Разходи по мъжете.

  • 6 550
  • 123
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 238
Някой спомена "скъпо хоби". Може ли някакъв пример за това.
Аз имам само един познат със "скъпо" хоби - човека колекционира монети. Но аз бих го определил повече като инвестмънт някакъв. Друг приятел с хоби ходи веднъж седмично да свирят в някаква банда, но просто за собствен кеф. Мен като ме стегне шапката - ходя на моргите за автомобили да човъркам, но то едва ли минава за хоби.
За скъпо сигурно бих определил да ходиш да фърчиш с нещо, да качваш осемхилядници, покер играчи... но колко мъже от обикновени семейства могат да хвърлят големи суми за кеф.

# 31
  • София
  • Мнения: 35 268
Колегата ми има хоби - въдици, стойки за тях, калъфи, легло” за шарани, каравана, място за караваната, годишен наем, навес, декинг, моторна лодка търсим Relaxed

# 32
  • Мнения: 4 420
Не знам колко ми струва. Гардероба му е два пъти колкото моя, ама щом го влече няма проблем. Мен пазаруването ме изнервя.
Не си броим личните разходи, дано не ни се налага де.

# 33
  • Мнения: X
Скъпо хоби е нумизматиката, филателията, риболова, лова, фотографията, събирането на оръжия, картички, ретро автомобилите също са скъпо хоби. Това само на първо четене.
И, айде, без да е  баш инвестмънт. Инвестмънт за кого? За тия, които ще останат след теб и може изобщо да не се интересуват от това, и да продадат всичко на безценица?
Не е ли по-добре да живееш в настоящето с парите, които би изхарчил за евентуалното бъдеще?
Тия, които си споменал също са скъпи.

# 34
  • Мнения: 12 473
Не много, понякога съм му “гръб” само за някой риск.
Няма скъпи хобита, гелът му само е някскъв марков..)
Готви и пазарува изцяло той, плаща на чистачката, кредита и лизинга също. С радост харчи по мен, когато може. Аз съм по-стисната..)

Последна редакция: чт, 07 юли 2022, 21:05 от Angel_wing

# 35
  • Мнения: 6 734
Да си има каквото хоби си иска. Ако може да си го позволи, какъв е проблемът.

# 36
  • София
  • Мнения: 38 779
Да не си отварям устата за последните две години, че там е мор.
Иначе като си идваше, определено се вдига количеството храна и разходите по колата/аз не я ползвам/.

# 37
  • София
  • Мнения: 5 152
Ако може да си позволи хобито, да харчи колкото си иска. Моят приятел предимно човърка по колата и по домашната електроника, ако има проблем. Игрите за PlayStation са скъпи, ама и аз давам пари там, защото има заглавия които ми се цъкат.
Дрехи аз го гоня да си купува, че е малко небрежарка. Козметика си купува без бой, дрогерийна предимно, само на парфюмите държи на определена марка.
При нас пазаруването за дома е общо, но оттам нататък всеки си има собствен бюджет. Аз мога да потроша луди пари за дрехи, обувки или козметика, той може утре да реши, че иска някаква суперджаджа за колата. Аз последно реших, че спешно трябва да си сменя телефона (нямаше нищо спешно, разбира се), той реши, че не може да живее без видеорегистратор. И те така.

# 38
  • Мнения: X
"Ако може да си позволи хобито,да харчи колкото си иска" може да каже само човек, който никога не е живял със сериозно закрастен по някое хоби.

# 39
  • Мнения: 7 503
Най- хубавото е жената да е хоби за мъжа си.
Да влага в нея. Дрешки  чантички, обувки ...все неща от първа необходимост

# 40
  • Мнения: 2 932
Хаха , да ама такива мъже няма .

# 41
  • Мнения: 7 503
Моят бе, докато имаше....

# 42
  • Мнения: X
Най-хубаво е да е умерен в харчовете. Прекалено стиснати или прекалено ларж мъже, а и жени,  не са ми по вкуса.

# 43
  • София
  • Мнения: 23 112
Моят мъж само нерви ми струва. Grin Но поне не е стиснат. Ми да, да ми е жив и здрав!

# 44
  • Paris, France
  • Мнения: 14 180
Моят бе, докато имаше....

Твоят бе, друг само *бе. Такъв е живота.

Най- хубавото е жената да е хоби за мъжа си.
Да влага в нея. Дрешки  чантички, обувки ...все неща от първа необходимост

Удебеленото кърти 😇. Е, то това не е вложение. Много бързо се износват, понякога по-бързо и от жената.

Ненавиждам мъж (или жена 🌞) да ми купува дрехи, чанти и обувки без да се е консултирал с мене и без да съм ги видяла и огледала, че и пробвала. А майка ми, после мъжът ми, сега дъщеря ми точно с такива ме заливат.

Общи условия

Активация на акаунт