ДНЕВНИКЪТ - тема 98 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 856
  • 763
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 823
Продължаваш да си в дефицит ,докато не постигнеш целта .За коремчето ,ако са мазнини ,ще изчезнат с режима.Ако е отпусната кожа обаче ,без упражнения няма да стане .3 кг за месец е супер резултат ,в границите на здравословното .А сигурна ли си ,че не е подуване на стомаха ? Аз например като приемам въглехидрати ,корема ми е плосък ,ако ям обаче съм като бременна в 6 месец .

# 256
  • Мнения: 981
Пропуснах да кажа,че вземам противозачатъчни,след операция от ендометриоза.Със сигурност това има отражение.Не е кожа,мастни натрупвания си е,сланинка....Имам и други заболявания, така че се чудя колко ли ще ми отнеме да си върна килограмите?Две бременности също.....

# 257
  • Мнения: 823
Ами ,ако продължаваш така ,би трябвало до 2-3 месеца да си върнеш предишното тегло.Щом е сланинка ,ще изчезне Simple Smile 10 кг за 3 месеца е абсолютно постижимо ,дори без големи дефицити и рестрикции с храната .И недей да мислиш само за килограмите ,хапвай,движи се повече и всичко ще се нареди .Blush

# 258
  • Мнения: 998
Не си поставяй срокове. Следи да си в калориен дефицит и намери време за движение, дори само ходене да е. А, да, и изхвърли капсулите за отслабване. Няма такива, които да помагат и да не вредят адски много. И дори и да действат, е докато ги пиеш - а няма как да си цял живот на тях, нали?

Приключих с яденето за днес с две здравословни бисквитки и няколко лъжички фъстъчено масло. Сега ми е приятно на корема, но се питам дали пак не прекалих?!

# 259
  • Мнения: 823
Ох,колко ми е познато .И аз все се питам дали не съм прекалила ,ама гледам не изпадам в крайности .Днес съм на вода ,до тук 24 часа .Ок ми е .Но като цяло без въглехидрати ,фастовете са ми по-тегави .Огладнявам по-бързо .

# 260
  • Мнения: 981
Много благодаря за мненията и съветите!

# 261
  • Мнения: 25 749
Момичета, колко често правите фаст?

# 262
  • Мнения: 7 743
Понеделник и петък
Петъка е пожелателен, не се получававинаги

# 263
  • Мнения: 25 749
Каквооооо, 2 пъти в седмицата на глад? Аз един път в месеца едва се справям, нещо не ме бива мен вече в диетите... Sad

# 264
  • Мнения: 7 743
Ееее, с понеделника се свиква за около 2 месеца, направо усещаш колко ти е благодарно тялото и си търси и чака почивката
Петъка е малко алкохолен и си ям, но там се събират едни 24 часа
Понеделника е от неделя до вторник сутринта, 36 часа

# 265
  • Мнения: 25 749
Ееее, с понеделника се свиква за около 2 месеца, направо усещаш колко ти е благодарно тялото и си търси и чака почивката
Петъка е малко алкохолен и си ям, но там се събират едни 24 часа
Понеделника е от неделя до вторник сутринта, 36 часа
Shocked Сега разбирам защо не съм слаба. Embarassed

# 266
  • София
  • Мнения: 1 249
Момичета, колко често правите фаст?
Аз свалих с 2 пъти седмично фаст на 600 ккал. Сваля се по 0.5кг на седмица.
Максимата "Колкото повече, толкова повече" не важи за фаста. 2 пъти седмично по моя начин е напълно достатъчно. През останалите дни ям по 2000ккал.

# 267
  • Мнения: X
Herzen как ти се отразява биричката?
Купих си кантар или по-точно два кантара.Моля да не ми се смеете.
Първият един такъв хубав,тънък,стъклен и добър:премери ме 60 кг.Да ама аз се усъмних (за съжаление) за три месеца фастинг да съм достигнала мечтаните 60 кг. И изтичах да купя по-сигурен, механичен кантар и....  а бе знаех си,че не съм 60. Та така намерих,че на плочките в банята двата кантара ме мерят еднакво 64 кг . Днес съм 63 ,но не съм пила бира 5 дни. Ще наваксам в неделя. Но ще приложа и аз схемата на Herzen за понеделник, другите дни ще оставя за сега 18/6.

# 268
  • Мнения: 25 749
Бирата е враг на диетата, не пийте бира.
Как бих пийнала една с малко ядки... Joy

# 269
  • Мнения: 274
Петнайсети ден на вода. Тегло - 72.5 кг, кръвно - 119 / 74, пулс - 63, кръвна захар - 3.4. Най-после мръдна надолу проклетият кантар! Simple Smile Знаех си, че е било период, който трябва да се изтърпи. Иначе - нищо ново. Лоча вода и повечето време лежа. Гледам, че снимката от вчерашния ми пост вече е изтрита от модераторите. И се извинявам за нея, щом ви идва в повече. Но пък не можете да отречете, че сваляше апетита Grinning

Общи условия

Активация на акаунт