ДНЕВНИКЪТ - тема 98 - Да отслабнем всички заедно!

  • 31 903
  • 763
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 823
Доколкото си спомням ,изпращат на пощата .Ох и моя план с намаляне на В ми избяга много Мин седмица .Ама от днес започвам .Утре вода и кафе Grinning Обаче е жегите ,ще ми е по-лесно с фастовете ,че апетита никакъв го няма .

# 556
  • Мнения: 274
Напоследък хапвам основно плодове и мляко. По половин литър прясно мляко на ден, от солените неща - половин бурканче айвар или мелиджано (пиперената или патладжанова лютеница на "Гурменица", по възможност в пикантния вариант), половин кутийка салата от водорасли от "Берёзка" и половин кило череши. Или ако няма череши - 2-3 чаши натурален сок от ябълка, лимон и джинджифил. Трети пореден ден - след ставане кантарът показва точно 73 кг Simple Smile След 20-те дни глад и да искам - повече не мога да изям за един ден, стомахът ми се е свил и се насищам. Ще ми разправят някои, че с гладуване не се отслабвало, а? Wink

# 557
  • Мнения: X
С гладуване не се отслабва Трайно. Но всеки сам избира начина на живот... Аз не искам живота ми да е качване на кг - глад - отслабване, качване - глад - отслабване... и така цял живот. Била съм си с нормално тегло по - голямата част от живота, без постоянни мисли за храна, диети, глад и подобни. Напълнях (поради различни обстоятелства), като реших, че искам да отслабна, си исках и предишния начин на живот. Открих "тайната" на отслабването и задържане на теглото без глад и тормоз. Кг си отидоха бавно и сигурно, без нито ден глад, и вече втора година сами си се поддържат, въпреки количествата храна. Днес например, закуската ми са 2 яйца, бри, масло и маслини. Обяда - пуешко бутчета с майонеза +салата, вечерята - телешки джолан, печен с вино, салата, маслини, сирена. Най - вероятно и чаша вино... Ако случайно ми пригладнее (след толкова храна малко вероятно, но се е случвало), имам разкошен черен шоколад и 30%-на заквасена сметана. Какво повече може да иска човек?! Simple Smile

# 558
  • Мнения: 823
Тъй,аз най-накрая изязох от платото и то с храна :Д 3 дни на пържолки,салати и едно лунуване -1 кг.Да отбележа,след лунуването нямах -.Фастовете ми остават ,но като гледам ще са на 24 часа.Става ми зле от жегите и определено 36 часа за лятото не ми е ок.

# 559
  • Мнения: 274
@Франсоаз
Днес стават 20 дни от 20-дневното ми гладуване. Като се събудих - 73 кг. Като се върнах от плажа, след час и 15 минути плуване в морето, от които 30 минути - бътерфлай, бях 71.8 кг. Единствено ядене за деня - купичка таратор с овче мляко, 500 мл прясно мляко, две шепи череши и шепа боровинки. Просто нямам място в стомаха за повече и затова не ми се яде. Пък нека да не е трайно...

# 560
  • Мнения: X
Трябва да има и бутони приравнени с единица мярка за тъпометър. Просто ТРЯБВА. Наложително е.

# 561
  • Мнения: 11 556
Скрит текст:
@Франсоаз
Днес стават 20 дни от 20-дневното ми гладуване. Като се събудих - 73 кг. Като се върнах от плажа, след час и 15 минути плуване в морето, от които 30 минути - бътерфлай, бях 71.8 кг. Единствено ядене за деня - купичка таратор с овче мляко, 500 мл прясно мляко, две шепи череши и шепа боровинки. Просто нямам място в стомаха за повече и затова не ми се яде. Пък нека да не е трайно...[\spoiler]
Не се учудвай когато след време тялото ти си отмъсти за издевателствата ти над него.

# 562
  • Мнения: X
@Франсоаз
Скрит текст:
Днес стават 20 дни от 20-дневното ми гладуване. Като се събудих - 73 кг. Като се върнах от плажа, след час и 15 минути плуване в морето, от които 30 минути - бътерфлай, бях 71.8 кг. Единствено ядене за деня - купичка таратор с овче мляко, 500 мл прясно мляко, две шепи череши и шепа боровинки. Просто нямам място в стомаха за повече и затова не ми се яде.
Пък нека да не е трайно...
Аз ли грешно пиша, ти ли грешно ме четеш...?  Smiley
Ще бъде Трайно отслабване, ако и след 1-2 години си все 71-72 кг, с това хранене/или с нормално хранене.
За МЕН (уточнявам, че да не стават грешки), Трайно отслабване означава да отслабна ВЕДНЪЖ и повече никога да не си помисля за глад/диети.
Всяка година да качвам и да гладувам за отслабване, за МЕН, НЕ е трайно отслабване.
Дано сега е ясно.   Smiley

# 563
  • София
  • Мнения: 1 434
Тук някаква част се опитваме да постигнем кг., на които тялото ни се "опъва" да бъде. Аз например мога да си ям по режима до края на живота и да съм 54-55 кг., но искам 51-52. По тази причина варирам непрекъснато и пробвам различни подходи, но се движа с не повече от 1-3 кг., които така и така са ми под комфортната зона. Тези не ги броя за напълняване. Голямото тегло го свалих и задържах вече  2-3 г. Не гладувам по никакъв начин. Понякога имам по-сериозен апетит, който логично следва след някое и друго безчинство с В, но глад не си позволявам.

# 564
  • Мнения: 25 816
Аз днес съм 64кг (от 72 по Великден), лек застой има но и се храня, плодове 1 кг на ден, голяма салата със козе сирене или риба. Даже и 1 бира дръпнах преди фаста. Имам още 4-5 кг до перфектното тегло. Но и не бързам, срока ми е август в края.
Хубав ден момичета. Hug

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 12:35 от Не се сърди, човече

# 565
  • София
  • Мнения: 11 689
Поздравления, Лъки, страхотен резултат.

Аз пък откровено периодично си гладувам, не като v12, де, и малко ми е досадно вече това постоянно натякване за ВмНвх.

Да отчета седмицата - понеделник 40 часа фаст, вторник 650 ккал, днес до петък включително по 700 ккал. Разтоварвам тялото си, защото уикенда планирам пица и паста. Зависи от ресторантите какво ме изкуши.

Вчера бях 62,2 кг, до желаното тегло имам още много, но пък в Италия ще си се поглезя, ще внимавам само за количествата. Няма да преяждам.

# 566
  • Мнения: 5 508
Привет Simple Smile
Отчитам три режимни дни! Единствено в понеделник си позволих малко бира и картофи вечерта, но имаше повод, а и храната преди това беше минималистична.
Наблягам на протеините, почти еднакво се хранех тези дни и определено съм сита, макар и с малко.
Разлика в кантара има, малка, заковала съм на 79.00 и дънките (не онези от предния пост), които до скоро ми бяха добре, вече ми стоят широко. Е, ама и ходенето съм увеличила, макар и не с много, и водата, та се очакваше. Да видим как ще е към края на седмицата.

Браво на свалящите девойки! И тук, и в групата следя какво се пише Simple Smile Определено темата излезе от платото, в което беше попаднала преди време, когато само се оплаквахме Simple Smile

# 567
  • Мнения: 823
Аз да се похваля ,че премахнах изцяло въглехидратите Grinning Скоро не ми се бе случвало.Обаче съм решила поне 15 дни да изкарам на месо и салатки,зеленчуци и тогава да се меря ,че ми писна много от постоянното мерене .Като плюсове за сега ,стомаха хич не ми се подува .Все мисля ,че това е начина да махна последните 5,6 кг.Франсоа ,не оспорвам НВ-ВМХ ,обаче при последните кг за сваляне ,не мисля ,че действа .Там си трябва сериозна рестрикция .

# 568
  • Мнения: 267
Привет Simple Smile
Отчитам три режимни дни! Единствено в понеделник си позволих малко бира и картофи вечерта, но имаше повод, а и храната преди това беше минималистична.
Наблягам на протеините, почти еднакво се хранех тези дни и определено съм сита, макар и с малко.
Разлика в кантара има, малка, заковала съм на 79.00 и дънките (не онези от предния пост), които до скоро ми бяха добре, вече ми стоят широко. Е, ама и ходенето съм увеличила, макар и не с много, и водата, та се очакваше. Да видим как ще е към края на седмицата.

Браво на свалящите девойки! И тук, и в групата следя какво се пише Simple Smile Определено темата излезе от платото, в което беше попаднала преди време, когато само се оплаквахме Simple Smile
Е, кажете я тази група де! Само се стискате.Blush

# 569
  • Мнения: 7 765
продължавам да съм 60.2, което е хубаво, но може да потегля надолу тоя кантар  Crossing Arms

Последна редакция: чт, 20 юни 2019, 12:34 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт