Здрава и блестяща коса със силата на естествените масла

  • 8 488
  • 227
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 505
Не съм правила процедури с масла. От статията на първа страница научих,че има масло за мазна коса. Бих искала да го опитам.Моята коса се омазнява бързо и ако това масло би помогнало да реша проблема ще е чудесно !

# 151
  • Мнения: 855
Правите ли процедури с масла и колко често?
Процедури с масла не съм правила. Правя маски при всяко миене и слагам кристали.

Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?
Бих желала да изпробвам маслото за суха коса. В последно време косата ми е много суха по краищата и нищо не помага срещу това. Лесно се оплита и при разресване се къса.

# 152
  • Мнения: 194
Никога до сега не съм използвала масла за косата си. Много бих искала да пробвам това за мазна коса. Simple Smile

# 153
  • Мнения: 261

Веднъж месечно мажа косата с кокосово масло. Бих искала да спечеля масло за мазна коса.

# 154
  • Мнения: 2 726
Процедури с масла правех редовно преди много години. Сега просто не ми остава време. Бих искала да изпробвам маслото за суха коса, защото моята често губи баланса и отива към суха такава.

# 155
  • Бургас
  • Мнения: 1 258
Ползвала масла като маски, преди доста често, сега може би по-рядко, всякаш не ми се чака с часове, но мисля че имам нужда последно време. бих пробвала маслото против косопад, може би покрай смяната на сезоните косата започна да пада, така че към това масло имам големи очаквания.

# 156
  • Мнения: 15 033
Веднъж седмично си правя маслена маска с едно масло или с комбинация. Маслото за здрава и сияйна коса звучи чудесно.

# 157
  • Монтана
  • Мнения: 694
Не съм правила маски с масла и бих пробвала маслото за здрава и сияйна коса!

# 158
  • Мнения: 1 589
Да,правя маски в домашни условия.Боря се с косопад.
Бих пробвала маслото против косопад

# 159
  • Мнения: 464
Правите ли процедури с масла и колко често?
Не съм правила процедури с масла
Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?
Бих искала да опитам Маслото против косопад защото дълго време се боря  с него.

# 160
  • у нас
  • Мнения: 5 716
За съжаление не правя. Избирам си масло за суха коса.

# 161
  • Мнения: 6 898
Фирма „Ривана” ЕООД произвежда 100% натурални продукти, като използва за своето производство технoлогии, съобразени с европейските стандарти, гарантиращи най-високо качество.
Серията масла маски за коса се състои от пет продукта, всеки от които има специфично предназначение: масло за здрава и сияйна коса, масло за мазна коса, масло за суха коса, масло против пърхот и масло против косопад.
Цялата серия съдържа 100% натурални масла, извлечени от природата. Маслата спомагат за възстановяването на косъма, придават здрав и сияен вид на цялата коса. Те са подходящи за употреба през всеки един сезон от годината.
Скрит текст:


Маслото за здрава и сияйна коса възстановява косъма в дълбочина. Произведено е по специална формула, която комбинира 100% чисти масла от бадем, арган, лавандула, розмарин, гераниум, лимон и чаено дърво.

Маслото за мазна коса е комбинация от растителни и етерични  масла, които спомагат за регулиране на омазняването на скалпа и косата. Маската хидратира, омекотява,  освежава косъма, като засилва усещането за чистота за по-дълго време. След използване на маската косата е жива, еластична, здрава, с блясък и обем.

Маслото за суха коса съдържа растителни и етерични  масла, които предпазват сухата коса, като запазват влагата, подобряват и укрепват изсушения и чуплив косъм. Маската подхранва, освежава и  изглажда повърхността на косъма, увеличава неговата еластичност. съживява косата, повредена от боядисване или сушене. След употреба на маслото косата възвръща своя блясък и жизненост. Спира да се накъсва, чупи и хвърчи.



Маслото против косопад се състои от подбрани масла, които стимулират растежа и поникването на косата. Възстановяват я в дълбочина, подхранват и укрепват косъма. Комбинацията от масла предотвратява преждевременното окапване на косата, стимулира растежа на нова коса. След употреба на маслото косата е жизнена, гъста и сияйна.

Маслото против пърхот е комбинация от растителни и етерични масла, която включва: бадем, репей, чаено дърво, лавандула и илан-иланг. Не само унищожава пърхота, но предпазва и от появата на нов.

Включете се в играта на Rivana и BG-Mamma
Споделете с нас като коментар в настоящата тема до 00.00.2019 г. своите отговори на следните въпроси:
Правите ли процедури с масла и колко често?
Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?

Петима от всички участници, изтеглени на случаен принцип, ще получат като награда избраните от тях масла Rivana.
Nature Star2Всички продукти от серията за коса на Rivana сега можете да закупите с 10% намаление. Повече за промоцията вижте ТУК!Nature Star2


Запознайте се с общите условия на активацията ТУК.

Rivana , защо не си оправите сайта и ФБ страницата?! От много време антивирусните програми ги блокират, защото са  с потенциално опасно от вируси съдържание.
Цитат
Открита е заплаха
Тази уеб страница включва потенциално опасно съдържание.

Заплаха: HTML/Refresh.BC троянски кон

Достъпът до него е блокиран. Компютърът ви е в безопасност.

 Как да ви видим продуктите? Не искам да си заразя компютъра с троянски коне !!!
Не върви сериозна фирма с претенции да има такъв сайт и фейсбук страница.

Последна редакция: сб, 18 май 2019, 12:10 от Diorela

# 162
  • Мнения: 998
Не съм използвала масла за коса досега. Бих пробвала това против косопад.

# 163
  • Бурса
  • Мнения: 647
По принцип не правя, но отдавна се каня.

Бих опитала маската за мазна коса.

# 164
  • Мнения: 417
Не съм си правила маски за коса, иска ми се, но все не остава време.
Избирам си маслото против косопад, определено имам нужда от него.

Общи условия

Активация на акаунт