Спално бельо

  • 11 320
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 24
Здравейте, пазарувам само от www.ellisabed.com
Имам от тях комплекти от 4 години и цветовете и материята не са мръднали.

# 16
  • Мнения: 3 789
Имаме дебела олекотена от Икеа, вече 4 години спим с нея зимно време и е супер. И в най-големите студове сме оцелявали с нея 😁 и не беше скъпа

# 17
  • Мнения: 22 867
Гледах икейските, но само на сайта, ако купя от там,  онлайн ще бъде. По принцип така пазарувам от ИКЕА и /да чукам на дърво/ засега нямам разочарования.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Tac.bg.Мисля, че са основен вносител на турски, памучни изделия.Те са световен производител.

# 19
  • Мнения: 22 867
Като пълнеж на зимна олекотена завивка : силиконов пух на гранули или зимна вата е за предпочитане? Хич не съм наясно с разните му там пълнежи.

# 20
  • У дома !
  • Мнения: 700
Всичките ни завивки са от Икея и лятни и зимни.Много съм доволна.

# 21
  • Мнения: 185
Здравейте. Аз търся комплект чаршафи, но да са с плик за олекотена завивка с размер 220/240. Има ли такова чудо или само по поръчка ще трябва да ми направят.

# 22
  • Мнения: 310
Здравейте. Аз търся комплект чаршафи, но да са с плик за олекотена завивка с размер 220/240. Има ли такова чудо или само по поръчка ще трябва да ми направят.
Белотекс правят такива:
http://belotex-online.com/content/8-spalni-komplekti

# 23
  • Мнения: 18 986
От English home поръчах спално бельо за нас и за бебето. Дойдоха в някакъв много смачкан кашон, сякаш трета употреба беше, и са турско производство. Не изглеждат лоши, но на сайта по-плътни и хубави ми се видяха. Още не съм ги изпрала и ползвала, може да ми се подобри или влоши мнението след това.

И аз поръчвах големи размери за спалнята, Кинг сайз, мисля, че е точно 220/240 см. Във всеки случай е над 2 метра и в двете посоки.

# 24
  • Мнения: 267
И аз поръчах от English home 2 бр. памучни плика, ранфорс. Тънки са, да, очаквах повече. На етикета пише да са перат на 30 градуса, което е безумно, спално бельо е все пак, какви 30 градуса. Пуснах ги на 60, свиха се с няколко сантиметра. Не е проблем, тъй като първоначално бяха 160/220 см. Проблемът е, че ужасно се мачкат. След 800 оборота на центрофугата ги извадих ситно намачкани, сякаш сме се въргаляли цяла седмица в тях. За първи път ми се случва такова нещо. Повече ранфорс от тях няма да купувам.
Памучният им сатен е добър. Не е много плътен, но все пак достатъчно добър. И за него препоръката е да се пере на 30 градуса, което не спазвам. На 60 градуса се свива с по 10-12 см, имайте го предвид, особено за долни чаршафи. На мен не ми пречи, понеже винаги вземам по-голям размер, а пликовете са достатъчно големи и понасят свиване.
Памучният сатен на Белотекс е много добър. Вече три комплекта ползвам и нямам никакви забележки. Като съотношение качество/цена нямат конкуренция. Единствено десените не винаги ми допадат, но всяка година изкарват нови, така че може да се подбере нещо читаво.

# 25
  • При елфите ...
  • Мнения: 2 044
Dilios имат някакво намаление в момента...

https://dilios.bg/

# 26
  • Мнения: 2
Здравейте дами. Искам да попитам някой  знае ли сайт за комплекти спално бельо от 4 или 5части на разумни цени

Здравейте! В Jysk има много хубави комплекти спално бельо, но цените им са малко високи. Бях си поръчвала спално бельо онлайн от този сайт: https://spalnobelio.bg/za-spalnya/spalno-belio?gclid=CjwKCAiAgJW … 9nERoC1_sQAvD_BwE

Останах много разочарована от качеството на спалното бельо. Бях си поръчала сатенирано спално бельо, а пристигна произведено от полиестер и миришеше на пластмаса. Така и не ми върнаха парите, и ме размотаваха.

# 27
  • София
  • Мнения: 5 471
Здравейте дами. Искам да попитам някой  знае ли сайт за комплекти спално бельо от 4 или 5части на разумни цени
Бях хванала някакво намаление в Панагюрище и за 65 лв си взех комплект от две калъфки,голям чершав и два плика.Много съм доволна от качеството.В Айко са хубави и правят често нямаления,за детето много взимам от там.
Напоследък за нас си взимам най-често от ИКЕА,но там се връзват една идея по-скъпички.
В Лидъл не са скъпи,но от качеството не останах доволна,летните са лек памук,държат хладно ,но избледняха и даже единия ми комплект се скъса.Чершафите им с ластик също ме разочароваха нещо.

# 28
  • Мнения: 80
А сушите ли ги в сушилня?! Защото аз каквото и да купя - PNG, Dilios, Ted, Lidl, на всички цветовете им заминават в сушилнята. Само за протокола пера на 40градуса , а сушилнята е с теромпомпа (уж по-щадящият вариант). Единствено едноцветните им чаршафи не променят цвета си, останалите изсветляват и им се получават бели линии там, където са се прегънали явно при прането/сушенето. Не че е кой знае какъв проблем, но ми се иска да си купя чаршафи, които след като изпера и изсуша, не променят цвета си още след първото изпиране.

# 29
  • Мнения: 3 730
Аз си поръчвам чаршафи от една фейсбук страничка.Шият ми ги по мои размери от ранфорс и цветовете им не мърдат.Пера ги на 40градуса и абсолютно винаги ги суша в сушилнята.Нямат мърдане.

Общи условия

Активация на акаунт