Азиатска козметика и грим 10

  • 40 130
  • 745
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 532
Привет, за интересуващите се: в Джолсе

Скрит текст:

И да кажа, че се влюбих в Huxley - Oil Essence и Huxley - Anti-Gravity Cream Revolving Hearts
Поръчала съм и противобръчковото чудо на постиженията на науката The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate

А от Мегадийл следното:
Скрит текст:

И да се оплача - мисля че имам непоносимост към къшана HERA - UV Mist Cushion Ultra Moisture. От някои продукти, най-вече декоративна козметика, получавам раздразнение на очите. От спирала за очи също понякога имам същите симптоми. Не мога да установя от коя съставка е. Първо обвиних силиконите, но не е от тях, защото без проблем ползвам кремове със силикони в състава. Много съм нещастна Disappointed

# 166
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Bis, сподели, моля те, впечатления от маската с роза, когато имаш такива. И аз се опитах да я поръчам, но свърши, преди да успея.

# 167
  • Мнения: 348
Тези Beauty of Joseon какъв им е случая? Постоянно ги има в MD.

Аз май ще "паркирам" ХК скоро. Тази на Хада Лабо не се разбира с ампулата на Isntree, цялото ми лице лепне след тях и не ми харесва това чувство. Снощи пробвах ХК на Isntree, която получих с ампулата - същата работа. Май ще пробвам прословутия 7 skin method за сутрешната рутина, вечер ще разчитам на есенцията на Бентън, тя стои много леко на лицето ми, въпреки че е гелова и по гъста от Хада Лабо. Вие как се хидратирате тези дни?

# 168
  • Мнения: 429
Миналата година имаше пак същия хот дийл, тогава си взех нощната маска. Още не съм я пробвала, но имайте предвид че е доста течна и при доста хора (тогава) пристигна разлята и протекла, включително и при мен.
И аз не знам вече с какво се хидратирам - пляскам толкова неща... Всяка вечер различна шийт маска, скоро започнах 9те семена на Blithe (мирише ми на разтворимо вит.Ц, демек повече на лекарство, отколкото на козметика). Също доизразходвам малко комплектче на Laneige, някаква нощна маска на Mizon (май е с рози, но мирише на съвсем друго, ако нанеса по- щедро направо залепвам за възглавницата, даже и 3 часа да са минали между нанасянето и лягането). От тази сутрин съм с новa измивна пяна - THANK YOU FARMER Back To Iceland Cleansing Foam (доста ми допадна), също и нова ампула [BY ECOM] Pure Calming Ampoule - много е приятна, не ми "натежава" на кожата. И още чудеса си мажа по изстрадалата кожа, но няма време да изброявам, трябва да бягам. Ако някой го интересуват подробности, имена, снимки - казвайте, ще допълвам.
Хубав ден момичета!

# 169
  • Мнения: 348
Моите 9 семена още ги няма, но като пристигнат, мисля да пробвам 7 skin с тях сутрин. И друг въпрос ме мъчи! Смятате ли да спирате фитониацина на Насифик преди морето, имайки предвид, че има витамин Ц в него? На мен не ми се ще да спирам, защото добре ми се отразява на новите петна и в състава Ц-то е доста надолу, но консултация не е излишна Simple Smile   

# 170
  • Мнения: 13 260
Маската ще  е малко тежка за този сезон. През зимата ми идваше добре, но със затопляне на времето ми е в повече.
Ползвам я като крем, намаже ли се на по-плътен слой и няма попиване. За тия пари си е ок, но за редовната й цена има много по-добри продукти. Доизмазах я накрая на ръцете, там пък учудващо добре ми попиваше, че до другата зима не исках да ми седи в шкафа.

# 171
  • Мнения: 918
Зари, за коя маска става въпрос?

# 172
  • Мнения: 13 260
Beauty of Joseon, която е на хот дийл в джолсе.

# 173
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Най-накрая и аз си направих пейпал, за да мога волно и неволно да си харча парите...Grinning
Не успях да се доредя за мега дийла (поради горната причина), но метнах тая маска, че за нищо на света не бих дала 32 долара за нея иначе.Grinning Метнах и концентрата на The history of Woo, та нямам търпение да заприличам на 20-годишна студентка.Satisfied

# 174
  • Бостън
  • Мнения: 13 482
Сега само да посмеете всички вие да не напишете подробни ревюта за The history of Whoo Intensive Wrinkle Concentrate - ще го приема много лично и никога няма да споделям с вас в поетична форма любимите си продукти Grinning

Със ХК серуми аз лично не се разбирам - нито с евтините, нито със скъпите, нито с корейските, нито със западните, но с продукти в чиито състав има ХК нямам проблем. Имам да довърша един на Peter Thomas Roth и скоро няма да си купя пак.

# 175
  • Мнения: X
Valandin, Използвам същите продукти хада лабо И хк на instree и при мЕн лепне.

# 176
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
Агент, аз не мога да бъда лирична, но ако трябва ще изпратя в груб вариант ревюто си, а ти ще го превърнеш или в песен, или стих.Grinning

# 177
  • Мнения: 1 975
+1
Осмелявам се най-еретично да обявя съмненията си в бенефитите на ХК, положена на повърхността на кожата .
Със ХК серуми аз лично не се разбирам - нито с евтините, нито със скъпите, нито с корейските, нито със западните, но с продукти в чиито състав има ХК нямам проблем.

# 178
  • Мнения: 892
Аз имам ХК на елизавека, ами- с нея и без нея, все едно. 
И да се оплача от слънцезащитата на a'pieu- aqua sun gel. Хареса ми като апликация, но на края на тубичката пигментацията ми се е увеличила, а подновявам и мажа изключително стриктно.

# 179
  • София
  • Мнения: 4 305
Аз съм от тези, които харесват ХК и то чиста. Кожата светва. Да, непосредствено, не работи в дългосрочен план, но и това е нещо Simple Smile
Ако имам време слагам два пласта чистата ХК на Елизавека и между тях пръскам с флорална вода (много фина мъгла да стане). Ако не се прекалява с други серуми, лепкавостта преминава бързо, а хубавият резултат трае до края на деня Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт