Лежащи мами - 44

  • 29 513
  • 756
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 323
Ели, дано да удържиш още някоя седмица !
Но иначе за успокоение- моята бебка се роди в първия ден на 27ма седмица- 0,960 гр . Стоя 3 месеца в кувьоз, от 4 месеца вече си е вкъщи и е едно напълно здраво и усмихнато бебче -6,500 кг в момента.
Стига да нямаш инфекция и контракции , с шийка 0,5 можеш спокойно да изкараш още няколко седмици . Стискам палци Heart

# 166
  • Мнения: 891
Бамболинка,уникална Мария !Много да е здрава! Heart
 
Kikair,искрено се възхищавам на хора като теб,чакали дълго рожбите си.Моята я чаках малко....близо 2 години,а борбата,няколкото загуби преди нея,на моменти губиш кураж,болката която из итваш.Абе направо буца ми става на гърлото като чуя за толкова дълго чакана рожба Cry
И на вас желая много да сте здрави....дай Боже и кака да стане ако го искате.Голяма кукла е Heart

# 167
  • София
  • Мнения: 1 338
Прекрасно детенце! Да е здрава и да Ви радва! Вие двете сте моята надежда за успех.
Следя се при д-р Кобаков в МБАЛ Св. София-страхотен е, но не мисля, че там имат добра неонтология и ака тръгне по рано или се наложи лежане в болница от разказите на Бамболинка съм се насочила към Токуда. Токуда и Аджибадем една болница ли са?

# 168
  • Мнения: 891
Аз мисля,че са една.Дано не бъркам.
Интрига,как си днес?Течението продължава ли

# 169
  • Мнения: 3 794
Една болница е.

# 170
  • Мнения: 379
Прекрасна принцеса!

Благодаря на всички за хубавите думи.
Моите девойки са по-малки все още 850 гр и 780 гр.

Стискам и лежа, уж нямам контракции и инфекции.

# 171
  • София
  • Мнения: 1 338
Малко е. Секрет от серклажа. Добре съм през деня. Вечер започва да ме боли кръста и двете страни на корема. Не спира така, че едва ли са контракции. Доктора на сутрешната визинация го провери корема. Ама от тая болко едва мърдам. Ще търпя само да ми е здраво бебето. Сестрата сега каза, че е най-добре наляво да лежа, а аз все по гръб.

Момиче, сили и кураж да издържиш още седмички ❤

# 172
  • Мнения: 3 794
Интрига, никакво лежане по гръб! Лежи на ляво най-добре, ако ти писне на дясно, но не и по гръб.

# 173
  • София
  • Мнения: 1 323
Прекрасно детенце! Да е здрава и да Ви радва! Вие двете сте моята надежда за успех.
Следя се при д-р Кобаков в МБАЛ Св. София-страхотен е, но не мисля, че там имат добра неонтология и ака тръгне по рано или се наложи лежане в болница от разказите на Бамболинка съм се насочила към Токуда. Токуда и Аджибадем една болница ли са?

Една болница е да ! Имай предвид, че и Надежда си повишиха нивото неонатология (3 то ) . 2 мои приятелки родиха там - едната като мен -1 кг бебче, другата с близнаци в 31 седмица. В Токуда се плаща за престоя в неонатология , в Надежда- не . Също и в Токуда раждането вече е около 3 хил лв, в Надежда е пколо 2 хил.
Но аз съм лежала и в двете - разликата е космическа - и като отношение и като лекари ( в случая изключвам Христов ) , Токуда е на светлинни години пред Надежда

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 23:41 от Bambolinka11

# 174
  • Мнения: 379
Исках да ви попитам как се лежи с възглавница под дупето, къде точно се слага.

# 175
  • Мнения: 4 660
elitsssa защо ще лежиш така?
Така съм лежала за да забременея Joy

# 176
  • Мнения: 379
Ами прочетох уж, че по-добре било за шийката, ако се лежи така, знам ли.

Сега в американските сайтове даже пише за Тиндълбърг позиция, но леглото няма как да си повдигна.

Последна редакция: сб, 25 май 2019, 14:20 от elitsssa

# 177
  • Мнения: 51
Интрига, никакво лежане по гръб! Лежи на ляво най-добре, ако ти писне на дясно, но не и по гръб.
Ама то е невъзможно да не лежиш и по гръб... аз както съм 24 часа в леглото, когато ям съм винаги по гръб и понякога когато гледам телевизия също. Тук когато ми направиха серклаж-а, дори не ми даваха един ден след това да се обръщам на която и страна да било и съм питала дали е хубаво за бебето да се лежи по гръб. Не е препоръчително когато си е по-напреднали месеци с голям корем.
Поне това ми обясниха на мен тук. 🍀

# 178
  • Мнения: 3 794
Мимка,  може малко и по гръб Simple Smile Аз получавах много контракции така...

# 179
  • София
  • Мнения: 1 338
Има ли някъде по Европа Гинипрал на таблетки? Иска ми се да си намеря за всеки случай. Имам стягания от едната страна. Тече система Кармагнезин и но шпа таблетки ми дават, но чета, че не на всеки действа и искам да се подготвя.

Общи условия

Активация на акаунт