Азиатска козметика и грим 10

  • 40 179
  • 745
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 918
Здравейте момичета. Нещо напоследък не си харесвам кожата. Откак спрях витаммин Ц ми се струва. Изключително мазна и се образуват малки пъпчици туй- там, най- често около устата, 1-2 са, не като обрив. Обмислям дали да не е и от този крем : SKIN&LAB Barrierderm Intensive Cream.
Пачовете  на Еластори с розата от хот дийла много ме дразнаят. Няма такова свличане. Ама викам да разнообразя от тия на CNP. Ама легнала ще ги слагам. Какво да се прави.

# 196
  • Мнения: 348
Момичета, вие получихте ли си есенциите на Blithe от Hot Deal? Вярно, че трябва да изчакам до 30 дни от шипване, но досега никога не ми се е бавила толкова пратка, та реших да сверя с вас. 

# 197
  • София
  • Мнения: 1 936
Момичета, вие получихте ли си есенциите на Blithe от Hot Deal?  
Моята пристигна преди две седмици може би.

# 198
  • София
  • Мнения: 532
Пристигна, да. Даже вече съм изразходила 1 пръст от нея, че нали е с годност до ноември Simple Smile

# 199
  • Мнения: 348
Явно ще ходя до пощата, но като нямам и тракинг номер какво ли ще намерят...

# 200
  • Мнения: 73
Аз също имах проблем с пратка без тракинг номер и т.к. не знаех и от кой ден е, ме накараха да изчакам в страни. След около 30 минути чакане и обслужване на всички следващи клиенти, които постоянно влизат (централен клон), аз започнах да се изнервям, т.к. все пак трябваше да се връщам и на работа, при което учтиво попитах какво се случва и да не би да са забравили да проверят за пакета. Служителката ми се развика, че т.к. съм нямала нито тракинг номер, нито зная от кой ден  е пратката, щяло да отнеме много време да ме обслужи и за това трябва да минат всички останали. Да съм потърсила тази информация и да се върна тогава.
Аз, възмутена, че чаках за нищо, ѝ обянсих, че не мога да намеря тази информация и (за съжаление повиших тон) и че не мога да си взема ден отпуск, за да ме обслужат, вместо да отворят и още едно гише.

Пратка не получих, но продавача ми възстанови парите.

Надявам се във Вашият клон да са по-любезни или поне да няма постоянна опашка, че да Ви обърнат повече внимание и да си получите пратката.

# 201
  • Мнения: 429
Ох, тези наши пощи... и на мен ми предстои издирване на две пратки, едната е с тракинг,  но какво от това -  нашите тук твърдят, че търговеца ми е дал грешен номер, а търговеца - че е верен. 

# 202
  • София
  • Мнения: 2 434
Ох, тези наши пощи... и на мен ми предстои издирване на две пратки, едната е с тракинг,  но какво от това -  нашите тук твърдят, че търговеца ми е дал грешен номер, а търговеца - че е верен.  
И аз имам една такава пратка с  тракинг, изпратена на 26.04, твоята от кога е?

# 203
  • Мнения: 429
Била е шипната на 9 април, а според тракинг номера ме чака в моя клон от 20 май. Два пъти ходих от 20ти досега и пощаджийките твърдят, че каквото е имало за мен са ми го дали. Иди се разправяй... 

# 204
  • Мнения: 3 118
Ох, тези наши пощи... и на мен ми предстои издирване на две пратки, едната е с тракинг,  но какво от това -  нашите тук твърдят, че търговеца ми е дал грешен номер, а търговеца - че е верен.  
Току що си взех пратка от пощата, за която ми се обадиха и казаха, че била обикновена. А аз я проследих с тракинг до София 1900. В нашия пощенски клон с този номер не е влязла, но аз го виждам изписан на пакета, така че просто нямам какво да кажа... Друга пратка не чакам.
Ще тествам тези дни Pyunkang Yul есенцията и мострички, както и Хада Лабо хиалуроновия тоник и два продукта на klairs.

# 205
  • София
  • Мнения: 2 434
Била е шипната на 9 април, а според тракинг номера ме чака в моя клон от 20 май. Два пъти ходих от 20ти досега и пощаджийките твърдят, че каквото е имало за мен са ми го дали. Иди се разправяй... 
Благодаря, моята от 26 май обикаля Земята,  още е със  статус транзит .....Grinning

# 206
  • Русе
  • Мнения: 681
Новите неща при мен:

Aromatica Rose Absolute First Serum - средно гъста гелообразна консистенция,фин аромат на рози.Лек,попива бързо,хидратира отлично без да оставя лепкаво усещане. Много подходящ за по-топло време.Придава на кожата красиво сияние и по-свеж вид.

Make p: rem  Safe me green ampoule - бяла по-течна консистенция с малко натрапчива миризма на лавандула.Силно хидратиращ продукт,с успокояващ ефект без лепкавост.Две капки са достатъчни за цялото лице.

Определо съм впечатлена и моля за мнения относно тоникът от серията!

I'm from Volcanic mask - много исках да харесам тази маска след многото позитивни коментари,но определено не е за мен.Още след първото нанасяне усетих силно парене и отсраних продукта.Кожата ми остана зачервена и раздразнена няколко дни.Не посмях да повторя!😀
Ако някой се интересува от маската,моля да ми пише на ЛС.

# 207
  • Germany
  • Мнения: 2 012
И аз с малко впечатления от нови неща:
Missha Time Revolution Artemisia Treatment Essence - много ми харесва това нещо. Нямах никакви очаквания, взех я за проба, а така ми допадна. Все едно си слагам билков чай на лицето. Много освежаващо усещане и при мен хидратира добре. Тези дни е доста топло при нас и сутрин плисвам малко от тази водичка и отгоре само слънцезащитен. Екстра ми е.
Sulwhasoo Timetreasure Renovating Serum EX - този серум има много добри оценки в нета, но аз честно казано още не мога да го определя. Вече 2 седмици го ползвам. Първо го слагах сутрин, но нещо не ми допадаше под слънцезащитата. Преместих го вечер и след него слагам нощна маска. Така са по-добре нещата, въпреки че сутрин се събуждам доста омазнена вече. Май и нощните маски трябва да поспра в жегите...
Sulwhasoo Radiance Energy Mask - нямам идея какво прави Simple Smile Слагам я 2 пъти седмично. Попива добре, кожата е приятна сутрин, има малко странен мирис на треви или билки, нещо такова и това е. Лично при мен маската на Klairs има по голям видим ефект.
И едно червило от което съм много приятно изненадана Etude House Dear My Blooming Lips Talk Coffee to Go. Леко матово. Аз го нося с балсам отдолу и е супер. Меко и трайно.

# 208
  • София
  • Мнения: 641
Впечатленя от този серум имате ли?
https://www.yesstyle.com/en/info.html/pid.1073434908
Може ли да ми препоръчате серум за очи?Flowers Hibiscus

# 209
  • Мнения: 348
Брей, тези Джолсе доста се активизираха, нещата ми от MD пристигнаха.

Последна редакция: ср, 05 юни 2019, 15:05 от Valandin

Общи условия

Активация на акаунт