Разходи по мъжете.

  • 6 543
  • 123
  •   1
Отговори
# 120
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
Стигне ли до това да си броите хапките и глътките пиши я бегла работата.
Е, и той това ми обяснява. Явно у нас ролите са сменени.
Не е нужно да броиш, за да си наясно, че в общия случай един мъж яде малко повече, дори жената да е ламя като мен.
Разбрала си го буквално .Случаите са два моя частния и останалите общите.

# 121
  • Мнения: 3 751
У нас мъжът яде най-малко като количество, детето е ламята (женско е). Обаче като себестойност всичките му манджи удрят тавана, да не споменавам, че кулинарията му е и хоби, ама си се простира във възможностите. Друго хоби са му пътуванията и концертите, по възможност пътуване заради концерт. Оттам моето хоби станаха уиз и райън еър, отстъпки в букинг и билети от ОЛХа.😂😂😂

# 122
  • Great Britain
  • Мнения: 2 208
У нас мъжът яде най-малко като количество, детето е ламята (женско е). Обаче като себестойност всичките му манджи удрят тавана, да не споменавам, че кулинарията му е и хоби, ама си се простира във възможностите. Друго хоби са му пътуванията и концертите, по възможност пътуване заради концерт. Оттам моето хоби станаха уиз и райън еър, отстъпки в букинг и билети от ОЛХа.😂😂😂
Браво,лейди Рамкин .Пътувания и концерти като хоби ,по-хубаво от това -здраве.Enjoy!

# 123
  • Варна
  • Мнения: 736
Бившият ми струваше много. Хобита си имаше човека. Играеше го фотограф, рибар и любовчия. В къщи даваше най-много 50 лв на месец. За това стана и бивш.  С мъжа ми сега просто всичко ни е някак равностойно. Имаме и общи интереси, концерти и пътуваня.

Общи условия

Активация на акаунт