Здрава и блестяща коса със силата на естествените масла

  • 8 513
  • 227
  •   1
Отговори
# 135
  • София
  • Мнения: 333
Не съм използвала досега масло, но бих изпробвала маслото против косопад

# 136
  • Мнения: 477
Правите ли процедури с масла и колко често?
Правила съм си с кокосово масло , доволна съм , косата изглежда страхотно след процедурата.
Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?
Искам да спечеля маслото за косопад , защото имам такъв и се боря упорито с него.Всякакви помощни средства биха ми били много полезни.

# 137
  • Мнения: 562
Преди правех маска за коса с кокосово масло, сега не, защото нямам време и се отмива много трудно. Бих искала да спечеля Маслото против косопад, защото при смяната не сезоните често ми пада повече коса.

# 138
  • Мнения: 1 002
Процедури с масла преди време правех често - веднъж на 7-10 дни. За съжаление сега времето ми е по-ограничено.

Бих искала да пробвам маслото за мазна коса, защото корените ми се омазняват сравнително бързо. Заради запрашеността в големия град, понакога имам чувството, че косата ми не е чиста.

# 139
  • София
  • Мнения: 1 114
Досега не съм правила процедури с масла. Добавяла съм единствено към маската си за коса.

Бих искала да пробвам маслото за здрава и сияйна коса, защото косата ми е увредена и склонна към цъфтеж.

# 140
  • Мнения: 50
Правите ли процедури с масла и колко често? - Да, веднъж-два пъти в месеца си правя маска на косата. Ползвам и арганово масло след баня.
Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо? - Бих искала да изпробвам Маслото за здрава и сияйна коса, защото смятам, че ще има добър ефект за косата ми.

# 141
  • София
  • Мнения: 20 180
Правите ли процедури с масла и колко често?
Да, правя си процедури както с чисти масла, така и ги добавям към домашните маски няколко пъти месечно. Масло добавям и към боята си за коса, когато се боядисвам вкъщи.

Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?
С удоволствие бих пробвала маслото за здрава и сияйна коса, защото косата ми е третирана и смятам, че би й се отразило благотворно.

# 142
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
Скоро не съм правила процедури с масла,бих пробвала маслото за здрава и сияйна коса.

# 143
  • София
  • Мнения: 930
Не правя процедури с масла, по-скоро ползвам разни домашно приготвени маски.
От вашия асортимент бих искала да опитам масло против пърхут, въпреки, че имам и бързо омазняваща се коса, и косопад, и пърхут, та се чудя кое да оправям по-напред. Ама пърхутът ми се струва най-неприятен и прави лошо впечатление.

# 144
  • Across the Multiverse
  • Мнения: 1 104
Правила съм си маска с кокосово масло няколко пъти досега.
Бих искала да спечеля маслото за  суха коса, защото моята определено има нужда от подхранване, освежаване и съживяване.

# 145
  • Мнения: 482
Не съм ползвала досега масла. Бих искала да пробвам Масло за здрава и сияйна коса за възстановяване на здравината и блясъка на косата.

# 146
  • Мнения: 4 212
Не съм ползвала до сега масла.
Бих искала да опитам Маслото против косопад.

# 147
  • Пловдив
  • Мнения: 1 388
Не правя процедури с масла, все не намирам време. Бих искала да пробвам маслото за здрава и сияйна коса.

# 148
  • Мнения: 394
Не съм правила процедури с масла. Но бих пробвала масло за здрава и сияйна коса.

# 149
  • EU
  • Мнения: 400
Правите ли процедури с масла и колко често?
Веднъж на 2-3 месеца си правя маска , в която слагам зехтин, жълтък, кисело мляко и мед.
Кое от представените в темата масла бихте искали да спечелите и защо?
Бих искала маслото за здрава и сияйна коса.

Общи условия

Активация на акаунт