Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 14

  • 57 685
  • 742
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 9
За съжаление, аз също се чувствам по същия начин в клиниката.Ще пробвам още един опит и ще търся други варианти вероятно...
Лекарката ми в Щерев почти нищо не обяснява..като попитам се отговаря едносрично. В деня на пункцията даже не я видях, нито преди , нито след процедурата...В деня на трансфера получих информация от ембриолога колко ембриона има и колко смятат да трансферитат, не от лекарката..
Чета как хората обсъждат с лекаря си положението, планират какво, що, консултират се по телефона при нужда....но не , нищо такова не съм видяла тук.
Преди инвитро,след няколко неуспешни инсеминации ,я попитах дали да направя някакви изследвания (генетични, тромбофилия....каквото и да е!),няма ли да търсим причина, проблем... тя отсече, че "не работела така" и няма нужда, защото можело да се появят неща, при които се приемали много тежки лекарства и положението щяло да стане по-зле едва ли не...
Големи надежди имах за клиниката като цяло, тъй като преди това загубих няколко години в друга клиника. Но явно положението е на конвейер Disappointed

# 676
  • Мнения: 120
За съжаление, аз също се чувствам по същия начин в клиниката.Ще пробвам още един опит и ще търся други варианти вероятно...
Лекарката ми в Щерев почти нищо не обяснява..като попитам се отговаря едносрично. В деня на пункцията даже не я видях, нито преди , нито след процедурата...В деня на трансфера получих информация от ембриолога колко ембриона има и колко смятат да трансферитат, не от лекарката..
Чета как хората обсъждат с лекаря си положението, планират какво, що, консултират се по телефона при нужда....но не , нищо такова не съм видяла тук.
Преди инвитро,след няколко неуспешни инсеминации ,я попитах дали да направя някакви изследвания (генетични, тромбофилия....каквото и да е!),няма ли да търсим причина, проблем... тя отсече, че "не работела така" и няма нужда, защото можело да се появят неща, при които се приемали много тежки лекарства и положението щяло да стане по-зле едва ли не...
Големи надежди имах за клиниката като цяло, тъй като преди това загубих няколко години в друга клиника. Но явно положението е на конвейер Disappointed
Напълно ви разбирам!
Много е разочароващо, когато имаш надежди и очаквания към тези лекари, а идва момент в който се чувстваш, като поредния на опашката за бебета!
Ние също ще дадем още един шанс на лекарката и болницата, но ако отново не е успешен, ще търсим друг вариант!
Пожелавам ви успех, дано този път да ви е на късмет🤞

# 677
  • Мнения: 215
За съжаление, аз също се чувствам по същия начин в клиниката.Ще пробвам още един опит и ще търся други варианти вероятно...
Лекарката ми в Щерев почти нищо не обяснява..като попитам се отговаря едносрично. В деня на пункцията даже не я видях, нито преди , нито след процедурата...В деня на трансфера получих информация от ембриолога колко ембриона има и колко смятат да трансферитат, не от лекарката..
Чета как хората обсъждат с лекаря си положението, планират какво, що, консултират се по телефона при нужда....но не , нищо такова не съм видяла тук.
Преди инвитро,след няколко неуспешни инсеминации ,я попитах дали да направя някакви изследвания (генетични, тромбофилия....каквото и да е!),няма ли да търсим причина, проблем... тя отсече, че "не работела така" и няма нужда, защото можело да се появят неща, при които се приемали много тежки лекарства и положението щяло да стане по-зле едва ли не...
Големи надежди имах за клиниката като цяло, тъй като преди това загубих няколко години в друга клиника. Но явно положението е на конвейер Disappointed
След неуспеха ни, аз също попитах докторката ни какво може да направим още - допълнителни изследвания, приемане на витамини или хранителни добавки - отговора беше, че няма какво да се прави, такъв ни бил материала :X

# 678
  • Мнения: 9
Yoana89 i Misha_ момичета успех желая от сърце ♥️а ако някой е доволен от лекар в Щерев ще съм благодарна да сподели.
 Предвид смяна на заповед за инвитро и досие, може би би могло да се опита при друг лекар в клиниката първо... Светли празници и късмет на всички Flowers Four Leaf Clover

# 679
  • Мнения: 120
Yoana89 i Misha_ момичета успех желая от сърце ♥️а ако някой е доволен от лекар в Щерев ще съм благодарна да сподели.
 Предвид смяна на заповед за инвитро и досие, може би би могло да се опита при друг лекар в клиниката първо... Светли празници и късмет на всички Flowers Four Leaf Clover
mariposa_ благодаря 🙂
Желая ви и на вас от ❤️ много късмет и ако сменя лекаря или клиниката ще пиша обратна връзка!

# 680
  • Мнения: 27
Здравейте, този месец ми предстой раждане в клиниката,термина ми е на 30.05,но лекаря ми казва че сигурно ще е по рано.Има ли скоро родили,да ми кажат как са процедирали с почерпката за родилното и подаръците на израждащия.Какво е добре да занесем в родилното за почерпка на персонала.

# 681
  • Мнения: 215
Yoana89 i Misha_ момичета успех желая от сърце ♥️а ако някой е доволен от лекар в Щерев ще съм благодарна да сподели.
 Предвид смяна на заповед за инвитро и досие, може би би могло да се опита при друг лекар в клиниката първо... Светли празници и късмет на всички Flowers Four Leaf Clover
Благодаря Simple Smile успех и на вас Simple Smile

# 682
  • Мнения: 41
Аз също си правих ЦС при д-р Билчев ! Не усетих никаква силна болка , цикъла ми е много болезнен първите 2 дни го изкарвам в леглото с превиеания и плача като дете ☹️ Нямах запушване , на епикризата или там както се казва пишеше , че са S- образни ! Мнението ми за него е , че няма контакт към пациентите си . Каза ми ще го коментираш с докторката  . А аз тогава ходех при д-р. Савова! Тя ми обясни че , когато са S-образни тръбите ,на самите сперматозоиди им е по трудно да стигнат до целта 😀. За наше щастие след 1 месец забременях ! 🤰💗 Така че , при всяка дама е различна болката и мен ме бяха подготвили за силни болки , да ми слагат упойки , но уви при мен мина много леко !
Оф. Благодаря за отзивите.    Ще видя, май ще извикам мъжа ми да чака пред кабинета, че не се знае. На проводимост с вода, която ми правиха преди 2 години мина много бързо и нямах някакъв сериозен дискомфорт. Тръгнах си пеша за към нас. Но явно при контраста е различно.
 Иначе при Билчев съм ходила  на мамоехграфия и съм доволна.

# 683
  • Мнения: 804
Да, аз минах и наистина е различно при всеки. За съжаление се оказа, че съм с 1 запушена тръца и другата пропуска при по - силно налягане. И имам някаква малоформация в единия рог на матката. Поне това разбрах от диагнозата. Най - странното е, че не усетих никаква болка, въпреки запушването. Хиперрр лека болка в проводящата тръба. 
 След консултация с репродуктивен ми каза, че не го притеснява запушването, а по - скоро това изменение в единия рог. ( чудя се дали и при втори да не отида ).
И само първия ден имах хипер леки болки.

# 684
  • Мнения: 39
Здравейте момичета, има ли някоя, която следи бременност при доктор Коновалова? Как записвате часове при нея? Пробвах от joystick да запазя час, но като избера категория “Бременност и раждане” др. Коновалова я няма като опция. Благодаря предварително!

# 685
  • София
  • Мнения: 11 755
Здравейте момичета, има ли някоя, която следи бременност при доктор Коновалова? Как записвате часове при нея? Пробвах от joystick да запазя час, но като избера категория “Бременност и раждане” др. Коновалова я няма като опция. Благодаря предварително!

Само по телефона се запазва час за нея, че преглежда само в центъра им на Ами Буе

# 686
  • Мнения: 61
Здравейте, някой да знае как стоят нещата със смяна на клиниката и дали лесно мога да си взема старата ЦС от Щерев?

# 687
  • Мнения: 804
Здравейте, някой да знае как стоят нещата със смяна на клиниката и дали лесно мога да си взема старата ЦС от Щерев?

Аз си взех епикризите при смяната. Изготвят ги до 10 раб.дни. ЦС - какво имате в предвид ( цветна снимка ли )? Общо взето казваш какво ти трябва. Звъннете на регистратура и питайте.

# 688
  • Мнения: 61
Благодаря 🙂
Да за Цветна снимка става дума.

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 10:18 от bubanka

# 689
  • Мнения: 804
Би трябвало, да ви я дадат. Аз моята ЦС си я взех веднага след изследването и ми дадоха документ, които да разпиша, че.я.вземам.

Последна редакция: вт, 06 юли 2021, 10:19 от bubanka

Общи условия

Активация на акаунт