СЕДМИ КЛАС. Ако някой си мисли, че туй е филм, той с ученик тийн не е бил

  • 37 017
  • 750
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: X
ПИ БЕЛ - Междучасие
Сложих му малко А, Б, В.... Simple Smile

# 301
# 302
  • Мнения: 10 668
А имат ли отговори, че не видях назад да пише.

И още един въпрос - сори, ако е коментирано, но не съм чела няколко месеца темата...
Ако искам да кандидатствам освен в Пловдив, също така и в Бургас - може ли онлайн и за там да се подават документи - разбрах, че са отделни класиранията - но как технически се случва?

+ ако иска детето да се яви на матура и по език - кога и къде се заявява или от училище го правят това?

# 303
  • Мнения: 4 672
Духи_пухи, още няма отговори, изпита беше в събота, а следващия път ще го пропуснат.

# 304
  • Мнения: X
Спунк е сложила в първия пост указанията за онлайн кандидатстване. Там всичко е описано подробно. Просто го правиш два пъти, поотделно за всяка област.

# 305
  • Мнения: 10 668
Духи_пухи, още няма отговори, изпита беше в събота, а следващия път ще го пропуснат.
Оу кей Simple Smile Няма проблем, аз ще ги докарам надявам се Simple Smile
Че съм се засилила следващите 6-7 дни ударно да учим с г-на... да видим какво ще ми се получи.

Спунк е сложила в първия пост указанията за онлайн кандидатстване. Там всичко е описано подробно. Просто го правиш два пъти, поотделно за всяка област.

Благодаря! "2 пъти" ми е достатъчен жокер Simple Smile

# 306
  • Мнения: 4 629
А кога приключват обученията по вашите школи?

# 307
  • София
  • Мнения: 10 825
В "Регалия" след изпита има още час и нещо обяснение на отговорите - за тестовата част. Дори и за външните ученици. Моят син до сега е бил 3 пъти по бълг. и 2 пъти по математика на пробни при тях и винаги са имали подобно разясняване. Вашите деца не са ли били на тези занимания?

# 308
  • София
  • Мнения: 6 212
При нас също, таксата си включва първата седмица на юни. Знаеше се от самото начало кога приключва курса.

# 309
  • Мнения: 4 629
При нас се плащаше са бел и мат на тримесичие 600лв. сега искат още 200лв за първите седмици на юни #Crazy като щели да работят до края на месеца, ама не вярвам някой да отиде в школата след изпита Laughing

# 310
  • sofia
  • Мнения: 176
Благодаря, за  предоставените ПИ по БЕЛ в Регалия  и Междучасие.

Наборката беше на пробния по БЕЛ в СМГ - за съжаление от там не са и дали да вземе със себе си никакви листове, дори само въпросите. Каза, че някои въпроси са били доста завъртяни и неразбираеми, като условие.
Литературните въпроси са и били лесни, а разказът много приятен. За нея явно има значение разказа да  и е интересен и увлекателен - по- лесно го преразказва.  
За втори път е на пробен по БЕЛ в СМГ.

Допълнителният час в Регалия, в който се разясняват отговорите на задачите/въпросите се заплаща допълнително - 10 лв. Предполагам, че е само за външните на школата ученици.

# 311
  • София
  • Мнения: 10 825
Странно. Никога не са ни искали заплащане за това допълнително разясняване. В 119 това, в другото училище не знам как е

# 312
  • Мнения: 4 205
Последното занятие на нашата школа е на 15.06.
След като излязат резултатите можем да си запазим час за консултация за реденето на желания. Включено е в услугата.

# 313
  • Мнения: X
Винаги ми е било интересно какво точно представлява тази консултация .За мен нещата са изключително прости .От най-желаната към най-малко желаната паралелка и достатъчен брой желания.

# 314
  • София
  • Мнения: 6 212
Така е Дидева, ама май почти навсякъде я предлагат тази услуга. Правели анализ на резултатите и къде може да бъде прието детето. Пък според мен ако си напраскаш 101 желания в правилния ред, все ще те приемат по най-подходящото, пък какво като не е първо желание, ако за там не ти стига бала.

Общи условия

Активация на акаунт