Разходи по мъжете.

  • 6 540
  • 123
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 159
Цитат
По мъжете има големи разходи - ядат много, държат на висок клас жилище, заемат място, та и жилището трябва да е голямо, обикновено имат скъпи хобита. Та една жена, макар и с по-ниска заплата, може да се грижи сама за себе си и децата си съвсем не зле и дори лайфстайлът им да не се влоши.
Колко ви струват мъжете дневно?
И кога е време да се заменят с нещо по-икономично.
Да знам колко ми остава.

# 1
  • София
  • Мнения: 35 132
Жена ти собствено мнение няма ли, че опираш до нашето?

# 2
  • Мнения: 2 159
Нали сме тука да си помагаме.
Аз като я видя да точи ножа, вече ще е късно.

# 3
  • Мнения: 19 932
Малко ми / си / ни струва. Идеални сме.

# 4
  • Мнения: X
Имаше години, в които ми струваше много, ама от известно време поевтиня, та за сега няма да го сменям.

# 5
  • Paris, France
  • Мнения: 14 035
Нищо не ми струват. Достатъчно са големи да се изхранват и издържат сами. Ако един мъж ми струва, то той не е мъж и не струва. Следващият, моля.

# 6
  • Мнения: 6 608
Аз нещо не разбирам въпроса Rolling Eyes
Как така мъжа ще ми струва на мен нещо? Нищо, нада..

# 7
  • София
  • Мнения: 35 132
Тя какво ти струва тогаз, я кажи ти?

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 17:57 от Ms.Gorgeous

# 8
  • Мнения: X
На мнението на Невена съм. Сам умее да се издържа.

# 9
  • Мнения: 46 526
Избрала съм си икономичен мъж, който като мен обича баланса, затова не мисля да го сменям.
Не заема много място, не държи на висок клас жилище, няма скъпи хобита и не обича да харчи излишни пари.
Нищо не ми струва, бюджетът ни винаги е бил общ.

# 10
  • Мнения: 11 505
Начи, след като се разведох, установих, че съм започнала дори да спестявам, без да си давам зор. Тея приказки от хиляда и ена нощ, че мъжете били икономични...

# 11
  • Мнения: 771
Не разбирам въпроса. Да не съм го осиновила? Моят мъж се издържа сам и издържа семейството ни.

# 12
  • Мнения: 1 247
Аз нещо не разбирам въпроса Rolling Eyes
Как така мъжа ще ми струва на мен нещо? Нищо, нада..

НЕ си ли чувала за този тип мъже (предимно около 30), които лежат и пръцкат по дивани и обяснват, че в тая тъпа държава няма подходяща работа да им отговаря на стандарта - мързеливци със средно образование, неграмотни, но с татуси на китайски и рисунки от PC игри? И им трябва време да намерят работа, да намерят себе си, и една женичка ходи се труди да плаща наем и сметки безспирно, и така с години, да не изтърве мекия салам?

Цяла София се напълни с такива.

# 13
  • Мнения: X
Е, щом има балъци да ги издържат… ^^

# 14
  • Мнения: 771
Това, че има такива, не значи, че сме толкова зле да си ги приберем по къщите.

Общи условия

Активация на акаунт