Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 57

  • 51 400
  • 754
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: X
Препоръчайте ми хубав топ лак за нокти, с който лака да се задържа наистина повече време. Simple Smile
REVLON,wet n wild

# 586
  • Мнения: 37
И аз препоръчвам ревлонския. Хем е лек- водниста и някак гелова консистенция, хем наистина прави лака по- дълготраен и съхне бързо. Купих го преди година- две и едвам го намерих, дано още го продават.
За този говоря: https://www.makeupalley.com/product/showreview.asp/ItemId=123448 … ON/Top-Base-Coats

# 587
  • София
  • Мнения: 386
Препоръчайте ми хубав топ лак за нокти, с който лака да се задържа наистина повече време. Simple Smile

Golden rose от серията Prodigy, в черно шишенце е.

# 588
  • Мнения: 88
Ако някой има мнение за този продукт,ще ми е много полезно.

А,ако не да ме насочите,търся леко тониран крем,който да прикрива дребни несъвършенства и червинини?

# 589
  • Мнения: 13 082
Момичета, няма универсален топ лак. Трайноста зависи и от основата и от състоянието на нокътната плочка. На моите нокти лака издържа седмица и със Сеш и с ГР.

# 590
  • Мнения: 1 091
Ако някой има мнение за този продукт,ще ми е много полезно.

А,ако не да ме насочите,търся леко тониран крем,който да прикрива дребни несъвършенства и червинини?
За този мнение не мога да дам ,но за СС крема на Биотен със две ръце. И аз имам зачервявания по лицето.
Прикрива ги идеално. След 5 Мин се слива добре с тена на кожата и има фактор 20.
Вчера си купих на Гарниер бб крема ,съжалявам че хвърлих 10 лв. на вятъра. Намазах се и няколко часа стоях с него ,защото излязох навън.
Когато го свалих ,имах и пъпки ,а моята кожа може да е със зачервявания и петънца ,но нямам грам пъпка.
Не покрива зачервяванията и ти трябва коректор.
А Биотена покрива идеално зачервявания ,петънца без коректор.
Чувала съм ,че бб крема на Манхатън покрива добре и матира.

# 591
  • Мнения: 1 946
Надя от блога инфармация има статия с описание защо сс крема на Биотен не е добър продукт. Има съставки, които тя определя, като доста вредни.. Който желае да прочете.

# 592
  • Мнения: 1 447
Аз се отказах от дрогерийните бб и сс кремове. Healthy mix на Bourjois беше добър, но ми изсушава в дългосрочен план и се впива в сухи линии и участъци. С богат крем отдолу е добре.

От скоро съм с Avene тжниран слънцезащитен и съм по-доволна от такъв тип тонирани продукти.

Майка ми от друга страна е много даволна от Гарние, но тя има чудна кожа и всичко и стои. Аз от друга страна съм доста по-капризна, със суха и чувствителна кожа.

# 593
  • Мнения: 1 091
Надя от блога инфармация има статия с описание защо сс крема на Биотен не е добър продукт. Има съставки, които тя определя, като доста вредни.. Който желае да прочете.
Четох и други подобни мнения за да крема на Биотен.
Силни алергени , денатуриран алкохол....и т.н.
Никога не чета състава на козметичните продукти , които си купувам.
За мен е важно дали "ще ми пасне" продукта или не.
Гледам само срока на годност.

# 594
  • Мнения: 2 583
Надя от блога инфармация има статия с описание защо сс крема на Биотен не е добър продукт. Има съставки, които тя определя, като доста вредни.. Който желае да прочете.
Четох и други подобни мнения за да крема на Биотен.
Силни алергени , денатуриран алкохол....и т.н.
Никога не чета състава на козметичните продукти , които си купувам.
За мен е важно дали "ще ми пасне" продукта или не.
Гледам само срока на годност.

По едно време и аз бях залитнала да чета състава. Но напоследък мисля, че нещата излизат извън контрол и всички станаха вещи по темата. Най-любимите ми кремове за лице съдържат алкохол денат на 3-4 място. Вече гледам как ми понася даден продукт.

# 595
  • Мнения: 1 946
Съгласна съм, че не може все да четеш състава и да се съобразяваш. Но нека помислим и за кожата си в бъдеще, защото ще изглежда и спрямо това, както я третираме сега. Аз също не разбирам особено от съставки и не се вманиачавам, но мога са избегна що годе някакви гадории..

# 596
  • Мнения: 37
Хелти микса има алкохол денат последата на състава, наскоро се зачетох и аз се чудех защо преди като го ползвах на сухата си кожа, след час- два кожата ми изглеждаше ужасно грозно препукана 🙄 а уж бил фон дьо тен за сухи кожи.

# 597
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Дами, преди две седмици си изгорих кожата със един серум, коричката падна, но остана едно красиво червено петно на скулата ми. Слагам му Catrice Камуфлаж коректор в кръглата опаковка да фо замаскирам, но когато сложа някаква пудра се лепи върху петното и става видимо.
С какво мога да го прикривам по надежно или накарам кожата да се оправи ?
Мажа го с дефламол и контратубекс.

# 598
  • Мнения: 537
Кой е този серум, звучи страшно?

# 599
  • Мнения: 1 447
Аз като тийнейджър с невероятния си акъл се изгорих така със салицилов спирт. Grinning Сега ми е смешно, като се сетя, но тогава плаках чак. Grinning

Аз мажех с Дефламол тъщо, слънцещатита е задължителна на хиляда процента. Вечер си спомням, че мажех с масло - бадемово, шипка. Не го пипах изобщо, за да не остане белег. Около три месеца беше цялостното възстановяване и сега нямам белег, въпреки, че мястот беше големичко.

Общи условия

Активация на акаунт