Спално бельо

  • 11 357
  • 41
  •   2
Отговори
# 30
  • Мнения: 80
Аз си поръчвам чаршафи от една фейсбук страничка.Шият ми ги по мои размери от ранфорс и цветовете им не мърдат.Пера ги на 40градуса и абсолютно винаги ги суша в сушилнята.Нямат мърдане.

Бихте ли ми споделили името на страничката?

# 31
# 32
  • Мнения: 99
Ние отскоро сме на ленени чаршафи - е няма такъв кеф!!! Изключително приятна материя! Имам усещането, че си отпочивам по-добре в тях. Най-интересното е, че мъжът ми толкова ги хареса, че вече не признава други.
Купувам ги от тук :
https://leneni.com

# 33
  • Мнения: 1 307
Уффф, много е несериозна тази дама!
От октомври ми обещава да ми изпрати два комплекта бельо.
Писахме си повече от 10 пъти.
Още чакам. Simple Smile

Иначе много ми допаса идеята да поручваме от малки фирми,които така се издържат, вместо в големите магазини.

# 34
  • Мнения: 3 750
При мен не е имало никакъв проблем,но в последно време видях,че е писала в страничката,че бавно се случват нещата.Мисля,че известно време и не работеше.

# 35
  • Мнения: 1 995
Здравейте, къде може да се намери спално бельо на Тач? Преди поръчвах онлайн, но в този магазин вече няма, а като търся из нета, излизат само някакви по-обикновени или ограничен избор.

# 36
  • Мнения: 746
Тач се предлагат от мебелни магазини Ралица. Ако сте от София имат магазин в The mall и на Симеоновско шосе. Иначе в сайта им пускат интересни модели и много често правят промоция по 20 25 %.

# 37
  • Мнения: 1 995
Благодаря за информацията! В сайта им, т.е. сайта на Ралица ли?

# 38
  • Мнения: 746
Да в сайта на мебели Ралица.

# 39
  • Мнения: 7
Здравейте, досега съм спал на матрак 160х200 и съответно имам чершафи и завивки за него. Гледам, че завивката ми е 200х220.
Сега минавам на матрак 180х200 и се чудя какъв е стандартния размер чаршафи и завивки за такъв матрак? За долен / горен чаршаф и за завивката.
Също така доста се обърквам като чета за различните видове спално бельо - египетски памук, лен и прочие. Какви са предимствата на различните видове и откъде да купя нещо качествено?

# 40
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 144
този сайт читав ли е ?
исках много да поръчам един комплект но с това потвърждение по фейсбук , нещо ми се струва като измамен сайт и доста несериозно звучи да потвърждавам поръчка по фб.

https://interiority.bg/

# 41
  • Мнения: 746
Нормален е сайта.  Поръчвала съм от него няколко неща. Преди мебелна къща Ралица да стане официален представител на Тач за България,  само тук имаше техни продукти.

Общи условия

Активация на акаунт