Спирала за мигли - тема №18

  • 45 482
  • 761
  •   1
Отговори
# 90
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря за споделеното! ❤ Как нанасяш? В основата само отгоре или?

# 91
  • Мнения: 2 768
Момичета, дайте препоръка как да подхраня миглите си, бонилаш или нещо друго?

Специални продукти за подхранване на миглите не съм ползвала, но пък забелязвам чувствителна разлика в състоянеието им в зависимост от това каква спирала ползвам и как я махам.
От "по-тежките" спирали, с които миглите стоят и някак по-твърди - като пластмасови, ми се случва някои косъмчета да се пречупват или да окапват повече. Те и по-трудно се свалят. В тази категория, от наличните ми в момента, поставям Диор и Герлен. Избягвам да ги слагам ежедневно.
От известно време махам спирала само с дегримьор за очи. Те са маслени и мазни. Не ми се налага да търкам, а и миглите не се изсушават, като с мицеларна вода, например.

# 92
  • sofiq
  • Мнения: 1 580
Благодаря за споделеното! ❤ Как нанасяш? В основата само отгоре или?

Нанасям отгоре точно в основата на миглите,все едно тънка очна линия,на долните мигли изрично пише да не се нанася.

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Благодаря!

# 94
  • Мнения: 17
Поръчах си серума за мигли RapidLash, появи ми се линк ако го ползвате при поръчка имате 20% отстъпка на продуктите, както и аз ще се възползвам от същата отстъпка в случай че някой поръча. В сайта им пише че не разрешават продуктите им да се продават в Аmason или eBay а само от удобрени от тях продавачи. Ако някой се интересува от продукта мога да изпратя линка. Да кажа само, че трябва да се ползва някакъв посредник за доставката защото се изпращат на адреси в US и Канада само


# 95
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Има толкова европейски сайтове, които го предлагат, че за мен лично не си струва да го поръчвам от Щатите.

# 96
  • Бургас
  • Мнения: 279
Аз пак да питам Simple Smile
...понеже ланкомските спирали са много хвалени,коя все пак най-много удължава миглите?

# 97
  • Мнения: 1 424
За мен лично Hypnose класическата Simple Smile

# 98
  • Бургас
  • Мнения: 279
За мен лично Hypnose класическата Simple Smile
Благодаря много! Simple Smile

# 99
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
На марката харесвам единствено volume a porter (така ли беше?), която се различава от всички други спирали на Ланком, основно в това, че не трупа на поразия, а прецизно подрежда и издължава, особен обем не помня да е правила иначе, въпреки името си.

# 100
  • Бургас
  • Мнения: 279
Аз на обем не държа толкова.Основно търся удължаване/с късички мигли съм/...и колкото повече,толкова по-добре Simple Smile

# 101
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 470
Препоръчвам ти я тогава.

# 102
  • Бургас
  • Мнения: 279
Препоръчвам ти я тогава.
ее навих се,мерси Simple Smile Flowers Hibiscus

# 103
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Глас и от мен за Volume a porter.

# 104
  • Мнения: 229
Здравейте!
Търся заместител на една спряна спирала - на Макс Фактор според цвета на очите. Спряха я преди може би вече 5-6 години, но на мен ми стоеше супер и не мога да намеря подобна. Опаковката беше Бяла с нарисувано око в съответния цвят.
Ако някой се сеща за алтернатива на тази спирала ще съм много много благодарна!

Общи условия

Активация на акаунт