като за първи опити за тийнка.Загледах някакви  на алведре- прозрачен гел за мигли и вежди се  води....Ще се радвам някой да сподели мнение за този продукт или друг от този тип.

# 140
  • Мнения: X
За лице и тяло ли е?

# 141
  • Мнения: X
Много благодаря,а вторият крем само в аптеките ли се намира?
И двата купих от аптека. Не знам на друго място дали се продават.

# 142
  • София
  • Мнения: 3 444
Не е описано  приложение за лице.Аз съм го взела за тяло

# 143
  • Мнения: 2 025
Дами, може ли препоръка за детски спрей за разресване на коса?

# 144
  • София
  • Мнения: 231
Аз пък съм в търсене на детски шампоан.Каката е почти на десет и започна да и се омазнява косата.

# 145
  • Мнения: 410
Дами, може ли препоръка за детски спрей за разресване на коса?

На Джонсън балсама е много хубав , има го и като спрей , но с отмиване

# 146
  • Мнения: 3 209
Дами, може ли препоръка за детски спрей за разресване на коса?
На Джонсън спрей-балсам без отмиване с арганово масло. Бебешки се води май, но го ползва дъщеря ми, която е на 12. Прави косата мека и не я омазнява. Има го в ДМ.
Равиа ме е изпреварила.

# 147
  • Мнения: 2 025
Забравих да уточня, че държа да е без отмиване.
Ползвам детския шампоан на Веледа, но дъщеря ми е на 2 и няма проблем с омазняването.

# 148
  • Мнения: 410
Забравих да уточня, че държа да е без отмиване.
Ползвам детския шампоан на Веледа, но дъщеря ми е на 2 и няма проблем с омазняването.

Ето , че има и без отмиване Simple Smile

# 149
  • Варна
  • Мнения: 1 214
Намерих автобронзанта на Балея и снощи се намазх, но няма никакъв ефект Grinning
Да не би да съм го объркала?
Скрит текст:
Нали този е хубавия?

Общи условия

Активация на акаунт