Отговори
# 15
  • Мнения: 811
За раждане април трябва да заченеш юли/август нали така?

# 16
  • Мнения: 2 883
Мойте са март, април . Направени лятно време . По- добре на малко по - топло време да се ражда , но божа работа .

# 17
  • Мнения: 7 776
Заченах юли. Разбрах чак края на септември,убедена бях,че е вирус 😂 априлско бебе е. И да планираш и да не планираш, когато стане.
Бременеенето зимата е неприятна работа. Дрехите, страха да не се излупаш на леда, навсякъде има болни, ходене с маски,защото навсякъде има болни, в лабораторията е пълно с болни,направо е предизвикателство да не се разболееш...а ката се подуеш и ботушите не ти стават...си купувай ботуши, които повече никога няма да обуеш.
Предпочитам широки летни рокли и сандали. Свежи плодове и зеленчуци.

# 18
  • Мнения: 93
Сина си родих май месец беше супер .За мен да съм бременна зимата е по добрия вариант.Дъщеря си родих декември.Цяло лято  с голям корем и много горещо,ужасно беше.Постояно ми беше лошо от жегата,потях се като Веселин Маринов на концерт.

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 279
Аз заченах около 1март, бях с термин 20 ноември и за мен това беше най-добрия вариант. Големите жеги бях с по- малък корем, побирах се във всички дрехи и по-широки рокли. Към края вече ми трябваше само една връхна дреха, която не закопчавах. Купих си само два клина за бременни, за да не ми стягат корема. За мъжът ми също беше ок, защото е ловец и се вмъкнах в периода, когато не се ловува.
Родих месец по- рано и така пропуснах тегавия 9 месец, когато е и най- тежко.

# 20
  • Мнения: 22
Здравейте и от мен! Първото ми дете родих декември, второто януари и сега третото отново се очаква да е януарско бебе. Хубавото на зимните бебета е, че с големият корем не се движиш в жегите и да не си намираш място, но всичко със зачеването е Божа работа. С първата ми бременност забременях от първия път, второто детенце го чаках година, а сега третото отново се случи от първия път.
Да са ви живи и здрави дечицата, както и вие, а на мамите, които искат да забременеят, да бъде когато го поискат! 😘☺🤗

# 21
  • Мнения: 2 560
Забавна тема, има една приказка-" Ако искаш да разсмееш Господ, прави си планове".
Единствената зодия, от която умишлено съм се " пазила", докато правехме бебо, е зодия Близнаци. Не исках и хипотетично да има шанс да е такава зодия дребното. Не, че нещо, обаче аз съм стабилен, постоянен и уравновесен  Телец, а те с тяхната двойнственост и непостоянство могат да ме докарат до криза. За протокола- детето ми не е Близнаци😆😎

# 22
  • София
  • Мнения: 5 616
Забременях началото на януари, терминът ми беше 30 септември, родих на 4 октомври. Не вярвам в зодии, ретрогранен Меркурий и фазата на Луната.

# 23
  • Мнения: 6 147
Като прочетох за Близнаците и се сетих как стисках краката само да мина ужасните за мен Везни. Терминът ми беше за края на Ноември, заченато Март. Роди се в средата на месеца - Скорпион.

# 24
  • София
  • Мнения: 5 616
От чисто любопитство, какво им е на везните?

# 25
  • Мнения: 10 373
сина - 3.09 - 30.05
дъщерята - 03.08 - 19.04
и двамата нормално са правени и раждани Simple Smile Simple Smile
зимно бебе исках да избегна, държах да имам момиче овен кат' мен Simple Smile Simple Smile получи се тамън Simple Smile
не исках да бъдат 2/3 от зодиите Simple Smile Simple Smile

# 26
  • Мнения: 6 147
От чисто любопитство, какво им е на везните?
Ами везните са си точно везни - вечно клатушкащи се. Да не навлизам в повече подробности, но не ги харесвам и не искам да имам нищо общо. Това не значи, че за други не са любимци.

# 27
  • Terra incognita
  • Мнения: 12 243
Доста генерални заключения за една проста зодия. На базата на какво, обаче? Да не би да познавате всички везни на Земята?

# 28
  • Мнения: 2 224
Дядо ми беше Везни и беше човек - скала. Най-големият инат, когото съм срещала. Освен това човек, на когото можеш да имаш доверие.

Моите деца са родени октомври и ноември, третото пак го чакаме ноември. Хубаво е да се празнува рожден ден през лятото и пролетта, но на мен ми харесва раждането да е през есенния период. Предимствата са, че лятото е много лесно да се облечеш докато си бременна. Няколко рокли и друго не ти трябва. При нас и през ноември е топло и така избегнах да купувам зимни дрехи и обувки, които после ще са ми големи. До лятото има време да се влезе във форма. Пък и някак обичам периода преди Коледа, а идването на ново бебе го прави още по-хубав.

Последна редакция: пт, 24 май 2019, 16:54 от Anastasiya_S

# 29
  • София
  • Мнения: 30 121
Изобщо не съм изчислявала термин, зодии и т.н. Пожелахме деца, започнахме да опитваме и станаха.

Голямият син е пролетно бебе. Зимната бременност не е приятна, но пък пролетно бебе е рай.

Малкият е есенно-зимно бебе. Лятна бременност- рай, зимно бебе- трудна работа.

Общи условия

Активация на акаунт