Азиатска козметика и грим 10

  • 40 155
  • 745
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 12 301
Благодаря за споделеното!
И аз благодаря за Whoo!

# 271
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Здравейте прекрасни,
отдавна не съм писала, но ви чета редовно. Виждам активен интерес за околоочни , та да споделя и аз моите открития:
 Заклевам се в този крем на Medi peel :
https://www.yesstyle.com/en/medi-peel-peptide-9-hyaluronic-volum … ml/pid.1070282294
Идеално хидратира и заглажда, точи се като охлювен продукт,но не е.Съдържа хиалурон, колаген, 9 вида пептиди . Преди него слагам прословутия Intensive Wrinkle Concentrate , но само вечер, иначе ми разтваря спиралата и ми остават черни следи под очите ... Сутрин слагам ако има време JM Solution Honey Luminous Royal Propolis пачове, иначе след тонера идва
https://www.yesstyle.com/en/rovectin-skin-essentials-activating- … ml/pid.1067313169 - бих го определила като есенция и нанасям на цяло лице и под очи -съдържа хиалурон и Селагинела ,  третира дехидратация, акне,еластичност и пигментации също ...☝. Вмъквам серум околоочен : Sulwhasoo Timetreasure Renovating Eye Serum - от мостри.После слагам https://www.ebay.com/itm/LAPOTHICELL-Keep-Your-Youth-Idebenone-T … ff118bc%7Ciid%3A1  - крем с накрайник за около очите ,или Medi peel крема и ..... съм мноооого доволна от резултата !!!🤩

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 00:55 от LOTUS

# 272
  • Мнения: 348
Пишете ме към доволните от Фитониацина! За две-три седмици почти напълно заличи петно от много дълбока подкожна пъпка, сега си имам две нови, но по всичко личи, че и с тях ще се справи за толкова кратко време (ако аз издържа и не ги разчовъркам). Слагам на тези двете нови от розовата пудра на Etude House и не съм впечатлена, не виждам някакво магическо завяхване за едно денонощие, но пък действително не стои толкова раздразнена кожата.

От около седмица ползвам деветте семена на Blithe и главното ми впечатление е, че е много вискозен продукт и при мен едно нанасяне е достатъчно за наистина хубаво овлажняване. Нямам никакви раздразнения и е приятен за ползване, но дали има озаряващ и избистрящ ефект не мога да кажа, при положение, че комбинирам с Фитониацин и с есенцията на Бентън, които уж имат същия ефект.

Момичета, вие какво ще правите със слънцезащитата за тяло на плажа това лято? Стикове ли ще взимате, кремове ли? Физически филтри или химически?

# 273
  • Мнения: 1 129
Бихте ли ми препоръчали пачове за очи? Много са ми любопитни тези с хидрогел. Ползвала съм хартиените на Purederm, които купих от "Лили" и ми се иска да продължа с нещо такова за под очи.
На 30 съм, без проблеми, търся хидратация повече отколкото антиейдж.

# 274
  • Бургас
  • Мнения: 794
От ползваните до сега най-много харесвам Berrisom Placenta Firming Hydrogel Eye Patch, сега съм с JM Solution Honey Luminous Royal Propolis Eye Patch Black и също не са лоши, но се плъзгат повече, ако не си легнала. Зелените на JM Solution също хидратират добре.

# 275
  • Zagreb CROATIA
  • Мнения: 94
Присъединявам се към мнението на Елария и добавям Medi-peel Hialuron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
https://www.yesstyle.com/en/medi-peel-hyaluron-dark-benone-pepti … ml/pid.1071583711

# 276
  • София
  • Мнения: 532
Благодаря за споделените впечатления. Запазих си полезна информация и поръчах Tiam Vita b3 source. Моята кожа не се разбира добре с Вит.С и може би това ще й допадне.

Имам първо впечатление от маската на Isntree Real Rose Calming Mask - гелообразна, нанася се лесно с пръсти, не се разтича, въпреки че не изглежда гъста. Вършех някакви неща из къщи, докато бях с нея и капка не падна дори. Но аз не я бях нанесла на много дебел пласт. Изсъхна за около 15 мин., но не стяга неприятно, просто на пипане се усеща суха. Отмива се лесно. Кожата е хидратирана и мекичка на допир. Не ми опъна лицето слез измиване (както по принци става с някои продукти при мен, но аз съм със суха кожа все пак). Хареса ми като за първо ползване. Доволна съм Simple Smile
За BLITHE Vital Treatment 5 Energy Roots мога да кажа, че много ми харесва. Доста вискозен, но мога да направя 3 кожи с него, като преди това съм сложила веднъж веднага след измиване на лицето Olivarrier - Dual Moist Toning Lotion. Като цяло след BLITHE направо няма нужда от друга хидратация, ако кожата е нормална. Изобщо много ми харесват продуктите на BLITHE. Имам и BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga - също много добра хидратация. Сега сутрин карам на Olivarrier - Dual Moist Toning Lotion > BLITHE Vital Treatment 5 Energy Roots - 2/3 кожи > BLITHE Pressed Serum Tundra Chaga > слънцезащита. Като два пъти в седмицата след Olivarrier редувам падовете на Neogen (обикновените) и COSRX BHA BLACKHEAD POWER LIQUID.
Друг тонер, който много ми харесва, е I'm from - Rice Toner.
Скрит текст:
И да ви споделя, че пролетта бях поръчала едни рокли от Йесстайл, но им върнах 2, защото едната не ми ставаше, а другата не отговаряше на описанието за материята й. Върнах ги по пощата, обикновена пратка. Днес ми върнаха парите като кредит. Другите 3 рокли ми харесват, стават и отговарят на описанието си. Особено много ми харесва ето тази https://www.yesstyle.com/en/efo-sleeveless-striped-a-line-dress- … ml/pid.1050297821

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 11:25 от Bis

# 277
  • София
  • Мнения: 4 307
Valandin, как точно ти се отразява Фитониацина и как го ползваш?
Питам те, защото точно бях овладяла проблемите с пъпките и нещо ми се разбутаха хормоните този месец. Резултатът е, че цъфнах с една ужасна кистозна пъпка, която втора седмица ме загрозява и аз не смея да правя нищо друго, освен да ексфолирам по-често и да си карам с рутината досега. 

# 278
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
За кой фитониацин става въпрос, за Nacific Phyto Niacin essence ли?
Аз днес метнах един околочен на SecretKey, гледам че е на прИмоция, както и един тонер на SOME BY MI AHA BHA PHA 30 Days Miracle Toner. Simple Smile)

# 279
  • София
  • Мнения: 4 307
sunattraction, мисля, че точно за този. Или поне за него питах Simple Smile

# 280
  • Мнения: 348
За този става въпрос, да. Harpalike, при мен кистозните пъпки оставят огромни петна. Стискам - не стискам, винаги имам мораво-кафяво петно след тях, т. нар PIH белези. Фитониацина ги избелва. За прибиране на активна пъпка не е ефективен. Ползвам сутрин, веднага след хидратираща есенция или тонер, нанасям на цялото лице и още една две капки на проблемните места. Бих постъпила точно като теб в момента - малко повечко ексфолиация, евентуално ако имаш продукт за локално лечение и рутината както си е. Ако имаш Фитониацина и оставаш с петна след пъпки, вкарвай го още сега в грижата Simple Smile

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 14:11 от Valandin

# 281
  • Бургас
  • Мнения: 794
Присъединявам се към мнението на Елария и добавям Medi-peel Hialuron Dark Benone Peptide 9 Ampoule Eye Patch
https://www.yesstyle.com/en/medi-peel-hyaluron-dark-benone-pepti … ml/pid.1071583711

А някои от другите им видове ползвала ли си? Нямам тъмни кръгове и поръчах зелените и сините, но още не са дошли. Чакам ги с голяма нетърпение.

# 282
  • Мнения: X
Medi-peel-а го сложих в wish list-a. Ще разгледам и други продукти, никога не съм ползвала нещо от тази марка.

# 283
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Фитониацина ги избелва. За прибиране на активна пъпка не е ефективен. Ползвам сутрин, веднага след хидратираща есенция или тонер, нанасям на цялото лице и още една две капки на проблемните места. Бих постъпила точно като теб в момента - малко повечко ексфолиация, евентуално ако имаш продукт за локално лечение и рутината както си е. Ако имаш Фитониацина и оставаш с петна след пъпки, вкарвай го още сега в грижата Simple Smile

Моите петънца са червено-розови. Няма стискане или нестискане. Sad
Ще си го сложа в уишлистата, благодаря за пояснението. Simple Smile)

# 284
  • Мнения: X
Днес приключих с употребата на слънцезащитния  стик на jm. Единствената отрицателна черта на стика /според мен/ е, че не може да се изразходва до край, няма как да се навие и остатъка да се измаже.

Общи условия

Активация на акаунт