Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Отговори
Здравейте, интересуваме защото не съм наясно преди 4 месеца изтеглих 2 бързи кредита 600 лв кредисимо и 3000лв профикредит. Не съм внасял нямам нищо възможно ли е да пратят съдия изпълнител на родителите ми на адреса по личната ми карта да описват имуществото им ?

# 1
  • София
Чуждо имущество няма да опишат, но ще запорират доход от заплати, дългът ще нарасне с наказателни лихви, адвокатски хонорари, ще го продадат на колектори, които ще следят дали сте започнали работа и ще пращат писма на постоянния адрес. Отделно вероятността някоя банка или финансова институция да отпусне заем става нулева.
Ако имате поръчители, ще ги подгонят тях. Като цяло това поведение е много незряло и глупаво, защото от 3600 дългът ще скочи поне на 10 000. А финансовите институции не е като да не си преследват длъжниците.

# 2
  • София
Съдия изпълнител могат да пратят на родителите ти, ако те са се подписали като поръчители на тези кредити. Ако не са - няма как, но ще им пращат регулярно някой да ги тормози, да им крещи и да търси конфронтация с тях пред публика - докато на тях им писне и започнат да плащат....

# 3
Единствено можеш да ги спреш като си наемеш адвокат и ги съдиш за неизрядни договори. Друг начин да се спасиш от тях не може .

Общи условия

Активация на акаунт