Лежащи мами - 44

  • 29 523
  • 756
  •   1
Отговори
# 180
  • Мнения: 196
Не се притеснявай интрига,ще спрат и стяганята, моите контракции бяха стягане на целия корем,ставаше твърд...
А за лягането по гръб,аз полегвах за по 10тина минути, то Не става само наляво и на дясно....По опасно е когато е голям корем,напреднала седмица....😊
Стискам ви палци момичета...🤗🙏💙💓

# 181
  • Мнения: 906
Търси в Русия някъде, даже и да са с изтекъл срок, до 6 месеца, може да се ползват. Мен само те ме спасиха от множеството контракции.

# 182
  • Мнения: 891
Чрез доста познати в Русия търсих и не намерихме Close От момиче във форума получих няколко кутий,но ако трябва да бъда чества,не видях разлика между гинипрал и салбутамол на таблетки.Поне при мен действаха еднакво.....продължавах да имам втвърдявания на корема ,без да влияят на шийката.Ако искаш консултирай се с доктор за салбутамола

# 183
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Интрига, говори с д-р Христов, той обикновено изписва Коринфар. Всъщност - Коринфар, Салбутамол и др. подобни действат по един и същ начин, отпускат гладката мускулатура. Просто Гинипрал си беше специално за спиране на започващо раждане, но честно да ти кажа, взимах го 4х1 на ден и не ми спираше контракциите, нито болките, но нямам представа без него как щеше да е ... Най-добре ми се отразяваха системите с Кормагнезин.

# 184
  • Мнения: 203
Момичета, имам останали доста ампули Гинипрал и Кормагнезин , понеже от един момент нататък се снабдявах сама и системите ми ги слагаха вкъщи. Бях се доста презапасила, така че ако на някой му трябва , пишете ми ще ви ги изпратя. 
Относно ефекта на венозния Гинипрал - субективно при мен не беше голям, но пък и без него ми се мисли какво щеше да бъде!

# 185
  • София
  • Мнения: 1 338
Аз се прибрах. Изписаха ми още 2 дена антибиотик, пробиотик, Утрогестан 2×2 през устата, Магнерот 3×2. Ще си взема и червена баравинка да пия. Изписа ме д-р Димова. Прегледа ме и каза, че всичко е наред. Паложителна мислене и почивка. Сутрин пия Еутирокс. Чудя се горе-долу как да ги приемам всички лекарства?
На всеки две седмици ще пускам ЦПР, стерилна урина и микробиология. Каза да кажа на АГ-то да ми изпише превантивно антибиотик. До един месец трябва да отида при Христов. Кога е най-добре да отида на преглед при него? За антибиотика и него ще питам.

# 186
  • Мнения: X
От д-р Начев от Майчин дом знам, че всякакви лекарства/витамини се приемат най-малко 2 часа след Л-Тироксин/Еутирокс.

# 187
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Интрига, радвам се, че вече си си вкъщи! Нека да ти минават бързо дните Simple Smile Някакви болки имаш ли още, самият серклаж усещаш ли го? Това с превантивният антибиотик не го разбрах. Нали имаш за още 2 дни, след това иска Димова да го смените с друг ли? Защо тя не изписа в такъв случай?
hope33, ти как си? Коя г.с. стигна?

# 188
  • София
  • Мнения: 1 338
Болки за щастие имам много мъничко от серклажа. Като цяло съм добре за щастие. Точно това иска да пия антибиотик, за да не се закачат бактерии. Ще говоря за това с Христов и АГ-то си. Иначе съм от утре в 20г.с.

# 189
  • Мнения: X
Интрига, радвам се, че вече си си вкъщи! Нека да ти минават бързо дните Simple Smile Някакви болки имаш ли още, самият серклаж усещаш ли го? Това с превантивният антибиотик не го разбрах. Нали имаш за още 2 дни, след това иска Димова да го смените с друг ли? Защо тя не изписа в такъв случай?
hope33, ти как си? Коя г.с. стигна?

За сега съм добре, в 34г.с +4 дни съм и продължавам да лежа.
Физически се чувствам добре, остава ми още малко, но по-голямата част мина! 💛💛💛
Пожелавам търпение на всички лежащи 🤗🤗🤗

# 190
  • София
  • Мнения: 1 338
В сряда ще ходя при АГ-то са ЦПР, стерилна урина и микробиология. Няма да има кой да ме закара. АГ-то е на 5км. чудя си мога ли да шофирам 10км. или да си хвана такси е по-добре?

# 191
  • Мнения: 51
В сряда ще ходя при АГ-то са ЦПР, стерилна урина и микробиология. Няма да има кой да ме закара. АГ-то е на 5км. чудя си мога ли да шофирам 10км. или да си хвана такси е по-добре?
Според мен, задължително такси ! Недей да рискуваш, мила ! Успех 🍀

# 192
  • Мнения: 196
Хвани си такси Интрига....
Браво Хопе,още съвсем мъничко ....
🙏🤗😘

# 193
  • Мнения: 775
Такси! Аз карах няколко пъти с контракциите и като ме засекат, изнервят, свиркат и т.н, много се ядосвах, което беше равно на + още контракции. ДаЖе съм слизала да се разправям..хората се притесняваха да не взема да родя. Кажи ма шофьора да внимава с дупките.

# 194
  • София
  • Мнения: 1 338
Хоуп, на финала си. Браво 😘
И аз така си мислех, че все пак и кръка движиш като шофираш, нерви..прави сте.

Общи условия

Активация на акаунт