Спирала за мигли - тема №18

  • 45 475
  • 761
  •   1
Отговори
# 60
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Спиралата на Елизабет Ардън е супер. Попаднах на комплект от 3 и се радвам, че я взех. Четката е много лесна за управление и нанасяне на продукта, захваща добре и напластява супер. Simple Smile Аз не обичам да минавам по много пъти на едно и също място, а да мина веднъж. Изкара ми и повече от обикновеното. Ето снимка:
Скрит текст:

# 61
  • Мнения: 6 167
Спиралата на Елизабет Ардън е супер. Попаднах на комплект от 3 и се радвам, че я взех. Четката е много лесна за управление и нанасяне на продукта, захваща добре и напластява супер. Simple Smile Аз не обичам да минавам по много пъти на едно и също място, а да мина веднъж. Изкара ми и повече от обикновеното. Ето снимка:
Скрит текст:
От къде купувате тази спирала?

# 62
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Тук я има навсякъде почти, в САЩ. Комплекта от 3 купих от верига магазини с името Marshalls конкретно.Иначе я имат и в Macy's, но само цената на едната е колкото целия комплект. 😃

# 63
  • Мнения: 2 767
Pupitka, имаш великолепни очи! Този тъмносин цвят е неповторим. Миглите ти също са разкошни. По принцип не харесвам силно наслоена спирала, но на теб ти отива.

# 64
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 073
Благодаря ти! Те са ми едно от най-силните оръжия. Wink Истината е, че нямаш ли мигли, и най-добрата спирала не помага, за съжаление. По принцип не слагам сенки или очна линия, че погледът ми става твърде остър, само съвсем леки бежови ползвам. Сега като ходя в Б-я за ваканцията, ще си взема една от любимите ми БГ спирали .
Скрит текст:
Дано не са я развалили. Единственото, което не ми харесваше в нея е, че свършваше много бързо.

# 65
  • Мнения: 2 767
Очната линия и черният молив правят сините очи остри и студени. Аз също не ползвам никога. Спиралата обаче ми е задължителна и съм придирчива към нея.

# 66
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Няма начин светлите очи да да изглеждат топли, както кафявите или цвят мед.

# 67
  • Мнения: 2 767
Така е, sl. Лошо се изразих. Стават някак по-остри в неприятния смисъл. Иначе - да, синьото само по себе си е студен цвят.

# 68
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Да с черно са най смразяващи, направо пронизват от студ
От как се помня опитвам да накарам  моите стъклено прозрачни очи да излъчват лек  топъл плъх, ама ядец.
Даже и цветни лещи пробвах.Още по зле.
Примирих се...
Кой каквото си няма това иска.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 07:28 от sl

# 69
  • Някъде там
  • Мнения: 4 814
Влизам в темата да попитам за тази спирала.
Поръчах и очаквам да пристигне, но започвам да съжалявам защото не знам нищо за нея Simple Smile

# 70
  • Мнения: X
Тази спирала дали сте я ползвали

# 71
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Искрица, не ми вдъхва много доверие тази спирала и изобщо декоративния сектор на TBS, но пък винаги стават изненади. Тъкмо ще кажеш после. Simple Smile

# 72
  • Пеликания
  • Мнения: 2 490
Тази я хвърлих, защото беше отвратителна
Скрит текст:

А тези двете са ми на привършване. Жълтата си я ползвам отдавна, а Flormar-a ме изненада приятно, пак ще си я взема.
Скрит текст:

# 73
  • Мнения: 131
Препоръчайте ми кафява спирала , моля .

# 74
  • София
  • Мнения: 5 562
Препоръчайте ми кафява спирала , моля .

Аз си взех кафява 2000 калории на Макс Фактор.

Общи условия

Активация на акаунт