Разходи по мъжете.

  • 6 724
  • 123
  •   1
Отговори
# 90
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 521
Колко ви струват мъжете дневно? И кога е време да се заменят с нещо по-икономично.
Сладолед и баничка дневно, нови пантофи за Нова Година, като откаже да пазарува в Лидъл тегля чертата. Откакто спрях да му купувам пантофи събрах за нова кола, да се позапълни графата "И аз съм човек" Triumph

Ако купуваш на чужда жена дрешки и обувки - пак в графата хоби ли да го бутаме.
Не, комунални разходи.

# 91
  • out of space
  • Мнения: 8 574
За кого питаме- за официалния или неофициалния?

# 92
  • онче бонче бонбонче
  • Мнения: 16 521
За кого питаме- за официалния или неофициалния?
Все тая, би трябвало да имаш само една счетоводна книга така и така ¯\_(ツ)_/¯

# 93
  • Мнения: 4 604
SmileSmile
Ау да, гащи му купувам, тениски редовно, якета даже... Той на мен нищо. Ама голяма съм будала...
ами поискай си Rolling Eyes
Как?! Не ми идва отвътре....
И на мен не ми идва от вътре. До сега никога нищо не съм си искала. От две години вече си искам. Повтарям си, че заслужавам и си казвам Grinning

# 94
  • София
  • Мнения: 19 380
При нас има едни епизодични диалози:
"ММ: Аз пазарувам
Аз: Ами ще пазаруваш, нали ядеш
ММ: Ама и ти ядеш
Аз: От двамата определено ти изяждаш повече
ММ: А, ти сега и залците ли ми броиш"
Да не говорим, че аз откъм плодове съм много икономична, почти не ям, а той ги унищожава много бързо.


Абуто, ще ме извиниш, но носенето на пиене предполага и по-сериозна употреба, т.е. пак разходи
Ако жената мине с 1 малка ракия , а мъжът изпие 3 големи? Разходи, и то какви

# 95
  • Great Britain
  • Мнения: 2 210
Стигне ли до това да си броите хапките и глътките пиши я бегла работата.

# 96
  • Мнения: 4 971
Цитат
По мъжете има големи разходи - ядат много, държат на висок клас жилище, заемат място, та и жилището трябва да е голямо, обикновено имат скъпи хобита. Та една жена, макар и с по-ниска заплата, може да се грижи сама за себе си и децата си съвсем не зле и дори лайфстайлът им да не се влоши.
Колко ви струват мъжете дневно?
И кога е време да се заменят с нещо по-икономично.
Да знам колко ми остава.
Не бях си давала сметка, докато не останах сама!
Любовта е сляпа , се оказа при мен.

# 97
  • Мнения: 90
Струва ми повече от една средна заплата на месец, ама нали е висок и красив - струва си.

# 98
  • Мнения: 3 795
Моят съпруг изкарва достатъчно, за щастие не сме си разменили ролите и бюджетът ни е общ. И двамата сме на мнение, че човек може да живее скромно и пак да заделя средства за хоби, пътувания и всичко глезотии, които повечето от нас обичат и ползват.

# 99
  • Мнения: 954
На мен мъжете винаги са ми били напълно безплатни . Мразя мързеливци .

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Моят съпруг изкарва достатъчно, за щастие не сме си разменили ролите и бюджетът ни е общ. И двамата сме на мнение, че човек може да живее скромно и пак да заделя средства за хоби, пътувания и всичко глезотии, които повечето от нас обичат и ползват.
Това е ебаси оксиморона. КАК се живее скромно и да има хобита, пътувания и глезотии?

# 101
  • Мнения: 3 795
Моят съпруг изкарва достатъчно, за щастие не сме си разменили ролите и бюджетът ни е общ. И двамата сме на мнение, че човек може да живее скромно и пак да заделя средства за хоби, пътувания и всичко глезотии, които повечето от нас обичат и ползват.
Това е ебаси оксиморона. КАК се живее скромно и да има хобита, пътувания и глезотии?

Не живеем в България, получаваме над средното за страната и успяваме с всичко Simple Smile.

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Не питам, но чак ми стана любопитно какви са ви хобитата и какво смятате за пътуване. Една седмица в Анталия, Турция на двама възрастни с едно дете над 5 г и под 12 е 5 хил лева.

# 103
  • Мнения: 3 795
Не питам, но чак ми стана любопитно какви са ви хобитата и какво смятате за пътуване. Една седмица в Анталия, Турция на двама възрастни с едно дете над 5 г и под 12 е 5 хил лева.

Пътуваме, винаги, когато имаме възможност. Обичаме да се гмуркаме, мъжът ми се занимава с подводен риболов като хоби, купихме си двоен каяк наскоро и обикаляме езерата около нас, няколко пъти летяхме и до двата океана, които ни обграждат. Отделно колоезденето, по което сме запалени цялото семейство, правим велопреходи, или само с велосипеди или ги товарим на семейния автомобил и си избираме маршрут за каране. Успяваме поне веднъж годишно да се прибираме за по месец в България, и там гледаме да попътуваме, за да видим нови места. Общо взето постоянно обикаляме нанякъде, наблизо и далеч 😊. До Австралия и Япония още не сме успели да стигнем, но се надявам скоро, защото Япония ми е мечта 😊.
Под скромно имах предвид, че човек има нужда от много по-малко вещи, с които лесно може да се разделя, както и дрехи, обувки, устройства и пр, които да замени с нови, без излишък.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 23 836
Ако се гмуркате с водолазна екипировка нищо скромно няма. Не се заяждам, просто това са факти. Гмуркане с шнорхел - е това е евтино.
Отделно всяко от тези неща изисква екипировка - велосипеди, багажници, споменатия каяк, багажник/ремарке за него. Конкретно даже мога да цитирам цифри колко е багажник за велосипеди (не за друго, ами и ние имаме, скоро ми се наложи да купя нов) и прочие. Изобщо не ми се връзва с липсата на вещи и скромния начин на живот. Просто си противоречиш. Нищо от това не е декларираното "скромно".

Последна редакция: нд, 10 юли 2022, 21:15 от Янтра

Общи условия

Активация на акаунт