Къванч Татлъту-в "Carpisma-Сблъсък"- Шоу тв/§ минали проекти, партньори/-тема 85

  • 41 600
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Ехааа намериха ги Stuck Out Tongue Winking Eye. Няма скрито-покрито от феновете Stuck Out Tongue Winking Eye.

Диве Hug честито, макар да не разбрах причината Rolling Eyes, но не е важно. Да си жива и здрава, затова не е нужен повод Flowers Hibiscus.
Тази вечер смятам да продължа с гледането, пък да видим до къде ще я докарам Thinking

# 676
  • Мнения: 18 606
Ехааа намериха ги Stuck Out Tongue Winking Eye. Няма скрито-покрито от феновете Stuck Out Tongue Winking Eye.

Диве Hug честито, макар да не разбрах причината Rolling Eyes, но не е важно. Да си жива и здрава, затова не е нужен повод Flowers Hibiscus.
Тази вечер смятам да продължа с гледането, пък да видим до къде ще я докарам Thinking
Коте Hug, о ти се вълнуваш от Киво в реала, чок шокюр Joy Joy
няма къде да се скрият!! Wink
втората половина на 23 серия е супер Heart Eyes, гледай!!

Фенче Heart Eyes за всичко Peace
в същия хотел са, но собственичката не би публикувала тяхна снимка без съгласието им...а имам чувството, че в момента искат да са инкогнито!!

финалисти! Wink


сега излезе и тая снимка


лека вечер Hug

# 677
  • Мнения: 14 495
   Hug Hug Hug

 Айре Heart Eyes питаш ме дали съм изгледала последната серия  .Да, изгледах я и миналият четвъртък онлайн и с превода.

   Както всички вас истински страдах с героя на Къванч/ Кадир и най- вече в болницата ,къде държейки ръката на Зейно  усещаше ,че губи и последния си любим човек .Няма друг турски актьор в момента , който може да изиграе такава драматична роля по този начин.Браво на Киво smile3508 smile3508

      

  За мен логичния край  беше на гробищата при гроба на Зейнеп/мисля ,че и Фенчето го писа newsm78/

      

        

         


  Тази софра на плажа  с присъствието на недоразумението  Мерал ми дойде в повече.

   Като цяло обаче "Сблъсък" ще остане в съзнанието ми като завършен и стойностен  сериал  с любимия Къванч Hug

   Колкото до усамотяването им с Башак ...имат право на него.
   Да ги оставят на мира казвам аз , да си почине той,да му се порадва тя Laughing

  По- важни са снимки поместени от тях ,а не папарашки.


           Лека нощ Hug



      

# 678
  • Мнения: 18 543
Добро утро!  Hug Hug Hug


Коте, Айре, Себи  Hug Heart Eyes bouquet
Себи  Heart Eyes не, не бях аз  Wink На мен ми хареса всичко!


Хубав ден!  Hug

# 679
  • Мнения: 14 495


   Добро утро и от мен bouquet

  Фече Heart Eyes благодаря за петъчното кафенце bouquet

И от мен едно с привкус на "Сблъсък" Laughing

   
 

   Спокоен ден Hug

# 680
  • гр. Върбица обл. Шумен
  • Мнения: 3 651
Добро утро и от мен!  bouquet





Ползотворен петъчен ден!

# 681
  • Мнения: 18 606
Привееет Hug
ммм, че хубави кафета!! Wink
Въпреки, че настана скука след финала на Сблъсък, много се радвам, че/ще/ минавате през къщичката ни...много държа прозорчето й да свети Heart Flowers Sunflower

Фенче Heart Eyesза клипчето bouquet

Цитат
Колкото до усамотяването им с Башак ...имат право на него.
   Да ги оставят на мира казвам аз , да си почине той,да му се порадва тя  Laughing

  По- важни са снимки поместени от тях ,а не папарашки.
Себи Wink
ама аз обичам да знам къде са Mr. Green Joy

Кате Hug


реклама в Унгария


В сърцето са ми...... Heart Eyes



...........
и Елчин Peace


.............
 Peace

https://www.instagram.com/p/ByFT4mBFReO/

.........
не знам дали е нова newsm78


...........

27 май-3 юни




Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 17:03 от Airra

# 682
  • Мнения: 599
Да се запиша и аз - малко късничко, но си грабвам по едно от всички Киво-кафенца Wink!

Айре, Фенче, Коте, Себи, Кате Heart Eyes Flowers Sunflower

Благодаря ви за новата информация Simple Smile Hug! Признавам, че на мен ми е интересно да знам къде са Wink Blush



# 683
  • Мнения: 18 543
Привееет!  Hug
Себи  Heart Eyes Кате  Hug  bouquet bouquet
Айре  Heart Eyes благодаря за всичко споделено!  bouquet
Ужасно ми липсва сериала, не очаквах чак толкова  ooooh!
Дали да не започна да си го гледам отново  Thinking
И вести от Киво няма ... скука! И аз искам да знам къде са СТ, какво правят, всичко  Laughing


И на мен са ми в сърцето Айре  Heart Eyes Може на някои да не са им химични и разни други глупости, но на мен са ми баш тамам  Heart Eyes



Ани  Heart Eyes  bouquet Колко образа е изиграл вече и са все различни, и не само като визия  Heart Eyes
 thumbsup thumbsup thumbsup

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 19:18 от queen_fenka

# 684
  • Мнения: 628
На мен ми липсва независимо от последния епизод , не исках такъв край , но уви така са решили г-да сценаристите , а иначе бъдете живи и здрави и дано в най скоро време ни зарадват с нещо ново.Разкошни и позитивни коментари много сте готини всички и ви благодаря .

# 685
  • Мнения: 599
Heart!!!

Май Simple Smile!



И преди това Simple Smile !!!



Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 20:21 от AniMae

# 686
  • AMS
  • Мнения: 6 416
 Привет, дружки!!!
 Благодаря ви, за споделеното!!!
 Вчера, като се прибирах се усетих, че бързам.
 Едно такова ми беше разтревожено, притеснено.
 Спрях се и ... Ами да, четвъртък.
 Но няма за къде и за кого да бързам вече.
 Та поех по полека.
 Изгледах от понеделник до сега 3 рус. сериала.
 Не ми се смейте, но сега само от единия
 ми изплува главната героиня. Два зарязах.
 Нищо не ми върви.
 И други дизита гледах през сезона,
 но не ме влече да ги коментирам.
 Сблъсък здраво се е набил в главата ми.
 Не знам Къванч как излиза от роля,
 но на мен ми е още трудно да изляза от сериала.
 Не преговарям, но все гифчета от него гледам.














# 687
  • Мнения: 18 606
Heart!!!

Май Simple Smile!



Скрит текст:
И преди това Simple Smile !!!



Ани Heart Eyes thumbsup
много сме добри!
това в отговор на едни newsm57 дето плювкаха по Зейкад Mr. Green
ами интересни са на хората, обсъждат ги!!!
и не са химичниии, екологично чисти са!!!! Mr. Green

Фенче Heart Eyes...и на мен ми минават идеите за преговор, даже вчера си правих един бърз преглед на сериите да си припомня в коя какво беше!! Wink

Дива Hug,мдаа много се вкарахме в сериала..и на мен не ми излиза още от главата...но това е по-добрия вариант и говори колко ни е държал интереса Peace Peace

Сами Simple Smileтук ще си пишем и за нови неща покрай Елка да знаеш!

в тия леко измислени награди, навсякъде сме номинирани....
и за сериал Peace

# 688
  • Мнения: 14 495


   Добър вечер  HeartHug

Айре  Heart и аз искам да зная къде и как са любимите ми Киво и Башак , но  от опит зная , че им е нужно малко време да са съвсем сами и се осеферят.Спокойно Grinning
 
Фенче   Heart  тези дето се спрягат вещи по химия сигурно имат двойка 2 по предмета, а по усещанията за романтика и любов  са скопени.Горките, чисто нещастие си е GrinningGrinningGrinning

Ани  Heart  ние с теб имаме 6 -ци и по двата предмета GrinningGrinningGrinning

# 689
  • Мнения: 18 543
Ани  Heart Eyes ехааа, много сме добри!  newsm10 smile3521
Пък който каквото ще да си плямпа и за героите ни и за сериала ни , мен ме вълнува как го оценява imdb  Peace
Сами  Hug благодаря за милите думи! bouquet Ние сме си тук, когато решиш си винаги добре дошла!
Диве  Hug не зная как излиза Киво от роля , сигурно не е лесно  Thinking И аз съм така, нищо друго не ми се гледа  Rolling Eyes
Страхотни гифчета, гледам ги без да ми омръзнат, както и клиповете, които се създадоха за тази прелестна двойка ЗейКад  Heart Eyes


Айре  Heart Eyes  Joy Joy Joy Joy да, екологично чисти са! Никаква химия!  newsm62 smile3534
Държи ни и още как! Толкова не сме разисквали някой сериал от времето на КГ мисля  Thinking
Съвсем сериозно мисля да си го преговоря, докато не са ни изтрили труда от БТВ #Cussing out #2gunfire което неминуемо ще се случи  ooooh!
Тези награди ... като знам какви луди фенове има, които гласуват като, че ли животът им зависи от това, едва ли Киво ще е на 1 място, макар, че беше великолепен и в тази трудна роля  Heart Eyes Надявам на много по-съществена награда от тази hahaha



Себи  Heart Eyes  Joy Joy Joy  thumbsup
Цитат
тези дето се спрягат вещи по химия сигурно имат двойка 2 по предмета, а по усещанията за романтика и любов  са скопени.Горките, чисто нещастие си е GrinningGrinningGrinning
Ами джанъм, вкус, някои обичат шоколад, други кисело грозде Mr. Green

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 21:51 от queen_fenka

Общи условия

Активация на акаунт