Парфюмни размисли и страсти - 226

  • 65 549
  • 727
  •   1
Отговори
# 450
  • София
  • Мнения: 220
Добро утро! Извън темата със сините парфюми, някой би ли споделил мнение за South Bay на The Different Company? Грейпфрутът има ли нещо общо с Pamplelune на Guerlain (той ми е много кисел и горчив)? Бих го тествала, обаче в The Circle го нямаше..може би в Салон-а? А и в нотино няма мостра.

# 451
  • Мнения: 228
Това Номинее (или както та се чете) по начина на изписване на думата Парфюм,ме навежда на мисълта,че е имитационна парфюмерия ..Може ли и дъното да снимате,че стана интересно ?

Да, и аз мисля, че е имитация, но доста сполучлива поне според мен. Мирише хубаво и е доста траен.

# 452
  • Мнения: 30 969
Може ли да се преместите в другата тема тогава?

# 453
  • Мнения: 13 106
Simple Smile Това направо ще си го отстрелям на сляпо само да се появи.

# 454
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
Здравейте, знам, че е напълно различно при всеки, но при вас каква трайност има Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute? Набелязала съм го за купуване, но след проба вчера въобще не се задържа на ръката ми. Или от топлината така бързо да се е размил...
Между другото в Леро има 30% отстъпка на всички парфюми малки милилитри до 15.06.
Към четири часа пръснат на кожа се задържа този парфюм при мен.Не е в никакъв случай лош,но за покупка лично за мен абсурд.Пробвай го пак с по-обилно напръскване и си реши.

# 455
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Скрит текст:
Simple Smile Това направо ще си го отстрелям на сляпо само да се появи.

И на мен ми изглежда по-интересно от 1-та версия. Simple Smile

# 456
  • Мнения: 30 969
Здравейте, знам, че е напълно различно при всеки, но при вас каква трайност има Bvlgari Goldea The Roman Night Absolute? Набелязала съм го за купуване, но след проба вчера въобще не се задържа на ръката ми. Или от топлината така бързо да се е размил...
Между другото в Леро има 30% отстъпка на всички парфюми малки милилитри до 15.06.
Към четири часа пръснат на кожа се задържа този парфюм при мен.Не е в никакъв случай лош,но за покупка лично за мен абсурд.Пробвай го пак с по-обилно напръскване и си реши.
Защо да е абсурд за покупка?
Аз обожавам, първата версия, не Абсолю. Траен е около 4-5 часа, но е страхотен парфюм. Струва си всяка стотинка.

# 457
  • София
  • Мнения: 3 783
Да, не блести с трайност, но е хубав парфюм. Първата версия с черницата е по-интересна според мен.

# 458
  • Бургас
  • Мнения: 9 396
Лично аз не бих го купила Absolute,не ми достига нещо за покупка,но не е лош парфюма.Първата версия с черницата и на мен ми харесва повече,но и него го нямам.

# 459
  • Мнения: 3 039
Благодаря ви, ще ходя пак да го пробвам, че да мога да се възползвам от намалението.

# 460
  • Мнения: 1 665
Парфюмни дами, получих менте Chloe edp от ибей. Продавачът естествено се кълне, че фейк парфюми не продава и не предлага връщане на сумата. Това е третото ми Клое и пазя бутилките на предишните, номерата на дъното, както и адреса нямат нищо общо с новия. За трайността и нотките на аромата, да не говорим.
Какво друго мога да му посоча в кейса пред ибей според вас?
Скрит текст:

- този е старата бутилка
- този е сега полученият

# 461
  • Мнения: 539
Парфюмни дами, получих менте Chloe edp от ибей. Продавачът естествено се кълне, че фейк парфюми не продава и не предлага връщане на сумата. Това е третото ми Клое и пазя бутилките на предишните, номерата на дъното, както и адреса нямат нищо общо с новия. За трайността и нотките на аромата, да не говорим.
Какво друго мога да му посоча в кейса пред ибей според вас?
Скрит текст:

- този е старата бутилка
- този е сега полученият

На мен ми изглежда ок. Пиши във фрагрантика форума, там също дават мнение за ментетата на 100%.

# 462
  • Мнения: 73
Някой с впечатления от Ralph Lauren - Ralph? Simple Smile

# 463
  • Мнения: 313
Моля,кажете ми кой от ароматите на bvlgari omnia да си поръчам за лятото!Чудех се за crystalline,от другите аромати кой ви се струва летен?

# 464
  • София
  • Мнения: 2 512
Моля,кажете ми кой от ароматите на bvlgari omnia да си поръчам за лятото!Чудех се за crystalline,от другите аромати кой ви се струва летен?
Omnia Coral е чудесен свеж парфюм, с полъх на нар. Добра трайност и шлейф  Peace Omnia Paraiba също е много хубав, "отпускарски" бих казала, но ...трайността му е трагична, поне при мен  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт