Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 929
  • 742
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 640
Здравейте, имате ли идея , къде се е преместил д-р Димитров ?

# 481
  • София
  • Мнения: 2 343
Здравейте, имате ли идея , къде се е преместил д-р Димитров ?

Надежда

# 482
  • Мнения: 640
Здравейте, имате ли идея , къде се е преместил д-р Димитров ?

Надежда
Благодаря

# 483
  • Мнения: 256
На сайта на Надежда не виждам информация за д-р Иван Димитров, а само Тодор Димитров.

# 484
  • Мнения: 640
На сайта на Надежда не виждам информация за д-р Иван Димитров, а само Тодор Димитров.
Обадих се да питам, там е, има го при записване на онлайн часове И.Димитров

# 485
  • Мнения: 67
Момичета, може ли някоя от вас, която е правила наскоро инвитро процедура в клиниката да сподели кога (на кои дни от цикъла или колко време преди пункция/трансфер) и какви тестове за коронавирус направихте? Гледам, че в ценоразписа има бърз, има ПСР и ПСР пуул? Мъжа ви колко теста направи и какви?

# 486
  • София
  • Мнения: 218
Правих стимулация май месец, а вчера ми беше ЗЕТ. Май месец, 2 дни преди пункцията и двамата направихме PCR тестове.Тогава в Щерев не се взимаха проби и ги направихме в Рамус, като цената беше по 100 лв на човек.
Сега в процеса на подготовката за ЗЕТ правих бърз тест, който струва 40 лв. в Щерев. А 2 дни преди трансфера правих PCR пул за 40 лева в Щерев.
Момичета, може ли някоя от вас, която е правила наскоро инвитро процедура в клиниката да сподели кога (на кои дни от цикъла или колко време преди пункция/трансфер) и какви тестове за коронавирус направихте? Гледам, че в ценоразписа има бърз, има ПСР и ПСР пуул? Мъжа ви колко теста направи и какви?

Последна редакция: вт, 14 юли 2020, 14:30 от t_doncheva

# 487
  • Мнения: 439
Здравейте, момичета! Миналата седмица правих инсеминация в Щерев, като ми пуснаха и микробиология. Минах преди процедурата през каса, а там ми казаха, че дължа само за инсеминацията. На тръгване /близо 2 часа по-късно/ отново за всеки случай се отбих през касата - нищо не дължах. Мъжът ми каза, че сигурно е включена в цената на инсеминацията и се успокоих.
Имах някакво течение онзи ден и се сетих да погледна резултатите в сайта. Да, ама ми изписва, че имам натрупани задължения. Не можах да се свържа по телефона с болницата. Предполагам, че ако нещо не е наред, лекарят ми ще се свърже с мен. Но се притеснявам дали изобщо е пуснато изследването, след като не съм го платила... Не съм от София и близките поне 10 дни нямам ходене натам...

# 488
  • Мнения: 3 133
Здравейте,имам питане към тези момичета които са наясно.Ако се прави хистероскопия преди инвитро кой я прави?Лекуващият лекар или някой друг?И как протича самата процедура.Благодаря ви..

# 489
  • Мнения: 804
Здравейте,имам питане към тези момичета които са наясно.Ако се прави хистероскопия преди инвитро кой я прави?Лекуващият лекар или някой друг?И как протича самата процедура.Благодаря ви..

На мен ми я прави моята лекарка която си ме следи.

# 490
  • Мнения: 3 133
А как беше ..-с упойка ,без,престой...Аз конкретно за доц.Андреева се интересувах.благодаря за отговора Simple Smile

# 491
  • Мнения: 8
И на мен ми я прави мойта лекарка. Ако си с направление, 2 нощувки трябва да си там, ако не още същия ден те изписват. Със спинална упойка е, около 20-30 мин. е самата процедура, после си в реанимация 3-4 часа, докато те пусне упойката, ще имаш и леко кървене същия ден.

# 492
  • Мнения: 1 278
А как беше ..-с упойка ,без,престой...Аз конкретно за доц.Андреева се интересувах.благодаря за отговора Simple Smile
При доц. Андреева бях, спинална упойка, 2 нощувки по ЗК с доплащане по спомен около 800 лв.

# 493
  • Мнения: 804
На мен също доц.Андреева ми я прави. Хистерото беше около 14 ч.  Вечерта към 11 си бях вкъщи.
Не съм оставала в болницата. Около 1050 - миналата година. Упойка - спинална

# 494
  • Мнения: 3 133
Благодаря ви момичета за отговорите Flowers Cherry Blossom А няма ли възможност за обща,а не спинална анестезия?

Общи условия

Активация на акаунт