Азиатска козметика и грим 10

  • 40 122
  • 745
  •   1
Отговори
# 225
  • София
  • Мнения: 4 304
На COSRX минералната слънцезащита в 35 мл. тубичка дали е пробвала някоя от вас? Звучи много добре като описание и сега е на добра цена в yesstyle.

# 226
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз не съм доволна от две слънцезащити на TOO COOL FOR SCHOOL - Mild Cica Sun Lotion и Air Sun Primer. Изключително сухи дори на моята смесена кожа. Бях на море в края на май, поднояването на тая слънцезащита на 2 часа е ужасно, лицето става още по-сухо.

# 227
  • Sofia
  • Мнения: 2 249
http://jolse.com/product/nacific-fresh-herb-origin-sun-block-50m … p;display_group=1

А за това какво ще кажете? Вижда ми се добра цена, а ми трябва поне още една слънцезащита, че с моята "слънчева алергия", на която дерматолога ми каза "няма такова нещо като слънчева алергия", но аз съм свикнала така да й казвам. Grinning

Също и ако може мнение за на Нас(ц)ифик Fresh Cica Plus Clear серията, ще съм благодарна, че хидратиращия бустер ми свършва, а като гледам е и за моя тип кожа. Simple Smile))

# 228
  • Мнения: 947
И аз искам хубава физическа слънцезащита. Виола TOO COOL FOR SCHOOL Mild Cica Sun Lotion е тази, която харесваш, нали? Как е на твоята кожа, защото на Lodsi й е суха? Нали и моята кожа отива към суха, затова се чудя..

# 229
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
Пея оди на радостта от 2 дни с този продукт, Catalano - да си ми жива и здрава!!!
http://whoo.com.my/?cpt_products=intensive-wrinkle-concentrate
Не напразно ти е такъв ника, провокаторка такава, че не мога и да ти устоя  Mr. Green Mr. Green Толкова много обичам постовете ти, винаги ме караш да се усмихвам  Heart Eyes Heart Eyes
Не се стърпях, поръчах си 20бр и вече са при мен.  Crazy Flutter Още довечера ще се намажа хуууубавичко. Сега да ме светнеш само вечер ли се ползва това чудо или може и като дневен крем под фдт-на??  newsm78

# 230
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Не напразно ти е такъв ника, провокаторка такава, че не мога и да ти устоя  Mr. Green Mr. Green Толкова много обичам постовете ти, винаги ме караш да се усмихвам  Heart Eyes Heart Eyes
... Сега да ме светнеш само вечер ли се ползва това чудо или може и като дневен крем под фдт-на??  newsm78
Мило, зависи си от кожата и от колко и какви други продукти ползваш. Няма никакъв проблем да се ползва и през деня, под хидратиращата ти грижа! Т.е. ползваш го като серум, не като крем!

PS Това ми е тайното оръжие в комуникацията със всеки - ако успея да накарам който и да е да се разсмее първо, преди да пристъпим към останалото значи ще можем и да пием и да работим заедно, дори форум да делим. Дори и да се налага да се направя на шут за добър ден (асцендент Стрелец!)  Wink

А сега да ида да намажа превзетата си ХК, щото аз съм по-прагматично-пестелива от холандски евреин! Grinning
Ем ай таурус ор нот Trollface
ЕxaCtly!!! Grinning Hug Grinning
Можем да имаме много, скъпо, луксозно, но опитай се да изхвърлиш краищника на хляба в нашата къща и сме те стъпкали с копитата си Wink

# 231
  • Мнения: 158
Здравейте момичета,имам нужда от помощ.Искам да си поръчам няколко корейски продукта от бг сайт и моля за мнения.
С нормална към смесена кожа съм!
Мисля да ползвам почистващи и слънцезащита и другите да са европейски.
Спряла съм се на Skin Watchers natural deep cleansing oil и Skin Watchers lucid white foam cleanser и на слънцезащитата на Benton papaya.Имате ли мнение за тях?
Взех BВ крема на MISSHA и съм много доволна,пасна ми перфектно като цвят,но стои много матов,пудрен.Има ли вариант да го смесвам с нещо,за да стои по-естествено?Слагам го без основа или слънцезащита.

# 232
  • Мнения: 1 795
Viola, коя слънцезащита на A'pieu имаш в предвид и би ли я сравнила с тази на Purito? Търся си някаква добра защита за смесена кожа, която не оставя филм по кожата. При мен тази нс Purito не попива добре.
blackpearls, става въпрос за A'PIEU MADECASSOSIDE SUN CREAM. Трудно могада сравня с тази на Purito, тъй като едната е физ.филтри, другата е хим.филтри и съответно това се отразява на текстурата. АPIEU е една идея по-плътна на първоначално усещане, purito е малко по-лека, но при мен и двете се разнасят много добре. Подходящи са за нормална към мазна кожа, за суха си искат стабилна хидратация отдолу.

И аз искам хубава физическа слънцезащита. Виола TOO COOL FOR SCHOOL Mild Cica Sun Lotion е тази, която харесваш, нали? Как е на твоята кожа, защото на Lodsi й е суха? Нали и моята кожа отива към суха, затова се чудя..
Ice, точно за нея става въпрос. Аз съм със суха и фина кожа и ми е перектна. Нямам стягане или усещане за сухост. Нямам представа как би била при самостоятелно ползване- аз нанасям след стандартните стъпки на хидратация и грижа. Не бих ползвала SPF с физически филтри на плаж, където да се нанася самостоятелно, но предполагам, че при суха кожа ще даде изсушаване в един момент заради цинк оксид/титаниев диоксид, но това важи за всяка физическа слънцезащита. До момента освен нея съм ползвала Soon Jung Mild Defence , A`pieu Madecassoside, Innisfree  fig brightening sun cream и в сравнение TOO COOL FOR SCHOOL Mild Cica Sun Lotion ми харесва най-много. Много лек като консистенция, няма белване, няма много силен глоу ефект и не ми изсушава въобще. Днес цял ден съм с него на прибежки вътре-вън и само с тониращ продукт отгоре + СПФ пудра и дори в момента не усещам сухост.

# 233
  • Мнения: 429
Tifan4uk , ползвам същия бб крем и лъщя като тиган на месечина. Има значение и с какво го нанасяш, аз ползвам влажна гъба/блендър. Но най-важно е да си си подхранила добре кожата преди това с адекватна грижа.

# 234
  • Boston, MA
  • Мнения: 3 105
Поизхабих каквото имах от Десием, и започнах да трупам корейски чудеса. Много ми хареса концентратът за около очи, даже пораздадох няколко пакетчета и се наложи да си купя още.

Сега съм предимно на вълна измиващи, приключвам втора опаковка cosrx, но не ме вълнува особено, та взех нови 

Скрит текст:




Последният молив за вежди поразително изглежда като най-любимият ми молив от hourglass, дано съм уцелила.

# 235
  • Русе
  • Мнения: 681
Момичета !☺

Коя ексфолираща маска бихте препоръчали за суха,фина кожа:
Маската на RE:P с успокояващи билки,захарната на Dear,Klairs,оризовата или медената на I'm from?


Лятото мисля да огранича киселините и да заложа на механичен пилинг.

# 236
  • Бостън
  • Мнения: 13 479
Много ми хареса концентратът за около очи, даже пораздадох няколко пакетчета и се наложи да си купя още.

Алелуя! Grinning
Много се радвам, Бубе!

PS Hourglass за вежди и аз  имам и му харесвам много естественият ефект, та сподели дали е добро копие корееца. Но я да ви питам вие пудрите ли преди да слагате моливи/помади/продукти за вежди  - дори бенефитското чудо, което уж се води водоустойчиво изчезва при мен (може би не е мазустойчиво)

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 06:35 от Agent Provocateur

# 237
  • София
  • Мнения: 1 936
Аз ползвам слънцезащитата на Too cool for school над останалата грижа също, а тя включва 4 тоника, серум, ампула и крем. Но така ми изсушава че се наложи да спра да ползвам ФДТ Double Wear защото опъва страшно и минах отново на СС крема на Шанел над слънцезащитата тъй като той е доста по-мазен.

# 238
  • София
  • Мнения: 4 304
Агентче, аз рядко ползвам продукти за вежди, защото моите са дебели и ок като форма, но рехави. Ако обаче реша да запълвам рехавенките (че дупки не им отива като название), не ползвам нищо - по цял ден си стои пигмента на молива или сенките за вежди. Ако обаче трябваше да очертавам контур, тогава може би бих сложила някаква база (пудра да речем).

# 239
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 441
Не напразно ти е такъв ника, провокаторка такава, че не мога и да ти устоя  Mr. Green Mr. Green Толкова много обичам постовете ти, винаги ме караш да се усмихвам  Heart Eyes Heart Eyes
... Сега да ме светнеш само вечер ли се ползва това чудо или може и като дневен крем под фдт-на??  newsm78
Мило, зависи си от кожата и от колко и какви други продукти ползваш. Няма никакъв проблем да се ползва и през деня, под хидратиращата ти грижа! Т.е. ползваш го като серум, не като крем!

PS Това ми е тайното оръжие в комуникацията със всеки - ако успея да накарам който и да е да се разсмее първо, преди да пристъпим към останалото значи ще можем и да пием и да работим заедно, дори форум да делим. Дори и да се налага да се направя на шут за добър ден (асцендент Стрелец!)  Wink
Страхотно ти е тайното оръжение  Hug Hug
Пробвах серума снощи за първи път. Очарована съм. Сутринта съвсем леко и пестеливо го нанесох под слънцезащита и отгоре сложих фдт-на. Засега всичко е перфектно, при все, че съм без пудра. Нанасям и в околоочната зона, не ми докарва дискомфорт и това още повече ме радва  Heart Eyes Heart Eyes

Ако имаш и други такива попадения под формата на мострички, моля те да споделиш  Hug Hug

Последна редакция: пт, 07 юни 2019, 11:34 от ani_d

Общи условия

Активация на акаунт