Азиатска козметика и грим 10

  • 40 140
  • 745
  •   1
Отговори
# 330
  • Мнения: 1 795
Purito обявиха , че ще пуснат серия продукти без аромат/ етерични масла и по-специално зеления слънцезащитен ще има unscented версия.
Някой дали пробва вече новия с физ.филтри? Не че ми трябва още слънцезащита ( вчера отново презаредих make prem и klairs), но ме сърбят ръцете да тествам. Аз лично много харесвам зеления вариант за градски условия.

# 331
  • Мнения: 1 976
Някой дали пробва вече новия с физ.филтри? Не че ми трябва още слънцезащита ( вчера отново презаредих make prem и klairs), но ме сърбят ръцете да тествам. Аз лично много харесвам зеления вариант за градски условия.
Чакам го, но още не е шипната поръчката. И аз съм фен на зеления, напоследък основно него и klairs нося Green Heart

# 332
  • Мнения: X
Момичета, на вас достатъчно ли ви е масленото измиване? Аз нещо не мога да се погодя с него, като че ли не ми е достатъчно и се домивам с пяна. Имаше една много хубава SKIN FOOD EGG WHITE, но явно са я спрели, защото не я намирам в ибей. А измива чудесно.
От кое олио за измиване сте доволни?

# 333
  • Мнения: 1 795
Няма опция самостоятелно маслено измиване- винаги следваща стъпка е измиване с гел или пяна. Може да се ползва само пяна в сутрешната рутина или, ако не е ползвана слънцезащита и грим,по изключение  и във вечерната, но само олио няма как.

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 13:18 от Viola Tarakanova

# 334
  • Мнения: X
А само пяна/гел без маслено измиване става ли?

# 335
  • Мнения: 1 795
Witchcraft
Може да се ползва само пяна в сутрешната рутина или, ако не е ползвана слънцезащита и грим,по изключение и във вечерната.

# 336
  • Мнения: X
http://jolse.com/product/hot-deal-some-by-mi-aha-bha-pha-30-days … iracle-ton/20174/

Тоника Some by me знам, че се ползва и коментира в темата. Бих го взела пак, но само с него за 30 дни чудо нямаше.
За серума има ли отзиви?

# 337
  • Мнения: 947
http://jolse.com/product/hot-deal-some-by-mi-aha-bha-pha-30-days … iracle-ton/20174/

Тоника Some by me знам, че се ползва и коментира в темата. Бих го взела пак, но само с него за 30 дни чудо нямаше.
За серума има ли отзиви?
Тоника имам, предполагам че серумът ще е същата работа. Не че не работи, работи си чудесно, просто лошо име са му дали. Не съм и очаквала, че ще има чудеса за 30 дни, но пък не съм борила и кой знае какви проблеми. И го ползвам през ден-два.

# 338
  • Мнения: X
Viola, благодаря!
Имате ли отзиви от MISSHA SUPER OFF CLEANSING OIL? Има ги в 4 варианта.
Чудя се между някой от тях или да играя на сигурно с Purito snail all in one bb cleanser?

Последна редакция: пт, 14 юни 2019, 18:17 от Анонимен

# 339
  • Мнения: X
Момичета, имам питанка. Чакам пратка от ибей с тракинг номер, но като го въведа в бг пощи ми излиза: No information, please check your item identifier. Някой знае ли какво означава това? Пратката е шипната на 31 май, а тракинг номерът е даден на 6 юни, ако има някакво значение.

# 340
  • София
  • Мнения: 4 306
И на мен последната пратка от yesstyle не ми я траква. Надявам се да е бъг в системата само

# 341
  • Мнения: 1 795
В БГ пощи може да се проследява чак след като влезе в България, за Yesstyle мисля след препращането от Амстердам. Препоръчвам да използвате комбинирания тракер https://www.17track.net/en

# 342
  • София
  • Мнения: 4 306
Да, този ползвам, но за едната пратка дава грешка. Другата е ок

# 343
  • Мнения: 158
Моля за мнение за тези два крема,чудя се кой да поръчам.
KLAIRS RICH MOIST SOOTHING CREAM и
SKIN WATCHERS GREEN SNAIL INTENSIVE CREAM.

# 344
  • Мнения: 13 274
Имам на skinwathers  крема, пропусни го, силно силиконово усещане, не попива въобще, бързо го зарязах, не стигнах въобще да го мъча за някакви ползи толкова беше неприятен.

Общи условия

Активация на акаунт