Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 708
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Благоевград
  • Мнения: 2 861
И на мен ми назначиха обременяване, защото съм с ИР. Не знам това как ще се случи, при положение, че още имам гадене сутрин, ако евентуално изпия глътка вода, а не ми се мисли, като трябва да изпия цяла чаша с глюкоза  ooooh!

# 61
  • София/Дружба
  • Мнения: 512
Момичета, темата е в подфорум проблемно забременяване. Моля вече бременните да се прехвърлят в подходящите теми за раждане, следене и т.н.

# 62
  • Мнения: 804
Здравейте момичета,

   Някоя случайно да знае, дали доц. Андреева е в отпуск в края на  месец Юли  ( последната седмица ) виждам, че няма часове в графика за този период ). От информация ми казват, че не е дала график и незнаят.Точно тогава ми се пада , да стартирам процедура.

Като бях последния път на преглед при нея, каза, че ще я няма последните 2 седмици на юли.

Блатодаря Simple Smile за инфото.

# 63
  • Мнения: 289
Spicy как вървят нещата при теб,как се чустваш?

# 64
  • Мнения: 222
Spicy как вървят нещата при теб,как се чустваш?

За сега всичко е наред и съм добре. Чакам сега при Савова за назначаване на пункцията...Надявам се всичко да е наред... Simple Smile
При теб как е? Кога започвате?

# 65
  • Мнения: 102
Spicy как вървят нещата при теб,как се чустваш?

За сега всичко е наред и съм добре. Чакам сега при Савова за назначаване на пункцията...Надявам се всичко да е наред... Simple Smile
При теб как е? Кога започвате?


Стискам палци Спайси

# 66
  • Мнения: 289
Spicy как вървят нещата при теб,как се чустваш?

За сега всичко е наред и съм добре. Чакам сега при Савова за назначаване на пункцията...Надявам се всичко да е наред... Simple Smile
При теб как е? Кога започвате?

Spicy назначиха ли кога ще е пункцията?  Ако всичко е наред средата на Юли ще започнем,но ако Савова е в отпуск незнам как ще се развият нещата.

# 67
  • Мнения: 222
Мина пункцията...Мина и трансфера..  Сега чакам. Много ми е притеснено...така искам да се получи и толкова ме е страх...

Савова май в няма седмицата на 19ти. Но ако я няма друг ще те види - при мен бешв така. Всичко ще е наред Simple Smile!

Успех на всички!

# 68
  • Мнения: 290
Здравейте,
Кого бихте препоръчали за късна фетална морфология , като изключим д-р Чавеева? За съжаление за нея няма час в седмиците, в които ми се налага да отида 😔.
P.S. По повод на преструктурирането на специалисти, аз съм за. При предната бременност бях при д-р Коновалова и според мен тя беше прекалено натоварена , хем се занимава със стерилитет, раждания, хем следене ... мисля че накрая изпуши леко от пренатоварване. Така сякаш е по-добре, всеки да прави това, в което в най добър .

Аз ходя при Д-р Искилиева, много е внимателна и съм доволна.

# 69
  • Мнения: 289
Spicy как си? Кога ти е назначен теста?

# 70
  • Мнения: 4 042
Здравейте, исках да отида на пръв преглед в Щерев за проследяване на бременост. На регистратурата ми дадоха една декларация да подпиша, където трябва да попълня лична информация, включително къде работя, име и ЕГН на бащата, и въпрос имам ли партньор или не. Вие подписвали ли сте такива декларации и знаете ли защо е необходимо това? Обиколила съм всички болници в София, никъде не са ме питали нито къде работя, нито името на бащата, нито семейния ми статус... все неща, които не горя от желание да споделям

# 71
  • Мнения: 289
Попълва се тази декларация при първото посещение в клиниката

# 72
  • Мнения: 222
Spicy как си? Кога ти е назначен теста?

Здравей, Деска Simple Smile.
Добре съм сякаш - до преди два дни ме болеше корем, гадеше ми се и имах световъртеж. Но сега малко по малко отшумяват. Старая се да съм спокойна, но не винаги ми се получава. Лутам се ту в хубаво, ту в лошо настроение с не особено хубави мисли. Но ...полагам усиля да не го мисля... Тестът ми е края на другата седмица, ч вече не ми се чака ахха Simple Smile. Но ще издържа чинно до тогава Simple Smile.
Надявам се да имам на-прекраснта новина да споделя с вас Simple Smile!

А при вас как върви, момичета ? Стимулации, тестове ? Стискам палци за всички ни Simple Smile!!

# 73
  • Мнения: 289
Spicy как си? Кога ти е назначен теста?

Здравей, Деска Simple Smile.
Добре съм сякаш - до преди два дни ме болеше корем, гадеше ми се и имах световъртеж. Но сега малко по малко отшумяват. Старая се да съм спокойна, но не винаги ми се получава. Лутам се ту в хубаво, ту в лошо настроение с не особено хубави мисли. Но ...полагам усиля да не го мисля... Тестът ми е края на другата седмица, ч вече не ми се чака ахха Simple Smile. Но ще издържа чинно до тогава Simple Smile.
Надявам се да имам на-прекраснта новина да споделя с вас Simple Smile!

А при вас как върви, момичета ? Стимулации, тестове ? Стискам палци за всички ни Simple Smile!!
Нормално е да си нетърпелива,но мисли само полужително. И чакам другата седмица да се похвалиш. Колко върнахте и на кой ден?

# 74
  • Мнения: 5 380
Момичета, съжалявам ако въпросът ми е малко страничен и не е съвсем за тук. Flowers Hibiscus
Как да се ориентирам кой специлист от клиниката по репродуктивна медицина е подходящ за моят проблем?
Преди няколко дена направих спонтанен аборт в 7гс след естествено забременяване и сега искам някой да ми назначи нужните изследвания.
От Стара Загора съм и тук имаме дефицит на специалити, затова съм се насочила към София, и по-конкретно към Щерев.
Виждам, че може да се запази час от сайта, но не мога да се ориентирам към при кой лекар следва да го направя.
Ще се радвам ако имате някакви съвети. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт