Разходи по мъжете.

  • 6 551
  • 123
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 251
Това, че има такива, не значи, че сме толкова зле да си ги приберем по къщите.

Че то никой не ви пита да ги прибирате - един такъв пита още колко може да му мине номера, докато жена му се усети, че е за боклука.

# 16
  • Мнения: 2 237
Що така с бутоните...

# 17
  • Мнения: X
Аз нещо не разбирам въпроса Rolling Eyes
Как така мъжа ще ми струва на мен нещо? Нищо, нада..

НЕ си ли чувала за този тип мъже (предимно около 30), които лежат и пръцкат по дивани и обяснват, че в тая тъпа държава няма подходяща работа да им отговаря на стандарта - мързеливци със средно образование, неграмотни, но с татуси на китайски и рисунки от PC игри? И им трябва време да намерят работа, да намерят себе си, и една женичка ходи се труди да плаща наем и сметки безспирно, и така с години, да не изтърве мекия салам?

Цяла София се напълни с такива.

+100
Или са си от София и живеят с мама ...😆След време водят в детската стая и бременна"булка "🤣

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 18:34 от Анонимен

# 18
  • София
  • Мнения: 5 152
Моят е икономичен и се гледа сам... Даже при нужда и мене гледа.

# 19
  • Мнения: X
Колко ви струват мъжете дневно?
На сметка ми излиза моят. Колкото и да ми струва, не може да струва толкова колкото аз му струвам на него. Особено, измерено в изпилени и скъсани нерви. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 2 605
Моят ми струва много. Откъм време, усилия и нерви. Финансово, не, оставяше и това да ми се струпа на главата Smiling Imp
От много години съм убедена, че от известна възраст за жена е по-добре да е сама, ако й допада този начин на живот. Ако мъжът е товар, не й трябва.

# 21
  • София
  • Мнения: 35 273
Моята си приятелка мъжа ѝ ѝ направи най- големият подарък и я напусна с апломб ( няква траял версия, щото сега се напъва да се прибира), тя нямаше да го изгони никога.
Първото ѝ притеснение беше, как ще се оправи. Лесно, казах ѝ - пие, пуши, шофира,  яде като звяр, безумно капризен и претенциозен с фино небце, и посредствен доход, клонящ често към 0

Ще стане година по- късно, жената си направи и ремонта, за който му се моли нам колко години.

Това значи мъж да ти стува нещо  - пари, нерви, разочарования.

# 22
  • Мнения: 2 109
Моят е супер икономичен, особено на фона на това, което харча аз, дори е леко стиснат за ежедневни разходи и разни глезотии. Но когато става дума за обувки и дрехи, няма спирка. И не само за него, но и за нас с детето.
Иначе се храни здравословно, не пие, не пуши, придвижва се с колело, рядко излиза по заведения. Абсолютна моя противоположност.

# 23
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 072
Само не питайте мъжа ми за разходите по мен, че до утре ще се оплаква...

# 24
  • Мнения: 6 739
Аз нещо не разбирам въпроса Rolling Eyes
Как така мъжа ще ми струва на мен нещо? Нищо, нада..

НЕ си ли чувала за този тип мъже (предимно около 30), които лежат и пръцкат по дивани и обяснват, че в тая тъпа държава няма подходяща работа да им отговаря на стандарта - мързеливци със средно образование, неграмотни, но с татуси на китайски и рисунки от PC игри? И им трябва време да намерят работа, да намерят себе си, и една женичка ходи се труди да плаща наем и сметки безспирно, и така с години, да не изтърве мекия салам?

Цяла София се напълни с такива.

Хм, не съм виждала такива. Може би, защото не живея в София и съм над 30г Joy ама щом има будали да ги издържат, кои сме ние да съдим Rolling Eyes

# 25
  • Мнения: 7 509
По софийските улици само скъпо струващи мъже забелязвам..😆

# 26
  • Мнения: 8 005
най-скъпо струват гларусите..там се имат за богопомазани..

# 27
  • Мнения: X
То, скъпото струване не е само до  външен вид. Има мъже, харчат луди пари за хобито си, без значение какво е то, просто няма евтино хоби.

# 28
  • Мнения: X
По софийските улици само скъпо струващи мъже забелязвам..😆
Аз пак да си кажа, че живеещите при мама .....🤣

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 14 695
Що се отнася до дрехи и храна, моят мъж е много евтин. Има едно чекмедже бельо и половин гардероб ризи и горни гащи. Аз съм тази, която харчи - за дрехи по-специално харча излишни пари, но и за ядене навън.
А, да, и книги купувам, той си ги сваля безплатно.

Общи условия

Активация на акаунт