Лежащи мами - 44

  • 29 709
  • 756
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 21
Здравейте отново вече стана обилно кървенето и е придружено със съсиреци.Ходих сутринта в спешната и ме пратиха в АГО прегледаме много приятна млада докторка,каза вижда се сака има леко деформиране,ама не е голямо вижда се и жълтия мехур той е добре,само каза че е много ниско долу и понеже съм в 6г.с не се вижда ембрион.Каза да чакам,но това кървене много е .Дайте съвет какво да правя.Имали друга жена в моето състояние и дали са се развили нещата с Хепи енд.Пия утрогестана,но се чудя кога ще подейства да спре това кървене.

# 691
  • Мнения: 958
Разказвала съм не веднъж в темата . Настоях да ме приемат и си останах в болница . Макар че един доктор ми каза "я прескочи трапа я не ..." та така стоях 5 дни в болница и 2 месеца плътно на легло . И кървенето спря , бях с отлепено сакче за което разбраха по-късно .

# 692
  • Мнения: 196
Запази спокойствие...не проумявам как със силно кървене не са те хоспитализирали...моята бременост в началото започна с кървене,но леко и тъмно зацапване.....веднага ме хоспитализираха и ми биеха инжекции,но не си спомням какво точно приемах....
Относно за износването с къса шийка,бях в 19 г.с. с шийка 1.7см и издържах до 37+4 без серклаж.Излизах само за прегледи, пътувах и по 200км до СФ и обратно за прегледи....бъдете спокойни и ди почивайте, не рискувайте издържа се и на легло...
Ех интрига ,герой си...
Желая на всички успешни финал 🙏💓💙🤗👶

# 693
  • Мнения: 21
Запази спокойствие...не проумявам как със силно кървене не са те хоспитализирали...моята бременост в началото започна с кървене,но леко и тъмно зацапване.....веднага ме хоспитализираха и ми биеха инжекции,но не си спомням какво точно приемах....
Относно за износването с къса шийка,бях в 19 г.с. с шийка 1.7см и издържах до 37+4 без серклаж.Излизах само за прегледи, пътувах и по 200км до СФ и обратно за прегледи....бъдете спокойни и ди почивайте, не рискувайте издържа се и на легло...
Ех интрига ,герой си...
Желая на всички успешни финал 🙏💓💙🤗👶

Аз помолих,ако може да си остана в къщи заради психичната ми нагласа.Получам стрес от болнични заведения и да не си наредя психически и на плода .Каза че може да си остана в нас да си приемам хапчетата и да лежа и ще чакаме .Утре ме викат да видят дали има някаква промяна.Моля се само това кървене на спре,ако се случи ще е знак че нещата малко се закрепват.🙏🙏🙏🙏 Моля се наистина да стане с мен чудо и нещата да са добре.

# 694
  • Мнения: 35
Пречупи се и утре влизай в болницата,там бият но-шпа и папаверин,което помага доста.А и там могат по всяко време да те прегледат и следят по колко превръзки сменяваш,по-е безопасно.
Ако все пак не се решиш,гледай да лежиш постоянно и саво до тоалетната.
Запази спокойствие...не проумявам как със силно кървене не са те хоспитализирали...моята бременост в началото започна с кървене,но леко и тъмно зацапване.....веднага ме хоспитализираха и ми биеха инжекции,но не си спомням какво точно приемах....
Относно за износването с къса шийка,бях в 19 г.с. с шийка 1.7см и издържах до 37+4 без серклаж.Излизах само за прегледи, пътувах и по 200км до СФ и обратно за прегледи....бъдете спокойни и ди почивайте, не рискувайте издържа се и на легло...
Ех интрига ,герой си...
Желая на всички успешни финал 🙏💓💙🤗👶

Аз помолих,ако може да си остана в къщи заради психичната ми нагласа.Получам стрес от болнични заведения и да не си наредя психически и на плода .Каза че може да си остана в нас да си приемам хапчетата и да лежа и ще чакаме .Утре ме викат да видят дали има някаква промяна.Моля се само това кървене на спре,ако се случи ще е знак че нещата малко се закрепват.🙏🙏🙏🙏 Моля се наистина да стане с мен чудо и нещата да са добре.

# 695
  • Гърция
  • Мнения: 201
Аз бях в 4 седмица когато получих това с кафеникаво зацапване веднага почнах утрогестан в 5г.с прокървих обилно помислих че получих кръвоизлев. Приеха ме веднага бях под наблиудение докторът не ми даваше никакви надежди казваше че се вижда сак ,но може и да няма нищо вътре.Вкрая на 6г.с беше установен пулс след това ме изписаха и се прибрах .Пазих се доста почти само лежах и в 8 9 г.с пак прокървих тогава още повече с парчета помислих че ,това беше края. Отиваме в болницата прегляваа ме и бебето там тупка сърчицето и .След това ме погледна и на магарето шийката затворена,оставиха ме 2 седмици в болницата. От тогава не съм прокървявала В 12г.с на ФМ се видя че имам скъсена шийка 22мм и понеже имах и 4 несполочливи бременности от които едната беше в 26г.с,18г.с,8г.с и в 4 г.с. В 14г.с ми направиха серклаж и за сега всичко е наред .Понеделник влизам в 29 г.с пазя се и се моля много Благодаря на Бог че ни пази даже съм дала дума в  църква ,че когато се роди или на Света Мариа или на Исус Христос но още не съм решила кое име точно да и дам.
АSHANTITO дано всичко е наред и си износиш  до край живо и здраво бебчето.❤

# 696
  • Мнения: 196
Да,неприятно е....през моята бременост 6 пъти лежах в болница за задържане...всеки път постъпвах с рев,но в крайна сметка там ми беше по-спокойна отколкото вкъщи...там съм под наблюдение и е по безопасно...бъди спокойна всичко ще бъде наред....има такива случай много с прокървяване...може и да е стара кръв и да се доисчистваш...

# 697
  • Мнения: 21
Да,неприятно е....през моята бременост 6 пъти лежах в болница за задържане...всеки път постъпвах с рев,но в крайна сметка там ми беше по-спокойна отколкото вкъщи...там съм под наблюдение и е по безопасно...бъди спокойна всичко ще бъде наред....има такива случай много с прокървяване...може и да е стара кръв и да се доисчистваш...

Имаше ли обилно кървене и ако да кога спря.

# 698
  • Мнения: 196
Не,не беше обилно....тъмно и оскъдно ...и беше около 10тино дни. Това беше в началото на бремеността ми 4-5 седмица и в последствие разбрах че съм бременна...пиех дуфастон и няква инжекции....спокойна бъди...утре ще разбереш какво де случва....дано всичко бъде наред с бебчето ти и с теб....🙏💓

# 699
  • Мнения: 4 660
+1 да отидеш в болницата

# 700
  • Мнения: 423
Аз също мисля, че е най-добре да постъпиш в болница. Постоянно ще си под наблюдение, лично мен точно това ме успокояваше.
Аз бях със силно кървене, мисля, че бях в 10г.с. Не влезнах в болницата тогава. Казаха, че имам голям хематом и отлепяне на плодния сак. В последствие се оказа малко по-сложно и се наложи операция две седмици по-късно. През цялото време ставах само до тоалетна, никакво напрягане. Когато ме приеха по спешност бях с ужасни болки в корема, които не минаваха от нищо. Колкото и да ми беше трудно, мислих през цялото време положително. Дежурната АГ искаше да ме вкарва направо за кюртаж. Бебка вече е на 1 г. и 4 м.
Дано всичко да е наред от тук нататък!  Hug

# 701
  • Мнения: 21
Момичета стискайте ми палци.Продължава кървенето не обилно като вчера сутринта ,но има си го леко и червено.След малко тръгваме към докторката която ме прегледа вчера да видим дали си стои сакчето там и дали е добре.Ако всичко е наред влизам в болницата.Моля се на Господ всичко да е наред и да го задържа,да чуем тоново след 6г.с и да се роди живо и здраво бебе.🙏🙏🙏🙏

# 702
  • Варна
  • Мнения: 2 704
Следя ситуацията и нарочно не пиша, защото ми се струва неадекватно поведението ти, съжалявам, знам че не искаш да четеш това в момента, но не мога да се изкажа по-ласкаво. Дано всичко е наред  и влизай в болница, защото си играеш с огъня в момента.

# 703
  • Мнения: 958
Това казах и аз по-рано . Мен не искаха да ме приемат ама накрая ме приеха . И добре , че останах . Както каза Изабел , държах да съм под наблюдение и да ме следят . И добре че останах ... от 3 дни по пътека се наложи да остана 5 . На никой не му е приятно да е на системи и в болница , но целта е важна .като бях в болницата тогава разбрах колко много жени са с кървене и подобен проблем .... до този момент не знаех колко често се случва и колко адекватното и бързо поведение е важно . Надявам се всичко да е наред ! И кървенето да спре скоро и да имаш лека бременност ! Стискам палци силно ! 🍀🍀🍀

# 704
  • Мнения: 21
Здравейте момичета,всичко приключи тялото ми е изхвърлило всичко.Хубавото е че почти всичко се е изчистило о сега с медикаменти ще се доизчистя.Каза че веднага можем пак да пробваме за бебе

Общи условия

Активация на акаунт